Skocz do zawartości

Propozycja zastępcy HDj


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pewnie wielu z was siedzi na ts i zastanawia się po co jest tam strefa dj, w której i tak się nic nie dzieje. Jako dj i wasz "chyba" znajomy, chciałem dać propozycję zastępcy HDja, czyli osoby odpowiedzialnej za wszystko tak jak HDJ, ale w stopniu przyjmowania podań na teamspeaku, bo forum należy do HDJ'a oraz @dieta . Pewnie zauważyliście też, że od tygodnia nie ma hdj bo ma problemy z komputerem. Dlatego w takich sytuacjach byłby powoływany zastępca hdja( jeśli chodzi o ikonkę to była by ta sama co hdj tylko koloru srebrnego) który miałby za zadanie przyjmować podania tylko i wyłącznie podczas nieobecności hdja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te bezsensowne propozycje to pisz sobie na kartce ew. do zeszytu. Ogarnij sie z tymi twoimi idiotycznymi postami bo cale forum spammujesz i każdego to denerwuje.

po co zastępca? Skoro ma problemy to może wyznaczyć tymczasowego HDJ i tyle... Moze jeszcze zastępca zastępcy ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w sumie - po co wyznaczać zastępcę HDJ'a albo tymczasowego czy cokolwiek tam masz na myśli skoro w obecnej sytuacji to nic nie zmieni. Jeżeli HDJ ma zgłoszoną nieobecność to w tym czasie przyjmowaniem i rozpatrywaniem podań zajmuję się ja (chociaż nie oszukujmy się, ktoś tutaj składa podanie chociaż raz na 2 tygodnie?)

Nie ma potrzeby dodawać kolejnej rangi i na siłę doszukiwać się zastępcy. Póki co strefa DJ nie jest na tyle aktywna żeby w ogóle o tym myśleć.

 

Na nie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mam teraz nieobecności i poprosiłam Saskiego aby "opiekował sie" strefa dj,pilnował aktywności czy też jeżeli ktoś będzie składał podanie na tsie dopilnowal tego i dał mi znać kto to jest itp.

Więc sądzę że temat można zamknąć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności