Skocz do zawartości

Podpowiadanie na zabawie "chowany".


Jeremaya Gattwold

Rekomendowane odpowiedzi

W przeciągu 2 dni mój zastepca nadal 3 bany za podpowiadanie. Widać ludzie na serwerze nie potrafią się dobrze bawić i idą na skróty. Ja też nie będę miły i postawie sprawę jasno. 

 

Jeżeli tak bardzo chcecie psuć tą zabawę nie będę wam iść na rękę. Dostanę jeszcze jedno takie zgłoszenie, a zabawa zniknie z serwera.

 

 

Dziękuje.

 

Nie widzę sensu wydłużania banow. Osoby teraz dostają bana na tydzień. Ja sam nie mam ochoty bawienia się w detektywa i sprawdzać każde demo czy ktoś oszukiwał czy nie. Jedyne co teraz możesz zrobić to podziękować kolegom z serwera za to na co zapracowali.

Edytowane przez Jeremaya Gattwold
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w paranoję. Podpowiadanie było jest i będzie na każdej zabawie. Chowany, KD, WG. Usuniemy je wszystkie? Poza tym, chowany to jedna z lepszych zabaw, więc powinna zostać, a osoby które podpowiadają zostają ukarane banem według regulaminu. Może zamiast usuwać zabawę wydłużymy czas bana za to?

Edytowane przez eS'
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma sensu usuwać takiej fajnej zabawy jak chowany, większość graczy serwera gra normalnie bez podpowiadania i według mnie nie powinno się zabierać zabawy za to że 3osoby powiedziało gdzie są osoby schowane. Według mnie jeśli taka sytuacja jak podpowiadanie będzie istnieć dalej to takie osoby powinno sie permanentnię banować, dlaczego? 

Bo taki ban przestraszy pozostałą grupę graczy przed podpowiedziami dla CT oraz surowo ukara winnych.

Niby karanie byłoby bardzo surowe ale raczej skuteczne

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi tygodniami chowany stał się nie normalną/zwyklą zabawe, na które bawimy się, a tylko podpowiadaniem, banami na kilka dni i teraz jak znajdziesz jakiegoś guarda/admina  to on używa $ żeby bezpodstawnie oskarżyć ciebie za to że dostajesz info od niby kogoś. Byłem nie jednokrotnie bezpodstawnie oskarżany od guarda rudiego i admina exa i bałem się że nie wytrzymają i w końcu bana mi wlepią. Opiekunowie nie będą bawić w detektywów i sprawdzać co każde demo.

Podsumowując:

Jestem jak najbardziej za usunięciem chowanego, bo jeżeli w takim kierunku to idzie to wyobrażam jak chowany będzie wyglądać za miesiąc/dwa. Chowany to teraz tylko psucie gry i bezpodstawne plucie się administratorów na graczy. Genialny pomysł jestem na TAK.

Edytowane przez ceberi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie przesada by usuwac zabawe,  taka praca administracji by banowac podpowiadajacych a nie,,  isc na skroty'' i usunac zabawe ktorą wiekszosc graczy lubi. 

Ceberi,  bez dowodu (odemnie)  bana nigdy nie dostaniesz,  a ze udalo ci sie zlapac szybko kilka osob w trudnych miejscach to byles podejrzany. Jak jestes czysty to nie masz czego sie bac. I w dodatku to bylo z miesiac temu lub dluzej :_:? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, nie opłaca się usuwać najbardziej lubianej zabawy na serwie (zaraz po wojnach gangów). Osoby podpowiadające dostają bana i tyle. A to c3b3ri że podejrzanie wiesz gdzie kto jest to jest norma, a bez dowodów bana nie dostaniesz. Po prostu guardzi się pytają bo jak sprawdzi się demko to może być problem bo jeszcze się okarze, kłamałeś w takiej sprawie. To jest jak cheatowanie na mm'ach. Banuje się ich, nie da się żeby ich nie było ( w cs przynajmniej), a jedynym rozwiązaniem było by usunięcie gry, żeby w niej nie było cheaterów. Ale nikt by nie usunął takiej gry, która jest lubiana na całym świecie. To samo z podpowiadaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceberi gracze zgłaszali na u@ że zbyt dużo wiesz itp gdy przechodziłeś wiele razy pod nami obok nas nagle wracałeś i centralnie patrzyłeś w punkt gdzie my sie byliśmy . Według ciebie to nie jest dziwne? 

Co do chowanego to nie ma sensu go usuwać gdyż jest to lubiana zabawa przez graczy natomiast wystarczy dawać dłuższe bany według mnie ale to tylko i wyłącznie moje zdanie.

Edytowane przez RUDI
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności