Skocz do zawartości

Pytanie dnia v5


Jeanette vi Rey

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku miałam nick Werciakk dlaczego? W szkole zazwyczaj mówili do mnie Werciakk i w każdej grze miałam taki nick,ale z czasem przestałam tak dawać i zaczęli do mnie mówić Wercia/Werka/Weruś itp.Po czasie postanowiłam zmienić coś i dalam sobie Wercia,ale że ktoś już miał ten nick musiałam sobie dać z kropeczką :P

Na prawdę bardzo ciekawa historia :hihi:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że bardzo często zmieniam nicki, bo mi się szybko nudzą :D. Kiedyś, gdzieś na facebooku przewinęła mi się firma Hyperx i tak jakoś postanowiłem skrócić ją o jedną literę i tak o to powstał mój genialny nick :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Nick powstał z reklamy Nju mobile. Zawsze na początku jak jakiś ktoś o coś pyta to odpowiedź jest "only njuuuuuu" więc ja sobie zamienilem njuuuu na New New tak jakoś wyszlo że mam ten Nick :v

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy, który nick. Miałem ich wiele, czyli nie wiele. Mój aktualny nick powstał, gdy dowiedziałem się, że jedna z moich ulubionych serii anime powraca. Przypomniał mi się wtedy jeden z moich ulubionych postaci. Był nim Jeremiah Gottwald. 

 

Jestem też fanem Fundubów od "Gry Karciane dla Dzieci", lubię przyjmować przekręcone imiona z ich produkcji. 


Tak właśnie powstał Jeremaya Gattwold.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności