Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]skarga-Lift12, BoT, POLAK


veqqqqqq

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: 1τคρ ву' уιннツ
 
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Gracze
 
3. Nick oskarżonego: BoT, Lift12, POLAK
 
4. Steam_ID oskarżonego: BoT-STEAM_1:0:207544219
POLAK-STEAM_1:1:151959316
Lift12-STEAM_1:0:116338065
 
5. Data i godzina zdarzenia: nie pamietam dokładnie cos koło godziny 12:45 1 sytuacja, a 2 około godziny 12:50.
 
6. Mapa:j b_desert_forest_v9
 
7. Opis sytuacji: 1 sytuacja BoT i Lift ciągle naduzywali mikrofonu (śpiewali jak w kościele). 2 sytuacja POLAK przeszedł z ct do tt na kd i nie wpisał killa.
 
 
9. Wynik/numer rundy/czas:1 sytuacja 2:1 dla tt wtedy było sv kiedy byli zywi BoT, hiroto i Lift12 (moze wcześniej naduzywali ale mnie wtedy nie było. 2 sytuacja 3:2 dla tt początek kd.
 
TAKI PROTIP, GDY NIE MA ADMINA/GUARDA NA SERWERZE NIE MOŻECIE ROBIĆ CO CHCECIE, BO TO MOŻE KOGOS DENERWOWAĆ TAK JAK MNIE DZISIEJSZA SYTUACJA.
 
Po 1 pisałem do bota zebyscie nie spiewali bo napisze skarge a wy nadal swoje nie moja wina ze ci o tym nie powiedział po 2 skad ty mozesz wiedziec komu to przeszkadzało a komu nie? Co do Jana czyli teraz moge sobie na serwerze za przeproszeniem drzec ryja i miec na wszystko ''wyjebane''?
Edytowane przez mr_lump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 Zacznijmy od tego że nikowu nasze śpiewanie nie przeszkadzało po za tobą

po 2 Nawet nie napisałeś że ci to przeszkadza, jakbyś napisał to byśmy przestali ale nie po co odrazu trzeba skargę pisać bo po co się dogadać bez niej

Ja wiem oraz reszta oskarżonych wie że nie możemy robic co chcemy ile było takich sytuacji że śpiewali,nadużywali mikrofonu nawet jak ty byłeś? i nic nie pisałeś na forum a teraz nagle nadużyłem i napisał

Po 3 Polak przeszedł to prawda ale nie wrócił do ct jakby wrócił odrazu po zabawię to byłoby to chamskie więc mu należy się ostrzeżenie.

Edit: jak napisałeś do bota to się ogarneliśmy.mi się zdawało że nikomu nie przeszkadzało bo jak jeszcze żywi byli to nic nie mówili.

Edytowane przez Lift12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu w tym ze ludzie śpiewają. Zabroń ludziom nawet rozmawiać. 

 

Co do Polaka to już niech oceni KonWoy.

 

Uwazam, ze ludzie grają na JB aby się dobrze bawic, a nie spinać. To że ktoś śpiewa/wygłupia się jest częścią rozrywki której nie zabraniam i raczej zabraniać nie będę. Jeżeli ktoś gra na JB tylko po to aby się kłócić i poprawić skilla to sorry nie ten serwer i nie ten tryb.

Edytowane przez Jeremaya Gattwold
  • Like 7
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo cześć Ceberi ! A nie ... to tylko Łantap

Kurde.. Jednego dnia gadamy se spoko na TS'ssie, a drugiego piszesz skarge :/ Zluzuj troche i nie pisz skargi o byle gówno... Zawsze pod !menu masz opcje zmutowania ich.. A Polak nie pomyślał * Jak zawsze * i zrobił taką głupote.. Dostanie bana na pare godzin i co ? Ulży Ci ? Ogarnij sie, a nie piszesz skargi..

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności