Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Podanie na Moderatora - Mamut.


Mountain.

Recommended Posts

Imię: KamilWiek: 14(R: 15)Staż na forum: Jakieś 2-3tygodnie.Doświadczenie w moderowaniu: Duże, miałem wiele razy grupę moderator, ogarniam cały silnik xaa.Ile czasu możesz poświęcić dla forum ?: Dużo, jeśli mam czas.Dlaczego właśnie Ty: Ogarniam to i owo, wiele razy byłem moderatorem, i myśle że się nadam na te stanowisko - Jeśli nie, trudno się mówi.

Link to comment
Share on other sites

jestem na NIE brak  wymagań:

1. Musisz mieć +15Lat (Obowiązkowo) Nie ma

2. Minimalna Ilość postów: 50.(Obowiązkowo)  Nie ma

Link to comment
Share on other sites

  • Root
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: WymaganiaJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy