Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Podanie - ChiLL


ChiLL

Recommended Posts

Imię: Grzesiek
Wiek: 18, rocznikiem 19
Staż na forum: Na forum jestem chyba od początku, ale miałem lekką przerwę :P
Doświadczenie w moderowaniu: Miałem już na tej sieci długo moda, poza tym miałem kiedyś kilka własnych sieci serwerów, więc mam dość spore doświadczenie w moderowaniu.
Ile czasu możesz poświęcić dla forum ?: Tak dokładnie to nie wiem, ale teraz będę siedział więcej, niż wcześniej, więc myślę, że minimum 2h będę :)
Dlaczego właśnie Ty: Myślę że nadam się na moderatora, mam w miarę duże doświadczenie, umiem pisać poprawnie po polsku, nie popełniam zbyt dużo błędów ortograficznych. Spełniam chyba wszystkie wymagania.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na wielkie Taak 

 

Wymagania są spełnione, miałeś juz tutaj moda.

I najbardziej co mi się podoba w twoim podaniu to wiek.

Dla moda liczy się wiek, przynajmniej ja tak sądzę. 

Link to comment
Share on other sites

Guest Blip ^

Na Tak. Był moderatorem kiedy ja przyszedłem na tą sieć i nie widzę powodów dla których miał by nie powrócić na to stanowisko, jako że był już tu moderatorem to mam 100% pewności że ogarnie.

Link to comment
Share on other sites

  • Root
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: PrzyjętyJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy