Skocz do zawartości

SZYBKA REKRUTACJA COD 350


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Black-Hunter napisał:

1. Nick: Black-Hunter
2. Imię: Oliwier
3. Wiek: 16
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**:  http://www.gametracker.com/player/Black-Hunter/193.33.177.101:27156/
7. Parę słów o sobie **: Cóż miły raczej aktywny i ogarnięty kochający sport i e-sport <3 to cały JA reszte wiecie.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Pomóc w opiece nad nim no i podzielić się pomysłami
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Nie
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2 h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 18-20
12. Staż w Counter-Strike 1.6: z 2,5 roku
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Trochę wstyd mi pisać podanie gdy parę dni temu zrezygnowałem ale miałem trochu presji ze strony nauczycieli w sensie 3 karkówki i 2 sprawdziany jednego dnia i rysunki techniczne w skrócie nawal pracy i myślałem że to się utrzyma ale zelżało i znalazłem czas na granie:)

  •  

Przyjmyję Cię na okres próbny, zobaczymy jak Twoje GT. Wiem, że dałeś GT Roloo. 

W okresie dam Ci szansę na poprawienie GT.

Flagi dam Ci jutro.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: H0w?!
2. Imię: Filip
3. Wiek: 21
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: mam ale nie korzystam 
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/h0w%3F!/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Filip jestem zokolic krk muzyka to moje zycie, spokojny czasem denerwujacy ale pomocny 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: chce pomagac gracza i czuwac nad serverem 
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: duzo kilkanascie godzin dziennie
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 16-19, do 22
12. Staż w Counter-Strike 1.6: parenascie lat ok 10
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  tak kilka razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjęty na okres próbny 13 dni. W tym czasie graj jak najwięcej i pokaż, że Cię stać.

Po resztę wskazówek i flagi, zgłoś się do @Mercus** na prywatnej wiadomości bądź steam.

WITAMY W ZESPOLE!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • vaaS zablokował(a) ten temat
  • vaaS odblokował(a) ten temat

1. Nick: Zeus |[UK
2. Imię: Piotr
3. Wiek: 24
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: nie
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Zeus |[UK]/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Malo mówię dużo potrafie zrobic pracuje w Irladnii od 3 lat wiekszosc osob i tak juz mnie zna z serwerowni :)
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Pomagać jak i serwerowi tak jak i gracza
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2/3
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): zazwyczaj wieczory / weekendy jesli mam wolny czas
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 2/3 l
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zeus446 napisał:

1. Nick: Zeus |[UK
2. Imię: Piotr
3. Wiek: 24
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: nie
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Zeus |[UK]/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Malo mówię dużo potrafie zrobic pracuje w Irladnii od 3 lat wiekszosc osob i tak juz mnie zna z serwerowni :)
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Pomagać jak i serwerowi tak jak i gracza
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2/3
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): zazwyczaj wieczory / weekendy jesli mam wolny czas
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 2/3 l
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  tak

Przyjęty. Wpisz się po rangę i pisz pw po flagi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nick: Zlota Owca

2.Imię : Mateusz

3.Wiek:21

4.Znajomośc amxmodmenu(0-10): 7

5.Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Link do Gametrackera: https://www.gametracker.com/player/Zlota Owca/193.33.176.64:27015/

7.Parę słów o sobie: Cześć, mam na imię Mateusz, mam 21 lat, lubię grac w gry komputerowe, interesuję się sportem oraz motoryzacją. 

8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?: Widzę, że większość graczy nie wykonuje celów mapy, również czituje, czego nie lubię, chcę pomóc utrzymać atmosferę oraz przyjemność gry. 

9. Czy posiadasz steam: tak

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwer: 1,5h do 2 h wieczorem oraz za dnia w weekendy

11.W jakich godzinach grasz: zależy od zajęć na uczelni w tyg, a week od 12-15 oraz od 18-23.

12. Staż w CS 1.6: 2 lata

13.Czy posiadałeś admina :Tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, King of Lions napisał:

1.Nick: Zlota Owca

2.Imię : Mateusz

3.Wiek:21

4.Znajomośc amxmodmenu(0-10): 7

5.Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Link do Gametrackera: https://www.gametracker.com/player/Zlota Owca/193.33.176.64:27015/

7.Parę słów o sobie: Cześć, mam na imię Mateusz, mam 21 lat, lubię grac w gry komputerowe, interesuję się sportem oraz motoryzacją. 

8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?: Widzę, że większość graczy nie wykonuje celów mapy, również czituje, czego nie lubię, chcę pomóc utrzymać atmosferę oraz przyjemność gry. 

9. Czy posiadasz steam: tak

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwer: 1,5h do 2 h wieczorem oraz za dnia w weekendy

11.W jakich godzinach grasz: zależy od zajęć na uczelni w tyg, a week od 12-15 oraz od 18-23.

12. Staż w CS 1.6: 2 lata

13.Czy posiadałeś admina :Tak

Ze względu zapotrzebowania na adminów wieczorowych zobaczymy czy dasz radę. okres próbny.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

1. Nick: Troplelek
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 14 (Jeszcze)
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Troplelek/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Jestem Kamil mam czternaście lat (jeszcze) interesuję się piłką nożną oraz grami komputerowymi, więcej o mnie tutaj TUTAJ
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem, ponieważ niektórzy używają wspomagaczy oraz nadużywają mikrofonu, a jak widze to mało adminów gra na serwerze, widzę tylko @ŁukaszxD oraz Howa, więc dodatkowa para rąk się przyda.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak z cs również
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3 h w roku szkolnym moze i wiecej
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze - 18/19-03 Weekendy - 11.00-03
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 5 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak - JailBreak, FFA, Cod 350
 
1. Spędzone 20 godzin na serwerze (Gt nie ma znaczenia)
2. Zachowanie kultury na serwerze +
3. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum +
4. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
5. Częste odwiedzanie forum oraz wypowiadanie się na nim. +
Edytowane przez Troplelek.
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Troplelek. napisał:

1. Nick: Troplelek

2. Imię: Kamil
3. Wiek: 14
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka: +
8. Parę słów o sobie **: Jestem Kamil mam czternaście lat (jeszcze) interesuję się piłką nożną oraz grami komputerowymi, więcej o mnie tutaj TUTAJ
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**: Chciałbym zostać administratorem, ponieważ niektórzy używają wspomagaczy oraz nadużywają mikrofonu, a jak widze to mało adminów gra na serwerze, widzę tylko @ŁukaszxD oraz Howa, więc dodatkowa para rąk się przyda.
10. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak cs na steam również
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3 h w roku szkolnym moze i wiecej
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze - 18/19-03 Weekendy - 11.00-03
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 5 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak - JailBreak, FFA, Cod 350
15. Czy spełniasz wymagania**? Tak spełniam
1. Spędzone 20 godzin na serwerze (Gt nie ma znaczenia)
2. Zachowanie kultury na serwerze +
3. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum +
4. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
5. Częste odwiedzanie forum oraz wypowiadanie się na nim. +

Jako iż jest 5 adminów, i znowu jest silne zapotrzebowanie przyjmę Cię na okres próbny 2 tygodni. W tym czasie masz obowiązek nadrobić GT. Pisz pw i zgłoś się po rangę na forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. Nick: OptimusPrim
2. Imię: Szymon
3. Wiek: 16.5
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/OptimusPrim/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Cześć jestem Szymon. Pochodzę z małej miejscowości na Podkarpaciu. Obecnie uczęszczam do 1 klasy LO Promed z fizyką. Lubie grać w koszykówkę jeździć rowerem i poskakać na mieście jak i na drze :3. Uwielbiam grać w csa, lola i metina
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Skoro jest szybka rekrutacja wnioskuję iż jest taka potrzeba. Potrafię wprowadzać ład i porządek.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2h w zależności od szkoły >.<
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Robocze 16-21 Weekendy 10-15 17-23
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 8 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, OptimusPrim napisał:

1. Nick: OptimusPrim
2. Imię: Szymon
3. Wiek: 16.5
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/OptimusPrim/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Cześć jestem Szymon. Pochodzę z małej miejscowości na Podkarpaciu. Obecnie uczęszczam do 1 klasy LO Promed z fizyką. Lubie grać w koszykówkę jeździć rowerem i poskakać na mieście jak i na drze :3. Uwielbiam grać w csa, lola i metina
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Skoro jest szybka rekrutacja wnioskuję iż jest taka potrzeba. Potrafię wprowadzać ład i porządek.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2h w zależności od szkoły >.<
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Robocze 16-21 Weekendy 10-15 17-23
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 8 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak

Przyjęty na okres próbny, masz poprawić GT. Pisz pw.

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Nick: ToFFuS
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 19 (rocznikowo 20)
4. Znajomość amxmodmenu (0-10):  6 (zapomniałem dużo rzeczy gdyż miałem długą przerwę w przygodzie z CS 1.6)
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/ToFFuS/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Patryk, interesuję się muzyką, sportem i grami komputerowymi, wolny czas spędzam na graniu, ze znajomymi, jestem stanowczy i zawsze sprawiedliwy
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Byłem już tutaj administratorem, Mercus  mówił, że potrzeba adminów, a bardzo lubię tego moda a na sieci panuje świetna atmosfera
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zależy od dnia średnio 2-8h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze przeważnie 14-16 do 22/24, weekendy od rana do nocy (chyba, że mam jakieś plany ze znajomymi)
12. Staż w Counter-Strike 1.6: około 5-6 lat będzie
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ojdoss napisał:

1. Nick: ToFFuS
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 19 (rocznikowo 20)
4. Znajomość amxmodmenu (0-10):  6 (zapomniałem dużo rzeczy gdyż miałem długą przerwę w przygodzie z CS 1.6)
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/ToFFuS/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Patryk, interesuję się muzyką, sportem i grami komputerowymi, wolny czas spędzam na graniu, ze znajomymi, jestem stanowczy i zawsze sprawiedliwy
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Byłem już tutaj administratorem, Mercus  mówił, że potrzeba adminów, a bardzo lubię tego moda a na sieci panuje świetna atmosfera
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zależy od dnia średnio 2-8h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze przeważnie 14-16 do 22/24, weekendy od rana do nocy (chyba, że mam jakieś plany ze znajomymi)
12. Staż w Counter-Strike 1.6: około 5-6 lat będzie
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak

Przyjęty na okres próbny, w tym czasie masz poprawić GT. Zapraszam na pw i zgłoś się po rangę na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Shizoo

2. Imię: Bartek

3. Wiek: Leci 22
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 9
5. Znajomość regulaminu serwera (średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Było troszkę zmian więc na ten czas 8/10 (bedzie lepiej)
6. Sprawny i działający mikrofon: Tak
7. Składka: Tak
9. Parę słów o sobie **: Krótko . Spokojna osoba którą ciężko wyprowadzić z równowagi aczkolwiek jest to możliwe 
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**: Chciałbym pomóc w zwalczaniu plagi cziterów 
11. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Nie
12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Bardzo ciężko to określić , ale jak widać po GT dosyć długo 
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Różne , ciężko to określić. 
14. Staż w Counter-Strike 1.6: +-6 lat 
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Shizoo napisał:

1. Nick: Shizoo

2. Imię: Bartek

3. Wiek: Leci 22
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 9
5. Znajomość regulaminu serwera (średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Było troszkę zmian więc na ten czas 8/10 (bedzie lepiej)
6. Sprawny i działający mikrofon: Tak
7. Składka: Tak
9. Parę słów o sobie **: Krótko . Spokojna osoba którą ciężko wyprowadzić z równowagi aczkolwiek jest to możliwe 
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**: Chciałbym pomóc w zwalczaniu plagi cziterów 
11. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Nie
12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Bardzo ciężko to określić , ale jak widać po GT dosyć długo 
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Różne , ciężko to określić. 
14. Staż w Counter-Strike 1.6: +-6 lat 
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
 

Ze względu na silne zapotrzebowanie przymknę oko na twoje ostatnie odrzucone podanie.

Przyjęty na okres próbny. Zgłoś się do mnie na PW po wskazówki i po rangę na forum.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Nick: arow

2. Imię: Łukasz

3. Wiek: 20 w kwietniu 21
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/arow/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Łukasz na kark leci mi już 21 lat mieszkam w Kielcach wczesniej mieszkałem w Norwegii ale już na dluższy czas jestem w Polsce. Interesuje się różnymi rzeczami takimi jak motoryzacja, informatyka, militaria i inne.. Jestem również administratorem naszego TS czyli ts.cs-classic.pl .. a tak w wolnym czasie lubię sobie pyknąć w Strongholda HD z @Ojdoss lub obejrzeć fajny film. Osobiscie jestem fanem filmów z Sylwestrem Stalone a szczególnie serii filmów z Rambo w którego postać wciela się Sylwester. Na sieci jestem od 2016 roku i byłem tu administratorem deathruna. I pod koniec jestem miłą, spokojną i śmieszną (na swój sposób) osobą. 

8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Z tego co słyszałem na serwerze jest tylko 2 adminów więc porządna para rąk się przyda, byłem też proszony przez parę osób żebym napisał to podanie;D

9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-5h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 16-19 , weekend nawet 11-24
12. Staż w Counter-Strike 1.6: nie wiem coś około 9 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Arow napisał:

1. Nick: arow

2. Imię: Łukasz

3. Wiek: 20 w kwietniu 21
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/arow/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Łukasz na kark leci mi już 21 lat mieszkam w Kielcach wczesniej mieszkałem w Norwegii ale już na dluższy czas jestem w Polsce. Interesuje się różnymi rzeczami takimi jak motoryzacja, informatyka, militaria i inne.. Jestem również administratorem naszego TS czyli ts.cs-classic.pl .. a tak w wolnym czasie lubię sobie pyknąć w Strongholda HD z @Ojdoss lub obejrzeć fajny film. Osobiscie jestem fanem filmów z Sylwestrem Stalone a szczególnie serii filmów z Rambo w którego postać wciela się Sylwester. Na sieci jestem od 2016 roku i byłem tu administratorem deathruna. I pod koniec jestem miłą, spokojną i śmieszną (na swój sposób) osobą. 

8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Z tego co słyszałem na serwerze jest tylko 2 adminów więc porządna para rąk się przyda, byłem też proszony przez parę osób żebym napisał to podanie;D

9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-5h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 16-19 , weekend nawet 11-24
12. Staż w Counter-Strike 1.6: nie wiem coś około 9 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

No oczywiście, że przyjmuję. Oby więcej tak ładnie rozpisanych podań. Napisz do mnie pw po wskazówki i wpisz się po rangę na forum.

  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Shaddix
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: Rocznikowo 19
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): Na chwile obecna 8/10 Ale jak sobie to wszystko przypomne bedzie jeszcze lepiej, bo jestem po 6 letniej przerwie.
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Shaddix/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam na imie mateusz rocznikowo juz 19 lat. Aktualnie mieszkam we Francji w lato bedzie już 9 lat kiedy tu jestem ale zaniedlugo chciałbym sie przeprowadzic do Polski. Interesuje sie piłką nożną, grami i gram bardzo czesto w fife na xbox one. 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostac administratorem ponieważ na tym serwerze jest bardzo mało adminów a wieczorami bardzo dużo cziterów a bardzo podoba mi sie ten serwer.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-4 godziny dziennie.
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zazwyczaj wieczorami, ale w dzien tez sie zdarzy.
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 5 lat bez przerwy 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak nawet miałem własną sieć.

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Shaddix napisał:

1. Nick: Shaddix
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: Rocznikowo 19
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): Na chwile obecna 8/10 Ale jak sobie to wszystko przypomne bedzie jeszcze lepiej, bo jestem po 6 letniej przerwie.
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Shaddix/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam na imie mateusz rocznikowo juz 19 lat. Aktualnie mieszkam we Francji w lato bedzie już 9 lat kiedy tu jestem ale zaniedlugo chciałbym sie przeprowadzic do Polski. Interesuje sie piłką nożną, grami i gram bardzo czesto w fife na xbox one. 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostac administratorem ponieważ na tym serwerze jest bardzo mało adminów a wieczorami bardzo dużo cziterów a bardzo podoba mi sie ten serwer.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-4 godziny dziennie.
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zazwyczaj wieczorami, ale w dzien tez sie zdarzy.
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 5 lat bez przerwy 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak nawet miałem własną sieć.

Przyjęty na okres próbny, napisz do mnie PW i zgłoś się po rangę na forum. Popraw aktywność na forum bo z 1 postem to trochę słabo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: CzuXx.|Cs-Classic.PL 
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: Rocznikowo 16
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): Na chwile obecna 7/10 
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/CzuXx.|Cs-Classic.PL/193.33.176.64:27015/  Wiem trochę mało ale do poniedziałku nadrobię wszystko 
7. Parę słów o sobie **: Mam na imie Mateusz mieszkam w Chrzanowie (Małopolskie)   Interesuje sie piłką nożną, trenuję od 3 lat. 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostac administratorem ponieważ na tym serwerze jest mało adminów a aktywny admin się przyda. 
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Nie
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W weekendy ok 5-8h  A w tygodniu 2-4h 
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Różnie bywa. 
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 8 lat 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak i to nie raz. Odrazu mówię cały czas się uczę jeżeli chodzi o cs'a  dlatego amx na 7 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, CzuXx. napisał:

1. Nick: CzuXx.|Cs-Classic.PL 
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: Rocznikowo 16
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): Na chwile obecna 7/10 
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/CzuXx.|Cs-Classic.PL/193.33.176.64:27015/  Wiem trochę mało ale do poniedziałku nadrobię wszystko 
7. Parę słów o sobie **: Mam na imie Mateusz mieszkam w Chrzanowie (Małopolskie)   Interesuje sie piłką nożną, trenuję od 3 lat. 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostac administratorem ponieważ na tym serwerze jest mało adminów a aktywny admin się przyda. 
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Nie
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W weekendy ok 5-8h  A w tygodniu 2-4h 
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Różnie bywa. 
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 8 lat 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak i to nie raz. Odrazu mówię cały czas się uczę jeżeli chodzi o cs'a  dlatego amx na 7 

Przyjęty na okres próbny. Pisz pw i wpisz się po rangę na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojdoss zablokował(a) ten temat
  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności