Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na dzieciaka - Dawidek


Gerlo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: GeRlO_wWa

Nick oskarżonego i (admin/gracz)?: 50095.7RV8 z tego nicku mnie banował, ale to ADMIN Dawidek - zdrobnienie to nie przypadek, świadczy o stanie umysłu gościa, dziecko.

STEAM_ID oskarżonego (konsola status): Macie

Data i godzina zdarzenia: 28.06.2017 godz. 18.25

Dowody (demko/świadkowie): demko z tej gry, logi ojj i tam jest wszystko oraz link do banika: http://amxbans.cs-classic.pl/bans/50096.html
 

Opis:  Wyżej wskazany śmieszny, cwaniakujący admin na początku rundy został zabity z tego co kojarzę z AWP, pewnie popisał się gorszym refleksem aniżeli snajper po drugiej stronie i zamiast grzecznie przyjąć to że był gorszy, oraz jako admin wykorzystać okazję do pilnowania graczy przez rundę podczas gdy reszta adminów gra, ten OCZYWIŚCIE wklepuje rc. Podkreśliłem oczywiście, bo w przypadku tego gościa widzę to bardzo często, dostawał już ostrzeżenie i nie może być z racji tego iż jest adminem traktowany inaczej. Zwykłego gracza reconnect klepiemy slayem? Tak! Więc tak, też zrobiłem z Dawidkiem, admin nie admin, to zlamanie regulaminu ;) Zdziwiony pseudo admin pyta na u@, który to z adminów śmiał wyegzekwować regulamin względem niego?! Odpowiedziałem, iż ja, dopisałem również,że doskonale wie z jakiego powodu. W kolejnej rundzie, na samym respie to on mnie zgładził mocą admina, bez powodu. Ot tak jest adminem, ma taką możliwość, nie spodobało mu się, że śmiałem przypilnować go by nie łamał regulaminu. Uznałem, że zdecydowanie chłopak potrzebuję chwili by zrozumieć swój błąd, bo nie chciałem ani pisać privów do opiekuna ani tu na forum prać brudów. Jestem tu jakiś czas, nie napisałem ani jednej skargi, baa nie poskarżyłem się żadnemu z opiekunów ponieważ MĘŻCZYŹNI powinni załatwiać to między sobą no ale do rzeczy.. Myślę dam mu 5 minut, ochłonie, przemyśli swój błąd i jak ma ochotę wróci do gry i będzie grał jak człowiek, bez cwaniactwa. Myliłem się.. wyszło z niego kolejny raz dziecko i zbanował mnie na godzinę, ot tak w ramach "zemsty". No to tak się bawić kochani nie będziemy! Admin jest od tego by regulaminu przestrzegać, ja to zrobiłem, nie interesuję mnie kto go łamię, opiekun też by wyleciał jeśli by zasłużył, gwarantuje :)

 Drodzy opiekuni i opiekunowie, ja nie proszę w tym momencie, ja ŻĄDAM KARY, powtórzę KARY nie pogrożenia paluszkiem dla tego cymbała! Dawidek tłumaczył się, iż go ścięło i dlatego się zrespił ha ha ha A ja wam powiem, że za każdym razie gdy ktoś zbije na początku rundy on robi ten sam numer, zresztą to jest do sprawdzenia, zobaczcie jego gry, to nie był pierwszy raz, to był KOLEJNY raz a ja mu na to już zwracałem uwagę.

Kilka słów do innego admina Hypera, który po tym jak wyrzuciłem Dawidka za zabawę rangą oskarżył mnie o nieznajomość regulaminu argumentując to "zakazem zbanowania innego admin". Czyli admin jest bezkarny do chuja?! Może sie respić za co zwykły gracz ginie, może gładzić innego admina bo ten go przypilnował a ja go wyjebać na 5 minut nie mogę, żeby zaczął zachowywać sie jak człowiek?! Nie żartuj chłopie, bo regulamin jako taki to jedno a umiejętność zastosowania regulaminu w sytuacjach niestandardowych to drugie. Jestem człowiekiem, da się ze mną dogadać, ale czasem poza żartami trzeba być konsekwentnym, a takiej dziecinady nie trawię. To tylko tak dla wyjaśnienia innym adminom być może, do Hypera już niekoniecznie bo napisał  w między czasie na priv i doszliśmy do wspólnego zdania na ten temat ;)

 

Proszę działać wyżsi ode mnie rangą bo ja takiego głupiego szczeniactwa nie puszczę płazem. Pozdrawiam.

Edytowane przez Gerlo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga przyjęta.

Admin zostaje ukarany naganą oraz dla serwerowni musi wykonać 20 reklam.

Pozdrawiam
Discus

Ps: Proszę admina o stosowanie się do regulaminu serwera. W przeciwnym razie gdy kolejna skarga będzie dotyczyła łamania któregoś z podpunktów, ranga admin zostanie odebrana.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności