Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - Makelele


makalele

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Makalele?
2. Imię: Bartosz
3. Wiek: 17
4. Znajomość AMX (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Jest
6. Opłata admina (składka) [tak/nie]**: Jasne
8. Parę słów o sobie **: Mam na imie Bartosz. Chodze do Technikum samochodowego i na praktykach musze nosić opony oraz wymieniac olej. Bardzo lubie grac w gry o raz w siatkówkę. Myślę, że potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji. Zawsze staram się pomagać ale niestety czasem mi to fatalnie wychodzi. Staram się nie reagować na zaczepki ale wiadomo ze nie każdy jest idealny i niestety czasami mi to nie wychodzi. Mam nadzieje ze troszkę się o mnie dowiedzieliście czas powiedzieć dlaczego chciałbym zostać adminem.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Zaczęły się wakacje wiec więcej osób ma czas na granie. Przez okres wakacyjny może się zwiększyć liczba cziterów na serverze chciałbym pomoc w kasowaniu takich osób. Czasami zdarzało się tak ze był cziter na serverze a nie było zdanego admina i musiałem pisać na forum. 
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Steam_ID: 0:1:106194962
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-4g
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 13-02
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 7 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Pozdrawiam :)
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać po GT że z rozpoczęciem wakacji twoje GT się poprawiło

Co tu powiedzieć o tym chłopaku

+ w ostatnich dniach dość aktywny

+ steam, składka, znajomość amx dobra

+ często zgłasza na U@ / pisze na forum osoby łamiące regulamin

Zaczęły się wakacje i dla serwera są potrzebne bardzo osoby aktywne, bo co widać bo GT coraz więcej osób przebywa.

Dodatkowa para rąk się przyda (zwłaszcza że chyba większość adminów ma jakiś urlopy)

Ostatecznie jestem na TAK

 

@Topek co to za powody xD?

po 1. ten o to pan nie nabija godzin, tylko pomaga administracji w wyłapaniu czitów. Wielokrotnie pomagał mi jak i innym adminom w karaniu osób łamiących regulamin.

po 2. To nie jest drugi Sequell, którego jak zabiją przez ścianę czy coś podobnego to spami na U@

po 3.  Jakbyś grał częściej to może byś go usłyszał...

Zgadzam się w pełni z @Rias

I to się tyczy wszystkich tych co napisali w podaniu "nabija godziny na specie". Powiem na koniec gówno widzieliście.

Edytowane przez HYPER
Dodanie pare słów
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na nie , nabijałeś godziny ostatnio na spekcie czułem że szykuje sie podanie po takich wlasnie akcjach , sam cie kickowałem ze tego ciaglego specta , a po za tym masz sam wątpliwości czy jesteś osobą kompetentną na to stanowisko 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak :)

+ amxmenu zna

+ mial admina na jb ( niewiem dlaczego to nie napisal :D)

+ aktywnosc na serwerze.., Duzo adminow sa nieaktywni na serwerze (nawet tez odchodze, na ten moment)

+ Skladka

+ Kocha mnie <3 

Kupie ci makreli jak ty tego adma dostaniesz :D

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Piwcio mogę powiedzieć, że te godziny z gt trochę po uju przez specta to potwierdzam.

No tak to reszta na + masz z racji tego, że są jeszcze wolne etaty można go wziąć !

Lecz PROSZĘ DODAĆ NA OKRES PRÓBNY takie moje zdanie ! Zobaczymy jak sb poradzi

PS. NIE SPAMUJ TAK NA U@ BO TO SIE WKUR ROBI CZASAMI O BYLE CO PISZESZ, CZYTAJ REGULAMIN NEXT RAZEM.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się go o speca, a jak gram to on pomimo bycia na specu i tak jest na serwerze (pisze, zgłasza, sam patrzy), nie zdarzyło się jeszcze, żebym musiał go wykopać.

 

Jestem na tak, pomocny, ogarniający, niesprawiający problemów.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie, 

nabijasz godziny na spect.

Jak grasz często ktoś Cię puknie w głowe juz cheater i  spam na u@ (nie powiem nie umiesz ogarnąć czasami i piszesz o tym na say)

Nie słyszałem Cię jeszcze przez mikrofon 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności