Skocz do zawartości

admini


brzeczyszczykiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę zastanówcie się co zrobić aby na serwie dd2 dyło więcej adminów. W godzinach rannych w których czesto gram cziterstwo sie przyzwyczaiło ze na serwie nikt nie pilnuje i zawsze jest po kilka czitów w tym samym czsie. Nie ds sie grać... reagujcie prosze... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, brzeczyszczykiewicz napisał:

Bardzo proszę zastanówcie się co zrobić aby na serwie dd2 dyło więcej adminów. W godzinach rannych w których czesto gram cziterstwo sie przyzwyczaiło ze na serwie nikt nie pilnuje i zawsze jest po kilka czitów w tym samym czsie. Nie ds sie grać... reagujcie prosze... 

Ja jestem dostępny w godzinach 8-22 więc nw czemu nie napiszesz do mnie na Steam czy też SB na forum. Mam też inna zajęcia jak i inni admini. Wystarczy tylko poinformować dostępnego admina i tyle w temacie. :}

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj połowa adminów głownie z 2/3 max 4 jest zawsze dostępna na steam i forum,więc nie widzę problemu o napisaniu do nas,Pan wyżej widzę tak samo napisał i  popieram jego zdanie :)

Godzinę temu, brzeczyszczykiewicz napisał:

Bardzo proszę zastanówcie się co zrobić aby na serwie dd2 dyło więcej adminów. W godzinach rannych w których czesto gram cziterstwo sie przyzwyczaiło ze na serwie nikt nie pilnuje i zawsze jest po kilka czitów w tym samym czsie. Nie ds sie grać... reagujcie prosze... 

Nie każdy może siedzieć od rana,zazwyczaj jest praca czy inne obowiązki  ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie , jak nie steam to forum . Ja jeden tydzien jestem z rana nastepny po poludniu i tak w kółko . Steam zawsze odpalony jesli jestem w domu 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usprawnię komende /kontakt o parę bonusów w najbliższym czasie, powinno ułatwić komunikację i znalezienie odpowiedniego admina pod godzinę gry. Na podstawie tematu z aktywnością zaznaczę który admin w jakich godzinach mniej więcej siedzi i będziecie do niego pisali.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zarejestrowanych okolo  20 adminow. Mam teraz troche wolnego wiec gram czesciej niz wykle i nie piszcie mi ze praca i tak dalej bo admini na servie pojawiaja sie kolo 18.00 i sa do 22.00 . Poza tymi godzinami jest dno. Czasami jest nawet 2,3 cziterow i graja po godzinie lub dluzej. Przyzwyczaili sie ze nikt nie banuje i z dnia na dzien jest ich wiecej. Lubie ten server, gram czesto i czysto dlatego pisze. Zrobcie coś bo nie da sie grać...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, brzeczyszczykiewicz napisał:

Jest zarejestrowanych okolo  20 adminow. Mam teraz troche wolnego wiec gram czesciej niz wykle i nie piszcie mi ze praca i tak dalej bo admini na servie pojawiaja sie kolo 18.00 i sa do 22.00 . Poza tymi godzinami jest dno. Czasami jest nawet 2,3 cziterow i graja po godzinie lub dluzej. Przyzwyczaili sie ze nikt nie banuje i z dnia na dzien jest ich wiecej. Lubie ten server, gram czesto i czysto dlatego pisze. Zrobcie coś bo nie da sie grać...

 

Dlaczego nie pisac o pracy? Sam napisałeś, admini pojawiają się popołudniu czyli PO PRACY lub innych zajęciach, nie rozumiem co w tym dziwnego ? Placcie tyle ile zarabiam w pracy a bede na serwerze non stop! Jeśli juz za coś miałbym sie wziac to w ostatnim czasie byli tacy, ktorzy deklarowali pobyt w nietypowych godzinach a teraz ich nie ma, moze warto opieprzyc klamczuszków a nie wszystkich w jednym kotle mieszkac za chęć do życia i normalnej egzystencji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2017 o 13:25, SHOKE napisał:

Ja jestem dostępny w godzinach 8-22 więc nw czemu nie napiszesz do mnie na Steam czy też SB na forum. Mam też inna zajęcia jak i inni admini. Wystarczy tylko poinformować dostępnego admina i tyle w temacie. :}

  • SHOKEDziś 16:07
    już mi się grać nie chce na tym dd2...
    lece na dwór pokopać w gałe, narazie

    OK każdy ma swoje plany, ale po co pisać, że jest się dostępnym ciągle w tych godzinach jak na logike to niemożliwe


     
    Dnia 12.07.2017 o 13:34, Wercia. napisał:

    Zazwyczaj połowa adminów głownie z 2/3 max 4 jest zawsze dostępna na steam i forum,więc nie widzę problemu o napisaniu do nas,Pan wyżej widzę tak samo napisał i  popieram jego zdanie :)

    Nie każdy może siedzieć od rana,zazwyczaj jest praca czy inne obowiązki  ;) 


    On nie musi wszystkich mieć adminów w znajomych.. i wyraźnie napisał, że adminów jest 20.. Flagi to nie tylko zabawa hud'em  i amxmodmenu
    nie chciałbym żebyście zrozumieli mnie źle, ale to admini są dla graczy.. serwery są puste bo nie ma administracji i dobrej atmosfery i poprawnej działalności tego serwera.. za starych czasów adminów było dużo mniej a ludzi wykupowali rezerwacji slotów...

     
    13 godzin temu, Miłosz napisał:

    Usprawnię komende /kontakt o parę bonusów w najbliższym czasie, powinno ułatwić komunikację i znalezienie odpowiedniego admina pod godzinę gry. Na podstawie tematu z aktywnością zaznaczę który admin w jakich godzinach mniej więcej siedzi i będziecie do niego pisali.



    a tu siwy trafisz w sedno sprawy.. nie każdy chce się rejestrować na forum by napisać, że jest hax.. nie każdy ma steam..
    cs go w dużej mierze wyparło 1.6  więc liczy się teraz każdy gracz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możemy użyć ts'a , bo więcej niestety opcji komunikacji nie ma. , ewentualnie jest takie 'lepsze' TS3 w przeglądarce , wchodzi się i gada jak na ts3 bez konieczności instalowania.

Ale ts3 jest najskuteczniejsza forma, chwila i jesteś. Popracuję też nad tym TS3, pozachęcajcie ludzi do aktywności na nim wtedy nie będzie problemów. Coś wymyślę aby kontakt byl szybki bez konieczności rejestrowania konta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • InnVis zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności