Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga


rozYebunda

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick:  RozYebunda

Nick oskarżonego i (admin/gracz)?:  HYPER oraz większość adminów dd2

STEAM_ID oskarżonego (konsola status): -

Data i godzina zdarzenia:  Od dłuższego czasu...

Dowody (demko/świadkowie): Sprawa wygląda tak! Od dłuższego czasu na serwerze only dd2 grała niejaka Oliwia. Zgłaszałem ją na u@ z 70 razy jak nie więcej ... Zawsze dostawałem odpowiedź na y@@ "CZYSTA" ! Oczywiście bez żadnego sprawdzania. Ta cała wasza CZYSTA Oliwia to Kasanga (znacie typa nie?) Dzisiaj Hyper odważył sie zrobić JEJ ssy . WrzuciłA na forum całkiem jakieś inne ssy na których w dolnym lewym rogu nawet nie ma na zielono nicku,daty i godziny ssów . Nagle patrze się a HYPER dał UB ... Chociaż w AMX BANS wyraźnie pisze że to kasanga i ma aktywnego bana he he he he he Dopiero jak mu zwróciłem uwagę to JĄ zbanował ponownie . Teraz pytanie ! Czy wy administracje i UBT kupujecie ? Nie lepiej dać komuś ogarniętemu za darmo taką posadę ? W większości przypadków kiedy zgłaszam kogoś na u@ dostaję odpowiedź "CZYSTY" "CZYSTA" bez żadnego sprawdzenia , tylko dlatego że ten ktoś już dlugo gra lub ma damskie imie w nicku . Admin makalele pisze mi żebym nie zgłaszał STEAMów na u@ bo STEAM nie może grać na haxach...i tylko ns mogą używać wspomagaczy... JAK TO NIE MOŻE JAK MOŻE !?  TO JEST PORAŻKA ! OGARNIJCIE ... Skarga zostanie pewnie odrzucona ! Pozdrawiam

Edytowane przez rozYebunda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dowodziki może?

Jeszcze zamykając sprawę to, że ktoś Cię zabija na gali, nie znaczy, że gość to "kurwa cwel na aimie na tej gali". Jeżeli uważasz, że ktoś jest odpalony, istnieje dział ZGŁOSZENIA CZITERÓW https://forum.cs-classic.pl/forum/108-anticheat-report-cheat/

Bierz przykład z @Mausik.! jeżeli miałbyś jakiś problem, no nie wiem, z włączeniem nagrywania albo rozpisywaniem, zawsze możesz przeglądnąć internet w poszukiwaniu wiedzy by poskromić CSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu co ty piszesz o wykupywaniu administracji i UBT? za przeproszeniem najebałeś się pisząc tą skargę?

Co do administracji jakieś może dowodziki? Bo to jest słowo przeciwko słowu i gówno tym osiągniesz? Pomyśl dwa razy, a może i z dziesięć następnym razem pisząc taką skargę bez dowodzików.

Szczerze mówiąc, przyznam się że nie sprawdziłem niżej historii banów tylko z automatu dałem UB bo gracz był czysty. Dopiero po twojej wiadomości sprawdziłem tą historię banów i dziękuję Ci za tą wiadomość bo bym tego nie zauważył. Sprawdziłem to co napisałeś i nałożyłem bana. Bo jasno widać że gracz "oliwia." ma stałe IP, a tamten ban został nałożony na steam ID więc bez problemu mogł wejść na serwer zmieniając steam'a. 

Co do samych ss'ów.... jakbyś się znał... nie zawsze wyświetla się w dolnym lewym rogu nicku itp. nie raz było tego nie widać i nikt się nie czepiał.

Tyle mam do powiedzenia na mój temat i przepraszam za pomyłkę.

+ mówisz że to są jakieś całkiem inne ss'y? to ciekawe jak by to zrobiła skoro jest ten sam czas co na http://ss.cs-classic.pl/ i na ss'ach

A jakby to były inne ss'y to byłby inny czas zrobienia zdjęcia :} 

/co ty piszesz? U ciebie to wszystko jest :DDDDDD słonia w kiblu też trzymasz? Ja się oszukuje ? Ciekawe w czym. 

Śmiechłem, chyba ty masz ból dupy jakiś. 

A po 2. nie spamuj w temacie, od tego masz opcje "Edytuj"

@rozYebunda ślepy jesteś że przyznałem się do błędu? Czego ty dalej spamisz w tym temacie i to jeszcze post pod postem...

Za tą pomyłkę bardzo przepraszam osoby wyższe. Następnym razem będę wszystko dokładniej sprawdzał. Sprawa została wyjaśniona z tym graczem.

Co do skargi nie róbmy tutaj spamu

+ do tego, jeśli chodzi o skargę na UBT nie ten dział, od tego masz osobny :}

 

Edytowane przez HYPER
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rias ! Kto niby pisał na u@ "kurwa cwel na aimie na tej gali"  ? Bo na pewno nie ja , więc nie wymyślaj sobie :)  Dowodziki ? Samym dowodem jest to że dostał UB bez konkretnego sprawdzenia ...

Hyper !  Napisałeś : " Co do samych ss'ów.... jakbyś się znał... nie zawsze wyświetla się w dolnym lewym rogu nicku itp. nie raz było tego nie widać i nikt się nie czepiał. " U mnie na ssach zawsze widniał ten napis ! Z resztą wczoraj na czatboxie napisałeś że sprawdzałeś te ssy i ten napis tam widnieje , więc proszę nie oszukuj sam Siebie :) 

Myślę że ktoś wyżej postawiony powinien się tu wypowiedzieć. Szczerze się wypowiedzieć na ten temat , a nie być od razu po stronie admina bo go lepiej zna itp.

bez tytułu.bmp

 

2 godziny temu, HYPER napisał:

Gościu co ty piszesz o wykupywaniu administracji i UBT? za przeproszeniem najebałeś się pisząc tą skargę?

Co do administracji jakieś może dowodziki? Bo to jest słowo przeciwko słowu i gówno tym osiągniesz? Pomyśl dwa razy, a może i z dziesięć następnym razem pisząc taką skargę bez dowodzików.

Szczerze mówiąc, przyznam się że nie sprawdziłem niżej historii banów tylko z automatu dałem UB bo gracz był czysty. Dopiero po twojej wiadomości sprawdziłem tą historię banów i dziękuję Ci za tą wiadomość bo bym tego nie zauważył. Sprawdziłem to co napisałeś i nałożyłem bana. Bo jasno widać że gracz "oliwia." ma stałe IP, a tamten ban został nałożony na steam ID więc bez problemu mogł wejść na serwer zmieniając steam'a. 

Co do samych ss'ów.... jakbyś się znał... nie zawsze wyświetla się w dolnym lewym rogu nicku itp. nie raz było tego nie widać i nikt się nie czepiał.

Tyle mam do powiedzenia na mój temat i przepraszam za pomyłkę.

+ mówisz że to są jakieś całkiem inne ss'y? to ciekawe jak by to zrobiła skoro jest ten sam czas co na http://ss.cs-classic.pl/ i na ss'ach

A jakby to były inne ss'y to byłby inny czas zrobienia zdjęcia :} 

/co ty piszesz? U ciebie to wszystko jest :DDDDDD słonia w kiblu też trzymasz? Ja się oszukuje ? Ciekawe w czym. 

Śmiechłem, chyba ty masz ból dupy jakiś. 

A po 2. nie spamuj w temacie, od tego masz opcje "Edytuj"

 

Właśnie pokazałeś w tym momencie swój poziom. Ja niestety nie będę się zniżał do tego poziomu i poczekam na wypowiedzi bardziej ogarniętych ludzi

Edytowane przez rozYebunda
dowód na Twoje oszukiwanie samego Siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że nie sądzę, żeby ktoś zdążył nabić sobie 3k godzina steam w ciagu jakichś 5 miesiecy, to jest raczej nie możliwe, żeby grał 24h na dobę.  A druga sprawa to to, że kasanga uzywał mikrofonu a oliwia nie używa mikrofonu

Edytowane przez King of Lions
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, King of Lions napisał:

A ja powiem, że nie sądzę, żeby ktoś zdążył nabić sobie 3k godzina steam w ciagu jakichś 5 miesiecy, to jest raczej nie możliwe, żeby grał 24h na dobę. 

A to się wgl nie odnosi do tematu. Sequell w skargach odpowiada się konkretnie na temat.

 

Co do reszty, Hyper popełnił błąd który ty zauważyłeś, i zostawmy tak sprawę. . Nie powinny zdarzać się błędy, ale jesteśmy ludźmi i co chwile jakieś błędy popełniamy, a ten błąd jest wybaczalny bo to jest tylko rozrywka :] Chociaż zdarzą się perfekcjoniści którzy będą twierdzić inaczej.

Admini, większość to mało powiedziane. Wybacz, ale potrzxebuje czasu i nicku tego admina lub SID. Jak mam obarczyć winą każdego, i po tej skardze nic nie wiemy. Nie ma takiego czegoś jak olewanie tego typu sytuacji, bo to prowadzi do upadku serwera, kiedy admini zlewają zgłoszenia .. ale bez dowodów (a czas i nick admina/sid , by mi dał spory dowód - logi są , hltv również) i można zobaczyć kto stawia na pierwszy stopień zgłoszenia, a nie grę.. Tyle że tu są 2 szkoły jak już wcześniej mówiłem. Jedni siedzą na specie jak kogoś sprawdzają, a drudzy twierdzą że to może spławić tego czita i z gry jak padną go obserwują , to 2 raczej się ciągnie ale nie mogę tego zabronić. Kandydat , dostaje admina i leci z regulaminem, co robi i jakie ma sposoby na to już nie obejmuje regulamin.

 

Skargę przyjmę tylko wtedy gdy dasz mi czas (dzien , godzina od do, i nick/sid) > status .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Miłosz zablokował(a) ten temat
  • Discus podpiął/eła, odpiął/ęła i odblokował(a) ten temat

1. Nie podałeś danych o które prosił Cię opiekun.

2. Po przejrzeniu ss skład ub team decyduje czy dac ub czy też nie. Widocznie musiały być ku temu powody ze dostał/a ub . 

3. Sprawy administracyjne związane z moimi podopiecznymi proszę kierować z uzasadnieniem i poparte dowodami. Żaden z obecnej administracji nie ma u mnie poparcia i nie sprzyjam jakiemu kolwiek oddziaływaniu które by miały wpływ na oczyszczenie któregoś z wybranych administratorów. Reasumując nie masz dowodów nie obarczaj nikogo kto Ci podpadł lub kogo nie lubisz.

4. Jeżeli chcesz podważyć decyzje ub team to zajmij się demkiem a sytuację zgłoś wyższej administracji serwerowni. 

5.Każda osoba czy to kobieta czy mężczyzna może popełnić błąd. Nie zależnie od tego czym się zajmuje lub jako ma pogląd na sprawę na prawo do błędu. Nie da się zwalczyć błędów zawiscia. Więc takie sytuacje aa delikatne i nie wymagają komentarzy czy eksplitacji.

skargę odrzucam z braku podania dowodów o które prosił opiekun 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Discus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności