Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Zigi=Meduza


qrnt

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: :]

Nick oskarżonego: Zigi,Meduza

IP/SID oskarżonego (komenda status): Zigi  STEAM_2:0:522549732  83.23.252.244  Nonsteam  Neostrada  KontoNEO

Godzina i data przewinienia: 2017-07-17 16:40-16:50

Opis sytuacji: Nie ogarnia CT, Multi konto

Dowody (demo, screeny, świadkowie): Świadek: King of Lions

Edit#1: Piszczy przez mikro , otwiera cele i dopiero polecenia wydaje , dzieci wojny dał i powiedzial zakaz sojuszy i moze cos jeszcze

Edit#2: Nie żeby co  ale meduza grał za ciebie 30 min ? a do tego to nie jest pierwszy raz że tak jest , mikro ci piszczy ? wątpie bo piszczałeś TY bo to było słychać ja powiedziałem żebyś przestał to ty że NIE! i piszczałeś dalej.Do tego nie ogarniasz wogóle CT! A jak grzegorz wbił to ja mówie "ooo wreszcie grzegorz ,a ty od razu z serwera wyszedłeś

Edytowane przez qrnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siema powiem ci jedno lion to ze meduza do mnie przychodzi i kiedy musze miec z/w to gra za mnie bo pojde do kibla to ktoś przyjdzie itd itp meduza ma swojego brata więc wiesz wtedy przychodzi do mnie popatrzec jak gram a nie raz gra na swoim koncie wiec nwm w czym problem tak to bysmy rowno czesnie nie mogli grać  . Jeszcze jakieś Pytania ???

 

 

A na dzieci wojny nie powiedziałem ze brak sojuszy z to że mi mikro piszczało to telefon był właczony i łapał sygnał i wtedy głosniki piszczały i było słychać przez mikro ;]

Pierwszo wydaje polecenia a podkreślic jedynie moge żę powtarzam moje polecenie po otwarciu się celii nie wiem czy powinno sie powtarzać po otwarciu celi ale jak meduza był to mówił żebym powtórzył 

 

 

A na dzieci wojny nie powiedziałem ze brak sojuszy z to że mi mikro piszczało to telefon był właczony i łapał sygnał i wtedy głosniki piszczały i było słychać przez mikro ;]

Pierwszo wydaje polecenia a podkreślic jedynie moge żę powtarzam moje polecenie po otwarciu się celii nie wiem czy powinno sie powtarzać po otwarciu celi ale jak meduza był to mówił żebym powtórzył 

A to wtedy darłem ryja bo przedrzeźniałem rudego bo stał przez oknem a te nie powiedziałem gdy sie wpytał czy do chaty może wejść i darłem się udając że go nie słysze a że to meduza musiał puszczać to sory za te piski i td itp a meduza mogł grać te 30 minut bo własnie z rudym gadałem obiad se robiłem i jadłem bo o 16.00 z miasta wrocilem lub wczesniej i siedzialem na jb a szkoda mi bylo afczyc wiec torche problemow dzisiaj mialem a to ze ompa wylaczylem gdy Grzesiu Wbił to przez to ze poszłem na wioche z mumią (Meduzą) i marszałem meduzy kuzynem 

#SoryZaOrto #MozeLamilemBoSięUczyłem #MeduzaZłyNauczycielXDD

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności