Skocz do zawartości

Pytanie dnia v4


Jeanette vi Rey

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku grałam na dd2 i atmosfera tam była najlepsza, ludzie z którymi dało się pożartować/pośmiać,potem zaczęłam grać na FFA też super atmosfera,ale po czasie graczy było brak,więc nie zbyt miało się chęci grania na tym serwerze,więc znwou wróciłam na dd2 i nie żałuje :D Ludzie się nic nie zmienili i dalej grają stali bywalcy z kilku lat :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś to ogólnie czyta, ale przynajmniej mogę się wyżalić na wszelaki temat.

Jestem wielbicielem serwerów JB. Jak byłem małym Jeremaya to grałem w csa 1.6 na dosyć sporym serwerze. Grałem na nim może 2-3 lata. Potem zaczęło się dorastanie i gry FPS zaczęły mnie po prostu nudzić. Miałem zakupionego csa Go, ale kupiłem go raczej z powodu promocji niż chęci grania w niego.

Minelo pare lat i moje stare zamiłowanie dało o sobie znać. Jednak nudziła mnie formuła zawarta na serwerach z CSa, wiec  spróbowałem czegoś nowego. Odkryłem dosyć sympatyczny serwer JailBreak w GModzie. Piękne wspomnienia które z niego wyniosłem pozostaną ze mną do końca. Pewnie grałbym na nim nadal, gdyby nie fakt, że z dnia na dzień upadł.

Potrzebowalem zamienika. Wpisałem prostą frazę "serwr JailBreak CS:Go". Przewijal listę serwerów na chybił trafił. Zostałem. Spodobało mi się. Po dwóch tygodniach dostałem admina (jeżeli jestem dobrze poinformowany to najszybciej ze wszystkich). Gram na nim do dzisiaj. Doczekałem się niesprawiedliwego zastępcy opiekuna i teraz niepotrzebnie tyram nad jakimś głupkowatym serwerem. Spotkałem tam wiele wspaniałych, jak  i okropnych osób. 

Moje postępy na forum to historia na inny dzień :3

 

Rozpisuje się jak debil.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności