Skocz do zawartości

Konkursik JB CS:GO


Jeremaya Gattwold

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich graczy.

Oglaszam mini konkurs w którym będzie szansa na wygranie Super VIPa na okres tygodnia. Jedyne co trzeba zrobić to odpowiedzieć na kilka prostych pytań. Osoba, która odpowie najbardziej kreatywnie otrzyma nagrodę.

 

Pytania:

1. Jak zaczęła się twoja historia z naszym JailBreakiem?

2. Jaka była najśmieszniejsza sytuacja z serwera w której brałeś udział?

3. Dlaczego to właśnie ty masz otrzymać S VIPa?

 

 

Na odpowiedzi macie czas do 5 lipca (środa).

 

Sponsorem i pomysłodawcą konkursu jest @Evo^^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak zaczęła się twoja historia z naszym JailBreakiem?
Zagrałem solo mm, i wtedy spotkałem, Zbigniewa stonoge ( wtedy miał taki nick jeśli się nie myle) i powiedział mi o tym serwerze, że gra na nim i postanowiłem zobaczyć co to jest na tryb, Wcześniej słyszałem o nim tylko na odcinkach na yt i nic z tego nie wiedziałem. Tak zaczołem o to moją grę, Nie ogarniałem za bardzo o co chodzi ale zostałem bo grałem wtedy z naprawde spoko osobami, których już na serwie nie ma.

2. Jaka była najśmieszniejsza sytuacja z serwera w której brałeś udział?

Wiele takich było, Wydaje mi się, że najbardziej zabawnym momentem była sytuacja kiedy Rafi na mapie jb_mountaincraft_v5 zostawił p250 z 1 ammo, będąc pewnym że go nie zabije, A wyszło na to że dostałem za to tylko respekt, z opisu może nie wygląda na zabawną , ale pamiętam że dość rozbawieni byli gracze (początki mojej gry na serwie).

3. Dlaczego to właśnie ty masz otrzymać S VIPa?

Tak na poważnie to niewiem czemu to akurat ja miałbym dostać tego svipa. Chciałbym go zyskać ponieważ nie zawsze mogę sobie go kupić. Mam operatora który blokuje mi tego typu sms. Jeśli nie ja go dostane to dostanie go inna osoba która z pewnością go wykorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak zaczęła się twoja historia z naszym JailBreakiem?

Początkowo zdarzało mi się gościć na serwerze DD2, gdzie spotkałem Raste Fante, który zachęcił mnie do dołączenia na serwer JB. Spotkałem na nim drosa, który był miły w stosunku do mnie, co tym bardziej zachęciło mnie do gry. Po może 2 miesiącach gry na serwer zagościł nijaki JAN CHRISTIAN, oraz Konwoy, którzy wyróżniali się dystansem do siebie, przez co dość często mieliśmy beke :P.

2. Jaka była najśmieszniejsza sytuacja z serwera w której brałeś udział?

Dość śmieszną sytuacją było zmienienie sobie z Janem (Jeremaya Gattwold) nicków na "Pico z boku no pico", czy coś w ten deseń, zachęcaliśmy wtedy użytkowników do wpisania frazy "Boku no pico" w google grafika (POLECAM).

3. Dlaczego to właśnie ty masz otrzymać S VIPa?

No a kto inny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

Edytowane przez eqk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Na tym jailu gram już długo. Zaczęło się to tak, że @Szyberek,@Cz4rt3k i @GryTrean czyli stara dobra ekipa (poza szyberkiem) napisali mi że ten serwer to nowa edycja nie istniejącego już serwera Gold Game a ja się dałem na to nabrać i zacząłem grać XD. Grało się spoko. Potem się zorientowałem że to była ściema z tą nową edycją ale atmosfera i rozgrywka tutaj była zajebista więc zostałem.

2 Sytuacji śmiesznych do opowiadania nie brakuje. Najśmieszniejszym przeżyciem na tym serwie było zaśpiewanie przeze mnie na ostatnim eventowym mam talent piosenki o naszej kochanej administracji <3 Kto był ten na 100% pamięta XD

3 Svipa chciałbym zgarnąć bo niedawno mi się skończył i czuję się trochę biednie poza tym gram dużo na serwie i dodatkowego respektu byłoby dużo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak zaczęła się twoja historia z naszym JailBreakiem?

Jestem graczem, który często gra na serwerach społeczności i pewnego dnia postanowiłem odwiedzić serwer cs-classic jb cs go i gdy pierwszy raz wszedłem na serwer to już pokochałem tą atmosferę panującą na serwerze i na serwer wchodzę minimum 2 godz. dziennie jeżeli mam czas. Tak na początku nic nie ogarniałem bo to był 1 raz, kiedy wchodzę na serwer jailbreak ale dzięki adminom/guardom i zwykłymi graczami już w kilka dni już o wszystkim wiedziałem co i jak. Szkoda że większość już odeszła z serwa.

2. Jaka była najśmieszniejsza sytuacja z serwera w której brałeś udział?

Miałem wiele takich sytuacji, ale mam taką, którą zapamiętam na długo to jak na mapie leaderminecraft gdy byliśmy na kolorkach to w pewnym czasie admin ex powiedział taką rzecz "kto nie lubi ceberiego wskakuje do lawy" i wszyscy wskoczyli nawet ta osoba, która mogła mieć życzenie i wszyscy w padli w wielki śmiech.

3. Dlaczego to właśnie ty masz otrzymać S VIPa?

Na żadnym serwerze nigdy nie kupowałem vipy, svipy ponieważ zbieram pieniądze na przykład kupna lepszych słuchawek, myszki, klawiatury, też na dodatkach do fify czy gta. i nie mam okazji kupować takich rzeczy i chciałbym być posiadaczem svipa chociaż na kilka minut żeby poczuć te dodatkowe przywileje. To będzie chyba ostatnią moją szansą na zdobycie tego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, powiem szczerze...

Na serwerze nie gram, od już dość dawna, ale myślę, żę mogę na tyle kreatywnie się tu wypowiedzieć, że chcę to zrobić. Na wstępie od razu wspomnę, że raczej nie będę chciał SVIPa (ale jeszcze zobaczymy, może trochę pogram :D). Jeśli wygram, a stwierdzę, żę SVIP mi się nie przyda, najprawdopodobniej oddam go komuś, kto moim zdaniem zasłużył, albo poproszę, by został wykorzystany w innym konkursie. Mam nadzieję, że pójdziecie na taką zasadę :D.

 

1. Jak zaczęła się twoja historia z naszym JailBreakiem?

Grałem kiedyś na innej sieci (która już nie istnieje), która widniała wtedy pod nazwą "GoldGame". Grało się fajnie, choć miałem moje zastrzeżenia, i w sumie mnie znajomości z tamtej sieci później trochę "udupiły", ale mniejsza o tym. Grałem tam przez długi czas. Miesiąc, może nawet dwa (?), ale było fajnie. Czas mijał świetnie, miałem bardzo "przyjemnych" znajomych (choć byli oczywiście Ci, którzy ten czas uprzykrzali). Pewnego dnia stało się to, co było zapowiadane już od kilku dni wstecz. Serwer padł. Już x raz. Padł. Tak po prostu. Tzn, no jeszcze tak w praktyce nie padł, ale w momencie, kiedy już wcześniej zachodziły ogromne zmiany jakieś 2 razy, gracze pouciekali i z stałych 20 (?) zostało, 5? Grało się nudno, nie było nikogo kreatywnego do prowadzenia etc. Nie chciałem odchodzić, nie widziałem sensu. Serwery na których dotychczas byłem jedną rzecz pokazywały BARDZO jasno. Nie masz mutacji? WYPIER****. Szczerze mówiąc, bałem się trochę. No kurcze, taki dzieciak jak ja? Tam miałem moderatora na forum, spędziłem tam już jakieś 1,5 roku (tu tez nie pamiętam dokładnie) , kurcze, co ludzie sobie pomyślą? Namawiał mnie Szyberek, to pamiętam jak dzisiaj.. "No chodź, no dawaj, ja mam admina, pójdziesz też na strażnika, to taki mini-admin". "No ale ja nie mam 16 lat". "Oj dobra, dasz sobie jakoś radę". Fajna rozmowa była. No ale skusił mnie no, udało mu się (Pozdrowionka Szyberusiu :3). Wszedłem ten jeden raz na ten serwer i fajnie było. Fajnie prowadzili, no oczywiście zasady 2/10 bo do innych byłem przezwyczajony, ale dałem radę (zwłaszcza, że regulamin tu mnie bardziej przekonał :D). Pograłem trochę, zaczynałem grać tak jakoś 50/50, potem przechodziłem co raz bardziej tu, i jakoś tak zostałem. Fajnie się grało, kreatywnie prowadziło i ogólnie spoko było. Po chyba 2 tygodniach napisałem podanie na strażnika, zostało przyjęte i zostałem, po co odchodzić, skoro się świetnie bawiłem? :D

2. Jaka była najśmieszniejsza sytuacja z serwera w której brałeś udział?

Dziwne uczucie, bo pamiętam "śmiech" z tych sytuacji, ale po takim czasie nie grania, sytuacji samych w sobie prawie nie pamiętam XD. Jedna taka sytuacja, która pierwsza przychodzi mi na myśl (po chwili zastanowienia), to jak ludzie poprosili mnie, żebym poprowadził po szwedzku XD. Nikt szwedzkiego nie znał prócz chyba jednej osoby, więc każdy od samego początku rundy patrzał na tego który znał i robili dokładnie to samo co on. Rozpocząłem zabawę w sajmon mówi, to jakoś tam zrozumieli, i powiedziałem, żeby podskoczyli. Ten który szwedzki podszkoczył, a ja nie powiedziałem sajmon mówi, i każdy podszkoczył razem z nim i wszyscy zgineli XD. 

 

Żartuję, nie było taki sytuacji, po prostu nic nie przychodzi mi na myśl. I nie mówię tu, że nie bawiłem się i nie śmiałem się grając na jailu, po prsotu nic z tego nie pamiętam. Nie gram już długo i pozapominałem te chwile, choć było ich MNÓSTWO. Na pewno jedną ze śmiesznych sytuacji jest, jak ktoś na mapie pociąg nazwał pendolino, i przez rok się potem tak mówiło, ale czy jest to na tyle śmieszne, by to tu szczegółowo opisywać - nie wiem :v

3. Dlaczego to właśnie ty masz otrzymać S VIPa?

Nie wiem w sumie. Może skusi mnie by znowu pograć i może znowu zostanę na dłużej? :D A jak nie, to po prostu komuś go rozdam. W sumie myślę, że największym argumentem jest historia z punktu 1, bo moim zdaniem jest dość ciekawa :P

 

 

Powodzenia wszystkim życzę, i dzięki @Agencik47 za oznaczenie, bo pewnie inaczej bym nie zobaczył tematu :D

Edytowane przez GryTrean
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak zaczęła się twoja historia z naszym JailBreakiem?

Kiedyś, w cs 1.6 grywałem mega dużo na jailu. Miałem koło 5 lat przerwy od cs'a i stwierdziłem, że mam za dużo wolnego czasu, więc kupiłem GO, Trochę turniejówek, kilka serwerów DD2 i sobie przypomniałem, że przecież jest taki tryb, jak JAIL. Trafiłem na kilka serwerów, gdzie były bardzo dziwne osoby oraz zasady. Szukałem dalej aż natrafiłem na Classic. Od razu mi się tutaj spodobało, założyłem konto na forum i od tego czasu po pracy włączam komputer i najpierw czytam całe forum, a dopiero później coś jem :D (Czyste kopiuj wklej z tematu Historia z życia CSC)

2. Jaka była najśmieszniejsza sytuacja z serwera w której brałeś udział?

2-3 dni temu, gdy grałem z @Netherslay oraz @ex.! w srodku nocy wbiło kilka fajnych osób i były naprawdę dobre jaja. Śpiewaliśmy, odwalaliśmy jakieś głupie rzeczy i do tego jeden użytkownik miał taki śmiech, że dosłownie sikaliśmy ze śmiechu XD

3. Dlaczego to właśnie ty masz otrzymać S VIPa?

Bo bez tego nie umiem grać, a wypłata w tym miesiącu słaba :(

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak zaczęła się twoja historia z naszym JailBreakiem?

Pewnego feralnego poranka obudziłem się bez chęci do życia wstałem jak codzien, aby zwalić znaczy podlać kanapki, kiedy już to zrobiłem pomyślałem, że pora dalej marnować sobie życie grając nudne turnieje w cs go i tak zrobiłem niestety podczas turnieju do głowy przyszła mi pewna myśl „ilu sojuszników dam radę zabić nożem, zanim dostane bana” okazało się, że 3 niestety nie wiem za co i czego dostałem bana na 7 dni Zakłopotany i zmartwiony napisałem do valve, że dostałem niesłusznego bana niestety nikt mi nie odpisywał wiec musiałem wziąć sprawy w swoje ręce i dalej marnować sobie życzie, ale teraz na serwerach społeczności po długich poszukiwaniach idealnego serwera (trwało to około 2 minut) odnalazłem coś, co mnie zaintrygowało, natomiast zobaczyłem serwer Cs-classic JB wtedy już wiedziałem, że chociaż nie wiem o co tu chodzi o co mam robić, że ten serwer to moją szansa na uratowanie świata przed sobą Po pewnym czasie poznałem ludzi, którzy pomogli mi odnaleźć moją życiową ścieżkę i zostać super zje*em

2. Jaka była najśmieszniejsza sytuacja z serwera w której brałeś udział?

Takich sytuacji był naprawdę ogrom nie jestem wstanie wskazać jednej z najśmieszniejszych wiec podam pierwszą lepszą.

Zaczęło się normalnie Jeremaya wydał polecenia o dziwo wszyscy się słuchali i nie było buntów prowadzenie doszło do momentu, gdzie trzeba było otworzyć cele niestety coś się zepsuło i cel nie dało się otworzyć  Jeremaya zacząć improwizować i udawać, że prowadzenie w celi było. zamierzone a ja jako że jestem  po 1 roku technikum Elektrycznego zaczełem majsrować z kabelkach na mapie cała sytacja skończyła sie tak że mnie je*ną prąd i umarłem a Jeremaya udawał do końca że panujemy nad sytacją 

3. Dlaczego to właśnie ty masz otrzymać S VIPa?

Normalnie to był się rozpisał i lał wode jak to ja ale napisze wprost

biedak jestem i na S VIPa mnie nie stać

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak zaczęła się twoja historia z naszym JailBreakiem?

Moja historia zaczeła się w ten sposób: Poszcząc przez 40 dni szukałem fajnego serwera społeczności z trybem jailbreak, wielokrotnie szatan kusił mnie, abym wbił na inne sieci, lecz nie mogłem odnaleźć się na pozostałych serwerach. Gdy wbiłem na JB-Classic doznałem cudu, moje życie od nowa nabrało sens. Zacząłem grać, poznałem wielu fajnych ludzi i tak gram sobie do teraz.

2. Jaka była najśmieszniejsza sytuacja z serwera w której brałeś udział?

Najśmieszniejszą sytuacją, w której brałem udział na serwerze była niewątpliwie sytuacja z udziałem eX'a gdy na mapie leaderminecraft podczas zabawy w kolorki powiedział: "Kto nie skacze ten lubi ceberiego". W tym momencie coś koło 15 osób żyjących w tej chwili skoczyło do lavy.. nawet osoba, która miała życzenie XD.

3. Dlaczego to właśnie ty masz otrzymać S VIPa?

Gdyż, ponieważ, dlategoż.. przewaliłem tyle pieniędzy na grę jaką jest CS:GO, że niestety moi rodzice zablokowali mi możliwość wysyłania sms'ów premium :D:D:D Poza tym jestem bardzo aktywnym graczem JB-Classic i chciałbym wygrać swój pierwszy konkurs na tym serwerze :) 

_______________________

Pozdrawiam, hiko z rodziny hikeuszów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak zaczęła się twoja historia z naszym JailBreakiem?

Poprostu grałem na różnych seerwerach JB ale raz wbiłem na ten spotkałem admina KonWoy który był dla mnie miły i postanowiłem grać dlalej aż do teraz

2. Jaka była najśmieszniejsza sytuacja z serwera w której brałeś udział?

AAAA jakiś gościu zrobił mas fk i mowił że to niejego wina

3. Dlaczego to właśnie ty masz otrzymać S VIPa?

Bo jestem biedny i bardzo dużo gram na serwie 

Edytowane przez Polar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak zaczęła się twoja historia z naszym JailBreakiem?

Za górami za lasami była kiedyś taka góra jak serwery społeczności cs:go, wszedłem tam w składkę "ulubione" ukazał mi się własnie ten serwer. Tak se pomyślałem dwie dłuższe chwile i se wejde bo może spoko serwer.

2. Jaka była najśmieszniejsza sytuacja z serwera w której brałeś udział?

Bardzo śmieszne było to jak jakis random chciał kupić sobie vipa i napisał kod vipa na czacie żeby ktoś mu pomógł to gracz o nicku "Tomek" zabrał mu tego vipa i otrzymal bana na 2 tygodnie.

3. Dlaczego to właśnie ty masz otrzymać S VIPa?

Bo jestem biedny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wnikliwej analizie i godzinach decyzji w której pomogli mi Korańscy bukmacherzy wybrałem jednego prawowitego zwycięzcę (nie odbyło się to na podstawie wyliczanki).

Zatem naszego SVipa wygrywa @damianzwolak, albo inaczej nazywany czarnym kartoflem.

 

Zglos się do mnie na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności