Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]skarga tgm


ZabityZaBity

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Twój nick:ZabityZaBity

Nick oskarżonego:tgm

IP/SID oskarżonego (komenda status):nie wiem

Godzina i data przewinienia:0;30 16.07.2017

Opis sytuacji:

gratuluje nowego nabytku wsrod administracji 

 perma banik za reklame "naszego dra"?

czuje ze nie ponadrabiasz za mnie ;) 

Dowody (demo, SS, świadkowie): [CSC]-------------------------------------[CSC] 
||| Zostales zbanowany! 
||| Nick: FFA 
||| IP: 83.6.35.179 
||| Steam ID: STEAM_1:0:2050715858 
||| Powod: Reklama 
||| Nalozono: 16.07.2017 - 00:33:51 
||| Czas bana: zawsze 
||| Mapa:  map  
||| Pozostalo:  
||| Ban wygasa: Nigdy 
[CSC]-------------------------------------[CSC] 
[FB]: Gracz [FFA] zostal zbanowany na [Permanentny]. Powod [Reklama]
Kicked by Console: "Zostales zbanowany. Sprawdz konsole."
Kicked :"Zostales zbanowany. Sprawdz konsole."
Host_EndGame: Ser

Uwagi (opcjonalne): 

 


 

Edytowane przez ZabityZaBity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam obowiązku pamiętać ip serwera DR i innych serwerów owej sieci ani tym bardziej sprawdzać ip reklamowanego serwera bo może komuś zachciało się robić sobie JAJA, wina leży po twojej stronie. Była reklama zbanowałem. Proszę sprawdzić logi z czasu nadania bana, że taka sytuacja miała miejsce, choć nie sądzę żeby to było konieczne, iż Zabity się przyznał. Dziękuję.

@Apsara Calling On jest adminem na nicku ZabityZaBity i na nicku w/w nie miał "*" więc nie był on adminem w tej chwili. To tak samo jak by Karol wszedł na innym nicku oczywiście bez flag, łamał by regulamin i dostał by bana i co? Admin traci admina bo zbanował właściciela, choć nic nie wskazywało, że to on? Jak się ma admina na danym nicku to wiadomo, że w amxmod mamy "*", on na nicku FFA takiej nie miał.

 

Edytowane przez TGM
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, TGM napisał:

Nie mam obowiązku pamiętać ip serwera DR i innych serwerów owej sieci ani tym bardziej sprawdzać ip reklamowanego serwera bo może komuś zachciało się robić sobie JAJA, wina leży po twojej stronie. Była reklama zbanowałem. Proszę sprawdzić logi z czasu nadania bana, że taka sytuacja miała miejsce, choć nie sądzę żeby to było konieczne, iż Zabity się przyznał. Dziękuję.

A co mu dadzą logi, skoro to ty popełniłeś błąd. Co z zasadą, ze admin nie ma prawa zbanować drugiego admina? xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Apsara Calling napisał:

A co mu dadzą logi, skoro to ty popełniłeś błąd. Co z zasadą, ze admin nie ma prawa zbanować drugiego admina? xD 

No halo jak admin wbija na innym nicku a nie ma adma na ip to wbija jako zwykły gracz.... Każdy by postąpił tak samo (przynajmniej tak uważam bo ja na pewno) 

Skąd można wiedziec jakiego serwa to ip? A wbić i sprawdzać też bym nie miał zamiaru bo są zje**ne serwy co Ci pobinduja reklamy albo inny badziew.... Jak dla mnie normalna sprawa a że to reklama naszego dra była to bana zdjąć i po sprawie :) Nie ma co za to winić admina tyle w temacie :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Zygi będzie miał coś do dodania to otworzy spowrotem temat.

TGM, musisz sprawidzić jaki to serwer co za wyczyn skopiować ip z konsoli i wejść- zakładka Favorites/ ulubione > add a server/ dodaj serwer, dodać i nawet nie wchodzić tylko zobaczyć, że to jakiś inny serwer nie z naszej sieci i zbanować? (Może to zająć max 20 sekund)

Gracz zostaje odbanowany, a skargę przyjmuję ale bez konsekwencji.

Od teraz każdy admin musi sprawdzić jaki to serwer, jeżeli to jakiś z CSC a ktoś będzie spamował to dać kicka, a jak nie pomoże to ban na 5 minut za spam, jeżeli to serwer nie z naszej sieci banujecie. (Odnośnie reklamy został punkt zmieniony w regulaminie więc radzę sprawdzić) (Jak dla mnie tak było zawsze, ale to tylko parę osób tak sprawdza).

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności