Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Podanie] Grzegorz


GrzegorzxD

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Grzegorz

Wiek: 17

Kilka słów o Tobie: Mam na imię Grzegorz. Pochodzę z województwa Wielkopolskiego. Lubie grać w różne gry, interesuje się samochodami oraz naprawianiem różnych rzeczy,rower itp. Chodzę do technikum samochodowego i wychodzi przyszły mechanik :P Lubię grać w cs w wolnych chwilach spędzam czas na rowerze lub na komputerze no to zależy od tego czy ktoś coś ode mnie chce. Od dziecka mnie inspirowało naprawianie samochodów, jak chodziłem z tatą i mamą na spacery jak byłem mały to zawsze zgadywałem jakie to marki samochodów.

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Myślałem o tym długo i postanowiłem złożyć podanko. Jest dużo takich ludzi co jak wchodzę to non stop wchodzą za strefe tt albo sobie skracają mapy, albo robią ducha i jak tu z takimi grać? Poznałem tam pare ludzi na tym serwerze i naprawdę wam powiem że spodobało mi się tam granie. Chciałbym pomóc administracji i całej ekipie Deathruna. :v

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Tak, 2 razy ograniałem 2 serwery na raz.

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): dobra/7

Staż w grze: 5 lat

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/Grzegorz/193.33.176.143:27015/

Wiem że słabe ale to da się nadrobić :P  z resztą to dla tego ze reset GT był.

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): Dni robocze: 16-18 no może trochę dłużej zależy od pracy :v Weekandy: 13-16

Czy uiścisz składkę adminowską?: No jak mus to mus :D

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no rzeczywiście GT trochę do poprawy, no ale ja sama nie mam najlepszego, więc nie będę w to wnikać :P. Poza tym ostatnio dużo się nas uzbierało w administracji, ale szczerze to nie wiem jak z obecnością, więc tu też można trochę polemizować, bo zawsze jakaś chętna ręka do pomocy się przyda :D. Poza tym to nie mam zastrzeżeń, bo ogarnięty z niego człowiek, nie sprawia problemów, miło się z nim gra, no i też plusem jest to, że ma mikro, bo to zdecydowanie ułatwia zwracanie komuś uwagi :P. Okres próbny myślę, że byłby okej ;D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz,Grzegorz....  Napisalbym proste nie ale no cóż.... Na jb grasz czasami, ale sytuacja wygląda jak wygląda. Na deathrunie grasz jeszcze rzadziej, a ostatnio grałem dosyć czesto i widziałem Cię może z 3 razy na 20 min wbiles. Widziałem twoje podanie na zm,ffa i ile pamietam, a tam też rzadko grasz. Jestem neutralny, ale na bardziej na nie.

Edytowane przez OnlY NeW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że można dać mu szanse jest ogarnięty na jb aktywność jest dobry tylko musi poprawić na deathrunie okres próbny wydaję mi się dobrym rozwiązaniem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na DR nie gram już lecz Grzesia znam bardzo dobrze i daje mu tak:

-GT (nie gram nie wiem ale słabe xd)
+wiek
+ogarniety
+kultura
+da się z nim pograć 

Ja jestem na tak :)

P.S Co do aktywności to przeczuwam że nadrobi to w te niezmiernie zaje*iste wakacje :)
Na TAK i trzymam kciuki Grzesiu BOCIE

@krzychuxDlaczego mam się nie wypowiadać? Znam Grzesia bardziej niż wy wszyscy tutaj w sumie...
Chyba mam prawo napisać co myślę... Do tego jego "adminowanie" na innych serwerach było bardzo dobre więc nie widzę tu przeszkód do komentarza...

Edytowane przez *Devix*
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, *Devix* napisał:

Na DR nie gram już lecz Grzesia znam bardzo dobrze i daje mu tak:

-GT (nie gram nie wiem ale słabe xd)
+wiek
+ogarniety
+kultura
+da się z nim pograć 

Ja jestem na tak :)

P.S Co do aktywności to przeczuwam że nadrobi to w te niezmiernie zaje*iste wakacje :)
Na TAK i trzymam kciuki Grzesiu BOCIE

taka prośba jak nie grasz sie nie wypowiadaj :)

Co do twojego podania to widuje Cię na DR i moge powiedziec ze wporzadku jestes myśle ze mozna dac ci szanse gt łatwo poprawic a mysle ze kolejna para rak tam styknie masz moje tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  • Czystość AMXBANS od minimum miesiąca

wcześniej było od 2 tygodni ale i tak to by nic nie zmieniło

Teraz pokazałeś właśnie jakie znasz zasady panujące na DR przez tego bana. No cóż zapraszam za miesiąc bo aktywność masz nie najgorszą.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności