Skocz do zawartości

Skarga na Siwego


Appl3.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Sna1per <3

2.Nick admina/gracza który zawinił:  Siwy

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 29.03.2013 12:00

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

 

http://www.iv.pl/images/05043669472710890863.jpg

 

6.Opis sytuacji: Gram sobie mapa eldorado jestem w tt i wchodzę na belki to ludzi z ct widać. Strzelam sobie w nich (nie skanuje) a ten "admin" pisze do mnie , że 3h dostane a reszte widać na ss 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bany na 1h nie podlegają skargom.

2. Mówiłem ci że poleci ban za skan, a ty to zlekceważyłeś i dlatego dostałeś bana. Jeszcze coś nie jasnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Skanowanie jest biciem przez ściany jeżeli gracz widzi przeciwnika to nie jest to skan. 

2. Skarga nie dotyczy żadnego bana.

 

Czekamy na ocenę sytuacji przez '-_-'. według mnie wystarczy upomnienie słowne i to żeby admini 45k nauczyli się co oznacza skanowanie w Counterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bany na 1h nie podlegają skargom.

2. Mówiłem ci że poleci ban za skan, a ty to zlekceważyłeś i dlatego dostałeś bana. Jeszcze coś nie jasnego ?

1. Bany do 1h a nie na 1 h po 1 :)

2. TO NIE JEST SKAN ! "Mogę ci dać bana , a powód znajdę" <lol> jaki "admin" 

 

Maniak tobie tez mówię to nie jest skan :>

 

http://216169.hltv3.pukawka.pl/hltv-1303291137-de_eldorado-1364553420-1364554920.zip         Skanuje tu gdzieś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi Ban za "skan" <lol> "debil" a nie admin ty się nie nadajesz do tego bo nie wiesz co to znaczy słowo skan :) A po 2 chyba za "skan" są 3h ? prawda? 

 

@edit 

 

Wytłumacz mi co znaczy słowo skan :) Proszę tylko edytuj nie nabijaj postów. Ty idź lepiej do gimnazjum i się ucz bo jesteś jeszcze młody i nie doświadczony w swoim "zawodzie".

 

 

 

@edit 

 

Nie spam bo już warn powinien być :) Nie umiesz kliknąć opcji Edytuj ? :) A o tym "skanowaniu" nauczyłem się od admina i nie powiem kogo bo noobem nie jestem.

 

 

@edit 

 

 

wejdziesz tylko na cod'a.                          Straszysz mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, a ty co ? czekasz na 3h bana bo od 3h mozna skladac skargi ?

Ja nie banuje bez powodu, mówiłem ci dziś nie raz o tym, ale ty to jak zwykle olałeś. 

 

 

Haha i ja jestem tu debilem -.- 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 2 sprawa.

Nie chcesz być banowany ? To przestrzegaj regulaminu, inni jakoś mogą ale ty musisz wszystko łamać.

A ja nie będę przymykał na to oka. Ty łamiesz regulamin i masz za to bana. 

 

 

Edit 

Ja również nie jestem debilem, wejdziesz tylko na cod'a.

 

Do blipa, jak oczywiście czytasz, mam prawo się wypowiedzieć w mojej skardze więcej niż 1x. To po co mi stawiasz warny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Na prośbę autoraJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności