Skocz do zawartości

Propozycja- Dodanie Pochwał do skarg


Tim0rE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś przychodzę z propozycją dodania Pochwał przy skargach.

Dlaczego to dodać? Według mnie nieprzyjemnie patrzy się na skargi na niektórych serwerach które je posiada dużo i byłoby fajnie pochwalenie graczy za ich dobre zachowanie,pomoc dla nowych graczy itp. a jakby się nazbierało pochwał dużo to znaczyłoby że dobrze owego gracza byłoby wybrać na admina,guarda(Serwery JB) lub nawet opiekuna gdyby byłaby rekrutacja.

wygląd-(Skargi/Pochwały)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinię dla zwykłych graczy? Ja to z miejsca jestem na nie po to można się wypowiadać pod podaniem, żeby można było zweryfikować co gracze myślą na start kandydatury użytkownika X. To jest pewne jak to, że mam dziurę w dupie, że tych pochwał, przez rok, nazbierało by się MAX 5, chyba, że kumpel pisałby kumplowi co jest BARDZO prawdopodobne. Ponadto, opiekun powinien być grającą osobą, przynajmniej jeden z dwóch i on widzi, kto jak się zachowuje, kto jak pomaga, jak nie widzi to admin doniesie. Ze swojego doświadczenia wiem, że łatwo wyłapać przyjemnych, pomocnych i miłych graczy.
Podkreślę, że kiedyś próbowałem postawić temat w którym można było nadać opinię (tyle, że zrobiłem to tylko dla adminów), wyszło to marnie, bardzo marnie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Widziałem to kiedyś na innej sieci,  zamieniło się to w tzn kółko adoracyjne gdzie jeden prosił drugiego o pochwałę i wymuszał na innych takie zachowanie.

To nie ma najmniejszego sensu, bo raczej zwykły gracz tak o nie wbije napisać pochwały, musi zostać do tego zachęcony, a więc uważam, że pomysł odpada.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja nie została przyjęta.

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności