Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][ubTeam] HYPER


SHOKE

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: HYPER

Wiek: 18 (rocznikowo 19)

Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?: AmxBans'em

Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO: 7 lat

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? : Tak, obsługiwałem kiedyś amxbans'a

Ile czasu poświęcasz forum?: Myślę że od 2h do 5h, często jak gram na serwerze only dd2 w czasie zmiany wchodzę na forum i patrzy czy dzieje się coś ciekawego.

Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Aim, WH, SH

Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Tylko warny

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Kiedyś posiadałem rangę UBTeam na innej sieci i nie sprawiało mi to jakiś większych problemów.

Informacje o sobie lub uwagi: No to Witam wszystkich tutaj zgromadzonych. Tak, jak widać wyżej mam na imię Patryk i liczę prawie 19 wiosen. Aktualnie mieszkam w małej wiosce położonej blisko Świebodzina. Interesuję się piłką nożną, a moim ulubionym klubem jest Chelsea Londyn. W wolnych chwilach lubię posiedzieć przy komputerze, grając na najlepszym serwerze jaki jest na tej sieci czyli only dd2. Moją drugą miłością jak chyba już wie większość użytkowników jest MaryJane, którą uwielbiam przypalać z znajomymi. Szczerze mówiąc jestem miłym i kulturalnym człowieczkiem, lecz szybko można mnie rozdrażnić. Mocno "jaram" się oczywiście rapem i hip/hopem, jak większość młodych ludzi.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jak najbardziej na tak 

+++++++++Aktywność na forum
+Wiek
+Doświadczenie
++++Pomocny

Moim zdaniem przyda się kolejna osoba do UBt,ponieważ teraz gdy został tylko Jan moim zdaniem przyda się kolejna osóbka do pomocy,po za tym jest jedną z najbardziej ogarniętych osób jaką znam :) 

Powodzonka :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem na Tak

* aktywność na forum,

* doświadczony,

* pomocny,

* ogarnięta osoba.

Idealnie pasuje na to stanowisko, świetna osoba jak admin na serwerze bez problemu można się z nim dogadać jak i z miłą chęcią udziela pomocy.Swoją kulturą osobisą i zachowaniem bije na głowę nie jedna osobę :) Jeszcze raz duże tak, kolejna pomocna dłoń w ubteam przyda się !

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze   ci powiem Vitto  że nie wyobrażam sobie ciebie w UBT :D

No, ale wymagania spełniasz, wiek jest, do UBT potrzeba ludzi, na odd2, potrafiłeś ocenić kto lata odpalony, a kto jest czysty.

Jestem na tak

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to czekałem, nie ma żadnego powodu abyś nie dostał tej rangi, i dodam jeszcze że nie jesteś z tych leniwych osób i mam nadzieję że tą durnotę która jest przez poprzedników kontynuowana (nazwa tematu) zakończysz.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane.
Witamy w zespole! :)

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności