Skocz do zawartości

Prośba o UB


chino0000

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: CHINO
Serwer: Multi-arena 1vs1
Link do banahttp://1vs1csgo.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:221528784&advType=steamid&Submit

Dodatkowe info: Karam sobie 3-ci dzień i jak grom z jasnego nieba leci permik, tak po prostu, bez powodu. Pozdrawiam :)

Po pierwsze nie ma demka, dlatego nie powinienem obrywać za wasze problemy z GOTV.

Po drugie skoro już macie takowe problemy to zapraszam cały sztab administracji do obserwacji mojej gry, natomiast po trzecie tak jak mówiłem poświęciłem 6k godzin na udoskonalanie swojej gry w CSGO i ludzie z serwera z którymi gram Matchmakingi mogą wyrazic swoje zdanie na temat mojej gry i wiedzy. Poza tym 30 godzin w tydzień daje do myślenia. Pozdrawiam @Kacperitta

Edytowane przez chino0000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perm nie leci bez powodu , miałem podejrzenia co do Ciebie. Mianowicie że używasz aim assista, jest to nierealne żeby ktoś kto wbił na serwer mając zaledwie 2 godziny w counter strike global offensive ma opanowany recoil do perfekcji. Nie widział bym problemu jak byś miał no nie wiem ze 2,5k godzin Level cs i steam , skiny.  Gram na globalne i wiem jak oni strzelają , jak się Ciebie zapytałem jaka masz rangę odpowiedziałeś unranked to zapytałem o maina odpowiedziałeś ze nie masz . To potwierdziło dla mnie że możesz coś mieć,  dodam że grałem na cheatach za co zostałem ukarany i znam wszystkie opcje wiem co jak ustawić żeby nikt się nie spłonął. Co do Ciebie dla mnie miałeś ewidentnwgo aim assista , oglądałem jak grasz przez ostatnie 2/3 dni , jak widziałeś przeciwnika perfekcyjne opanowanie spraya a jak już go zabiłeś to pestki leciały randomowo nie w światło postaci. Na serwer wbił @damianzwolak z którym pisałem na steam o tobie, razem ze mną stwierdził że masz cos z celowaniem bo wh raczej nie. Robienie statów +20 na 2/5 dedy mówi samo za siebie podobnie jak wbicie top1 w 3 dni , gdzie na prawdę skilowi gracze którzy bardzo długo grają u nas na serwerze męczą się o tą topke a siedzą w top15. 

Wracając do demka,  demka nie ma nie wiadomo kiedy będzie i czy w ogóle będzie,  ponieważ GoTv na serwerze nie działa od miesiąca. Właściciel został poinformowany i czekam na odpowiedź.  To tyle z mojej strony.


@Jeremaya Gattwold Proponuję żeby sprawami serwera Multi Arena 1vs1 zajmował się opiekun lub zastępca opiekuna , a nie osoba niezwiązana z tym serwerem , nie znająca graczy i wgl. Chciał bym się dowiedzieć co na to mają moi opiekunowie , oraz proponuję zamrozić prośbę o UB do wyjaśnienia sprawy z GoTv przez właściciela. 

 

@Jeremaya Gattwold proponuje żeby tą sprawa zajął się opiekun mojego serwera lub jego zastępca , a do Ciebie mam prośbę zajmuj się jb a nie arenkami ;)

Edytowane przez Kacperitta
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma dema, a Wlascicel jest nieobecny gracz zostaje odbanowany. 

 

@Kacperitta jeżeli dema wrócą na serwer zgłoś gracza rozpisując dema.

 

 

Mam problem z zalogowaniem >.< ogarnę to jak wrócę z siłowni.

 

Gdyby tak to działało to od każdego serwera byłaby inna osoba z UBTeam, ale tak nie jest. Sprawami haxow nie zajmują się Opiekunowie tylko właśnie UBTeam. Jeżeli nadal tego nie pojmujesz to siedź cicho zamiast gadać głupoty.

 

Edytowane przez Jeremaya Gattwold
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności