Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie na ADMINA


CIASTKOWY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Kacper Pietraszek. Mam 15 lat mój nick w CS GO: ✪ CIASTKOWY ✪ | DOGRY.PL. Mam już trochę znajomości w sourcebans tak 8/10. Mam sprawny i bardzo dobrze działający mikrofon. Składka tak. https://www.gametracker.com/player/✪ CIASTKOWY ✪ | dogry.pl/212.91.26.61:27045/ ostatnio mało grałem bo byłem na Wakacjach ale teraz wracam. Jestem osobą spokojną sprawiedliwą jak na swój wiek jestem mądry psychicznie lecz są też minusy seplenię ;/ i nie mam zbyt dużej cierpliwości dla dzieci ;/. Chciałbym być administratorem ze  względu na częsty widok dzieci wyzywających innych graczy itp. chciałbym też pomóc w np. rashowaniu bo tego jest za dużo nie raz mnie ktoś rashuje na serwerze ale nie ma admina np. aby tą osobę zbanować lub dać upomnienie. steam ID: XDDFX. Na serwerze poświęcam kilka godzin dziennie. teraz gram rano trochę i wieczorem  po 19:00 razem w 1 dniu poświęciłbym 3 godziny dziennie około. W CS:GO gram już około 1,5 roku. Posiadałem już kiedyś admina na innej serwerowni też Areny 1 na 1.

Mam nadzeję na odpowiedz i przyjęcie mnie do grona ADMINÓW serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu ostatnich 7 dni byłeś na serwerze na ten moment łącznie 40 minut, z czego było to 16 minut wczoraj i 24 dzisiaj, a w pozostałe dni w ogóle nawet nie wchodziłeś na serwer,a w podaniu piszesz, że jesteś na serwerze kilka godzin dziennie, nie kłam, nie podałeś nawet swojego steamid, oraz nie zastosowałeś się do wzoru.

Pograj Trochę u nas na serwerze codziennie, zastosuj się do wzoru i uzupełnij wszystkie potrzebne punkty i dopiero napisz podanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności