Skocz do zawartości

x2


Magister

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym tylko powiedz ze to na 100% nie bylem ja, o tej godzinie nie bylo mnie w domu, dziwne troche ze ja nie mam zminnego ip , z tego co wiem to STEAM ID sie nie zmienia a prosze porownac z bana wczoraj a dzis :) widze ze taki kurwa z ciebie opiekun ze nie wiesz jak steam dziala dobra spierdalam z tego smiesznego serwerka elo kastraty          OGOLEM KURWA DOSTALEM BANA ZA JAKIEGOS TYPA PLUS TYP MI BEDZIE WMAWIAL Ze TO MOJE IP I STEAM ID XDD IDZ SIE JEBNIJ GOSCIU W LEB DDD

 

Edytowane przez Magister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Magister napisał:

Chcialbym tylko powiedz ze to na 100% nie bylem ja, o tej godzinie nie bylo mnie w domu, dziwne troche ze ja nie mam zminnego ip , z tego co wiem to STEAM ID sie nie zmienia a prosze porownac z bana wczoraj a dzis :) widze ze taki kurwa z ciebie opiekun ze nie wiesz jak steam dziala dobra spierdalam z tego smiesznego serwerka elo kastraty          OGOLEM KURWA DOSTALEM BANA ZA JAKIEGOS TYPA PLUS TYP MI BEDZIE WMAWIAL Ze TO MOJE IP I STEAM ID XDD IDZ SIE JEBNIJ GOSCIU W LEB DDD

 

Nie zniżę się do twojego poziomu bo jest poniżej 0, dla mnie jesteś tyle wart pisząc co teraz. Nie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zygus zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności