Skocz do zawartości

M3LI40D4S


Gość Itachi Uchiha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Itachi Uchiha

Nick:M3LI40D4S
Powód rezygnacji:Rodzice się rozwodza ja już dłużej nie wytrzymam. Wątpię że dożyję niedzieli.
Cos od siebie:pozdrAwiam wszystkie osoby z jailbreak A głównie @qrnt który miał czas rozmawiać ze mną Na ts tak samo jak @Nemo. Moim marzeniem było mieć admina tutaj. Qrnt ma już admina pół miesiąca A ja 6 miesięcy strażnika . Ale opierdalanie się opiekunów sprawiło to. No cóż. Moje marzenie się nie udało. Nie wiem czy dożyję niedzieli... pa

Edytowane przez Itachi Uchiha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Itachi Uchiha

No nie wiem. Rozwód  + wielkie opie**alanie się opiekunów ... nawet nie usunęli vipa za topgang

O

Może trochę przeadzilem no..

 

@Edit @Nemo. @TGM @qrnt Dziękuję ze macie czas się ze mną żegnać . Wątpię że Na jb wróce. Może jakiś dr cz y coś.

Edytowane przez Itachi Uchiha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mnie rozluźniasz, to nie jest jeszcze powód do tego aby gadać "nie wiem czy dożyję niedzieli" nie ! Nie tylko ty masz takie problemy (uwierz, że są ludzie bardziej skrzywdzeni) rezygnacja okej, ale nie rezygnuj z życia w takim wieku. Nie rób żadnych głupot na prawdę nie warto, serio ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordko pamiętaj zawsze mam czas dla takich ludzi jak ty. Nie zapomnę naszej każdej chwili jeśli na pewno odchodzisz. Może jednak po kilku miesiącach gdy ochłoniesz dasz radę ze mną pogadać i wrócić do dawnego życia. Może i starych ran nie da się rozdrapać, ale ja w Ciebie wierzę :D

 

ŻYJ MI TAM BOTKU :bm::)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż. Rezygnacja przyjęta. Powodzenia w dalszym życiu. I naprawdę na świecie jest wielu ludzi, którzy mają ciężko. Ja też ostatnio miałem taki gorszy tydzien no ale czas leczy rany. Jeszcze raz powodzenia w dalszym życiu.

Mam nadzieję, że jednak kiedyś zmienisz zdanie i wrócisz.

Pamiętaj że jeżeli jest jakiś problem to zawsze możesz się do nas zwrócić.

Rezygnacja przyjęta.

@edit flagi odebrane

Edytowane przez vabastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yato mordo nie wygłupiaj się, znamy cię już dobre kilka miesięcy. Zawsze można było z tobą pogadać a teraz co ty chcesz odwalić? Rozumiem dlaczego piszesz rezygnację i sam bym pewnie postąpił tak samo w takiej sytuacji.

 

Fajnie się z tobą grało i gadało. Odezwij się czasem na messengerze czy na Teamspeaku

 

3-maj się i powodzenia w życiu, zobaczysz, że w końcu los się do ciebie uśmiechnie ☺                                       Do usłyszenia...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja rezygnacja została przyjęta.

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności