Skocz do zawartości

ban na pisanie/mikrofon


MaciejUK91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otoz tydzien temu dostalem permanent ban na pisanie i mikrofon na serwerze dd2. Nie wiem nawet od ktorego admina. Moj ban poszedl o to, ze jakis niecierpliwy gracz ktory glebe zaliczyl zaczal GADAC PRZEZ MIKRO co ja nie robie a co ja powinienem. Az w koncu sie wkurzylem i mu NAPISALEM co trzeba, pozniej byly wrzuty na moja rodzine i mnie od kilku osob, az w koncu zawolali admina ktory mi dal bana na pisanie/mikrofon a innym uzytkownikom nie. Kumplostwo widze zawsze na miejscu, tylko admini widza nie to co trzeba. Chcialem to zglosic i mam nadzieje, ze szybko mnie odbanujecie, (juz pare lat jestem na tym serwerze) bo ludzie na serwerze nie wiedza ze mam bana na pisanie/mikro i mysla ze jakis noob gra. Pozdrawiam

Nick: MaciejUK91

Status: # 759 9 "MaciejUK91" STEAM_1:1:115166624 00:43 58 0 active 150000

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przyjmuje bo brzmi poważnie, ale proszę o dzień, I godzinę wszystkich akcji, może było tydz temu ale musi być raczej wszystko. Nie mogę pozwolić na takie traktowanie graczy, jak kogoś karmy to 2 są winne, ma być sprawiedliwość 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Miłosza w 100% tylko kolego podaj to o co prosił Cię opiekun. Z pewnością konsekwencje zostaną wyciągnięte. Jesteś szeregowym graczem ale to Wy budujecie serwer i każdy bez wyjątku zasługuje na szacunek. Podpinam się pod prośbą Miłosza o podanie daty i godziny a reszta my się już zajmiemy 

Pozdrawiam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Otoz jest taki problem, ze tego bana w konsoli nie widac, czyli nie mam mozliwosci sprawdzenia kiedy to dokladnie bylo a nie mowiac od kogo, bo z checia bym chcial to wiedziec. Na stronie sprawdzalem liste banow i mojego bana nie ma. Widocznie nie uwzglednia bany na pisanie/mikro. Co poradzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dd2 sa bany na konwersowanie? Po co to? Caly ten temat ogolnie srednio ma sens i szczerze uwazam go za spam. Na PW poszloby sprawniej, a tak tylko bezsensu posty lecą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak widać są. Nie zaczynałem tego tematu dla spamu, ale żeby to wyjaśnić. Chce po prostu żeby została przywrócona mi komunikacja z graczami, a jeśli nie to równej kary nie tylko dla mnie, ale dla innych którzy w tym uczestniczyli a któryś admin bardzo uważnie śledził co się tam dzieje. Mam nadzieję że się on ujawni i wyjaśni się to. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostarcz do 48h mniej więcej czas w którym to się stało.
Resztę sprawdzimy my opiekunowie.

Bez dowodów odrzucę skargę .

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

05-06/06/2017 godziny wieczorne 20-22 (czas angielski). Najlepiej by się zapytać adminów na DD2 czy pamiętają, bo ja dokładnie daty nie  pamietam. Pozdrawiam

Edytowane przez MaciejUK91
edit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20-22 05/06 , czyli godzina różnicy (-1h) , ale nic nie złapałem w logach albo przeoczyłem , wybacz bo późna godzina.. ale gdyby sytuacja się powtórzyła to pisz śmiało. Na ten moment ja nie wiem co mogło by być przyczyną, może jakiś bug który się może zdarzyć, w każdym razie nie znalazłem w plikach działanie admina który by ci mógł zablokować komunikację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności