Skocz do zawartości

Skarga Ceberi


Tim0rE

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:Lift12

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Gracz

 

3. Nick oskarżonego: Ceberi

 

4. Steam_ID oskarżonego:STEAM_1:0:168063477

 

5. Data i godzina zdarzenia: 22.06.2017 21:38

 

6. Mapa: ba_jailbreak_rectangle

 

7. Opis sytuacji: Otóż Ceberi wymyślił zabawę Sąd, mianowicie trzeba było wyjaśniać się z swojej winy ale nie można było powiedzieć "Nie przyznaje się" bo zostało by się wtedy zabity i ja wtedy zadowolony nowa zabawa itp. i jak POLAK napisał 2raz jako pierwszy słowo "kupa"(pierwsza reakcja) to napisałem na czacie dla TT żeby mnie wybrał i mnie wybrał i miałem wyjść przed marker żeby się tłumaczyć z winy. Jak wyszedłem na marker to zostałem oskarżony o narkotyki i wtedy kazał mi się z tego tłumaczyć i ja powiedziałem że on nie ma na to dowodów a jeden świadek to za mało i on to uznał że się nie przyznaje i zostałem zabity. Napisałem !fk i wytłumaczenie że zrobił źle ale on odrzucił podtrzymując że on ma racje, i 1Tap mówił mu że źle zrobił ale on miał to za przeproszeniem w dupie i wtedy postanowiłem napisać do Sh4rd żeby to wyjaśnił ale on nie miał czasu bo chyba miał sytuacje administracyjną( Mogę się mylić bo nie pamiętam co dokładnie mówił) i żebym napisał skargę i tak teraz tu się rozpisuje. I dodaję tu że ceberi coś chyba mówił że Sh4rd nic nawet nie zrobił z tą sytuacją mimo że Sh4rd pisał i mówił że nie może i żeby pisać skargę. Być może Ceberi pomyślał że guard miał to gdzieś(Prosiłbym Sh4rd żeby to opisał gdyż mogę się mylić a jeśli się mylę to najmocniej przepraszam)
Proszę o sprawiedliwy wyrok.

 

 

9. Wynik/numer rundy/czas: nie wie która ale chyba na przestrzeni 4-6rundy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zaczynamy.

Zrobiłem zabawe sąd wytłumaczyłem ze nie można się przyznać do winy i mówienie takich rzeczy takich jak "to nie ja" dałem ci zarzut i powiedziałeś że to nie ja że nie mam dowodów i 1 świadek to za mało. Gdy shard napisał za co zabiłem wytłumaczyłem że powiedział że to nie on był.

W KOŃCU ZROZUMIESZ ŻE ŻYWI NIE SŁYSZĄ NIEŻYWYCH bo jak ktoś ŻYWY powie coś to ty jak głupi nieżywy do niego mówisz XDDDD to jest tak samo nie słyszałem 1 tapa bo BYŁ NIEŻYWY i w końcu zrozum to bo już nie będę tłumaczył jak ktoś na rady  ma po prostu wyje#@$e.

Skarga bardzo bezsensowna.

EDIT

Wypowiedź maxtina nawet mnie nie rusza. Pisze skargi, a sam teraz dotyka ludzi że ile skarg pisze

Edytowane przez ceberi
Usunąłem niepotrzebną wypowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ceberi napisał:

Więc zaczynamy.

Zrobiłem zabawe sąd wytłumaczyłem ze nie można się przyznać do winy i mówienie takich rzeczy takich jak "to nie ja" dałem ci zarzut i powiedziałeś że to nie ja że nie mam dowodów i 1 świadek to za mało. Gdy shard napisał za co zabiłem wytłumaczyłem że powiedział że to nie on był.

W KOŃCU ZROZUMIESZ ŻE ŻYWI NIE SŁYSZĄ NIEŻYWYCH bo jak ktoś ŻYWY powie coś to ty jak głupi nieżywy do niego mówisz XDDDD to jest tak samo nie słyszałem 1 tapa bo BYŁ NIEŻYWY i w końcu zrozum to bo już nie będę tłumaczył jak ktoś na rady  ma po prostu wyje#@$e.

Skarga bardzo bezsensowna.

Po 1 "to nie ja" nic takiego nie powiedziałem

Po 2 xDDDD widzę że jak zwykle podchodzisz do skarg poważnie, dziwię się ze ktoś taki jak ty miał guarda

Po 3 z 1Tapiem nie pamiętam czy był żywy czy nie więc tu komentować nie będę

Po 4 Gram tu 2-3tygodnie i niedawno sie o tym słuchaniu jak się jest nie żywym dowiedziałem więc mogę sie pomylić

Po 5 widze że bez przekleństw inaczej napisać chyba nie umiesz

A i ma kogoś rady raczej wywalone nie mam ;)

A czy skarga bezsensowna ocenią opiekunowie :)

EDIT: wiem że dla większości serwera ta skarga będzie bezsensowna ale na takie sprawy normalnie patrzeć nie będę i tak później coś było z Havuxim ale o tym nie mam zamiaru mówić bo nie jestem do końca pewien o co chodziło

Edytowane przez Lift12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ceberi napisał:

Kurwa gościu jesteś głuchy i ślepy czy takiego udajesz. Widać że cie uczą słabo w szkole <333

Na nauczycieli zwalać winy nie będę bo sam się słabo uczyłem :)

Nie udaje

Widzę kultura na poziomie jak na niepełnoletniego ;)

EDIT:

Powiem tak:

Jeśli opiekunowie uznają że skarga bez sensu to znaczy że poprostu spieprzyłem sprawę a jeśli uznają rację to coż twoja wina 

I osobiście zakończę dyskusję i poczekam na decyzję opiekunów. :)

Edytowane przez Lift12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceberi nie wymyślił zabawy w sąd, jest ona przykładową zabawą z listy dla prowadzącego:

Według opisu prowadzący nie zrobił niczego złego, według niego twoje wytłumaczenie popełnionego przestępstwa w zabawie było zbyt słabe czy też za mało kreatywne i zostałeś zabity.

 

A co do Ciebie @ceberi to naucz się odpowiadać z jakąś minimalną kulturą, bo edycja postów Ci nie pomoże. No i nie zgrywaj takiego cwaniaka teraz przy guardach jak i zwykłych graczach, bo stracisz w oczach reszty osób darzących Cię jeszcze jakimkolwiek szacunkiem...

Edytowane przez Netherslay
Literówka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lift12 napisał:

wtedy postanowiłem napisać do Sh4rd żeby to wyjaśnił ale on nie miał czasu bo chyba miał sytuacje administracyjną( Mogę się mylić bo nie pamiętam co dokładnie mówił) i żebym napisał skargę i tak teraz tu się rozpisuje. I dodaję tu że ceberi coś chyba mówił że Sh4rd nic nawet nie zrobił z tą sytuacją mimo że Sh4rd pisał i mówił że nie może i żeby pisać skargę. Być może Ceberi pomyślał że guard miał to gdzieś(Prosiłbym Sh4rd żeby to opisał gdyż mogę się mylić a jeśli się mylę to najmocniej przepraszam)

Miałem po prostu ważną rzecz do zrobienia wtedy i nie zwracałem uwagi zbytnio co c3b3ri mówił podczas tej zabawy.

A co do skargi nie mogę się zbytnio wypowiedzieć bo sąd to jest zabawa używana przez ct dość często (jeśli się nie mylę nawet była na ostatnim evencie) i nie wiem jak zawinił c3b3ri. Pytaliście się mnie i odpowiedziałem, że miałem coś do zrobienia.

"Gdy shard napisał za co zabiłem wytłumaczyłem że powiedział że to nie on był."- c3b3ri powiedz o co ci chodziło tu bo nie do końca rozumiem

Edytowane przez SharD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceberi powiedział wtedy tak "kto wytlumaczy i powie: to nie ja lub sie do tego przyzna zostaje zabity. Może nie powinien od razu zabijać ale dać mu wytłumaczyć do końca. Nie mam 100% pewności że tak było.

Aktualnie nie mam możliwości obejrzenia demka gdyż mam zapełniony dysk lecz gdy go oczyszcze obejrzę demko i wypowiem się dokładnie.

Edytowane przez RUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anuluje Skargę 

Dlatego że szczerze ja zwaliłem sprawę.

Co do Ceberiego ty lepiej naucz się kultury i szacunku do człowieka bo jak narazie tego nie okazujesz innym i się nie dziw że inni nie będą mieli do ciebie szacunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności