Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na gracza Evo


hico

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: -hico-

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracz

 

3. Nick oskarżonego: Evo

 

4. Steam_ID oskarżonego:  STEAM_1:0:196307318

 

5. Data i godzina zdarzenia: 28.06.2017, około godziny 14-15.

 

6. Mapa: jb_dusty_v1

 

7. Opis sytuacji: Prowadzący dał polecenie: totalny bezruch jak najbliżej krat. Wykonywałem to, cele sie otworzyły i zrobiłem lekki krok do przodu ( ct tego nie widziało ). Nadal wykonywałem polecenia bo nie było np. totalny bezruch W CELI, tylko totalny bezruch dotykając krat. Zostałem zabity przez ct a mój freekill nie został rozpatrzony. Usłyszałem tylko, że był totalny. Z tego co mi wiadomo jeśli ct'ek nie widzi, że się ruszyłem na totalnym to nie może mnie zabić.

 

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): 
ŚWIADKOWIE: 1tap, trojka, bot;

 

9. Wynik/numer rundy/czas: 7:1 dla t, początek rundy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy macie takie hobby pisanie skarg? Mogę się założyć, że zrobiłem ten krok tylko po to, żeby się albo pokłócić z ct albo właśnie mieć pretekst do napisania skargi...

Ludzie ogarnijcie się z pisaniem takich skarg...

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tę skargę dlatego, że gość mnie zdenerwował zaistniałą sytuacją. A co do hobby pisania skarg to ta skarga jest moją pierwszą skargą od 7 miesięcy, więc nie wiem o co Ci chodzi. `

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy ktokolwiek oglądał to demo, Ale tak :

1. PO 1 hico wyszedles calkowicie z celi gdy wcześniej był TOTALNY BEZRUCH PRZY DRZWIACH CELI. O co ty piszesz skargę ?, Oglądnąłeś chociaż raz to demo czy o niech se inni oglądną może się uda? (za takie skargi powinny lecieć warny). Zabił cie słusznie bo wyszedłeś z celi gdy wcześniej był totalny bezruch w srodku celi, NIE MUSI WIDZIEĆ ZE Z NIEJ WYSZEDLES, To tak jabyś podbiegł pod drugi koniec mapy bo tam są kraty i ct cie nie widziało to nie może cie zabić potem :) (bezsens)

2. PO 2 Po cholore piszecie takie skargi tak jak napisał serwus, nie szkoda wam czasu? Naprawdę stanie wam z radości poprostu że ktoś dostanie bana na kilka godzin?
#edit
3. Łamanie regulaminu a lekkie NIE SPECJALNE nagięcia ich to różnica, Rozumiem jak ktoś robi coś specjalnie po to są skargi, ale jak ktoś coś robi nieumyślnie a z tego wiecej niz polowa waszych skarg zostaje odrzucona bo nie macie racji to nie ma żdanego sensu
 

Edytowane przez ex.!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1 Może zabić, jeśli miał 100% pewność. W tym przypadku ją miał skoro dał totalny przed otwarciem cel, a ty po otwarciu byłeś poza nią.

#2 ehh wy nie macie co robić chyba. Weźcie umówcie się z kolegami na piłke czy coś, bo te skargi to dramat.

Edytowane przez SharD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ex.! napisał:

Naprawdę stanie wam z radości poprostu że ktoś dostanie bana na kilka godzin?

Ale co ma zrobić zwykły gracz jak ktoś łamie regulamin ? Po to są skargi żeby gracze bany dostawali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności