Skocz do zawartości

Pytanie dnia v10


Jeanette vi Rey

Rekomendowane odpowiedzi

Księga Kapłańska 18,22:

(22) Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!

Księga Kapłańska 20,13:

(13) Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

To przykłady ze starego testamentu, a jako że jestem chrześcijaninem jestem przeciwny homoseksualizmowi, a nawet gdybym nie był chrześcijaninem to i tak według mnie jest to obrzydliwe i nie wyobrażam sobie ich legalnych małżeństw a już w ogóle adopcji dzieci, bo to już by był upadek ludzkości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to Ok.

 

 

Wiadomo chłopak z chłopakiem to fuuuuuj

ale

dziewczyna z dziewczyną to he he czemu nie?

Edytowane przez Jeremaya Gattwold
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja toleruje i tolerować będę,każdy ma prawo do miłości czy jest Homo czy Hetero.

Mówi się że po to Bóg stworzył mężczyznę i kobietę aby się rozmnażali,ale jeśli ludzie się kochaja to już ich sprawa,tak samo jakby chciało stworzyć rodzinę,ich życie i sami o tym decyduja.

Ale nie rozumie jednej sprawy,jeżeli jest Chłopak i Chłopak to już jest źle,najlepiej zabić czy coś,ale jak już Jest Dziewczyna i Dziewczyna każdemu to pasuje i nie mają takiego samego toku myślenia co do chlopakow.Nie potrafię takiego czegos zrozumieć Serio,albo nie torelujesz(nie szanujesz)wgl Albo szanujesz i tolreujesz całość ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byleby nie przy mnie, no chyba że.. dwie długowłose szczupłe z wielkimi piersiami oraz pięknymi długimi nogami blondynki. To mogą przy mnie robić co chcą XDD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoich znajomych mam 8 osób będących homoseksualistami, są w nich zarówno Panie jak i Panowie. Jeden z tych Panów jest moim przyjacielem, oczywiście nie jestem w stanie go zrozumieć bo kocham płeć przeciwną, ale nie oznacza to żeby go nie szanować... Miłość to miłość, póki homosie nie wchodzą mi do łóżka to czemu mam się ich czepiać?  PEACE&LOVE&EMPATY

@Browar skoro religia nakazuje czuć do kogoś obrzydzenie i nienawiść, a na dodatek grozi Homoseksualistom karą śmierci to co to za religia? - Może warto zastanowić się nad tym na kolejnym pytaniu dnia? ;x

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności