Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Guard King


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: King of Lions
2. Imię:Mateusz
3. Wiek:20 (21 za 2 msc)
4. Znajomość regulaminu serwera (średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):9/10

5. Sprawny i działający Mikrofon?(Tak/Nie)**:Tak, ale nie dziala przez plugin
6. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/King of Lions/193.33.177.87:27051/
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać strażnikiem JB**:Witam, mam na imię Mateusz, za 2 miesiące bedzie 21 wiosen, lubię sporty drużynowe, e-sporty, piłkę nożną, pływanie,itd. Od pewnego czasu pogrywam sobie regularnie na serwerze i widzę, że obecna ilość adminów nie wystarcza i jest ich za mało, a nawet jak są to i tak nie chce im się wchodzić , a ja nie będę marnował czasu na pisanie skarg 10 na dzień, bo tyle trzebaby było pisać, żeby ogarnąć wszystkich nieogarów z jb.  Nie mówie tu o administacji czy strażnikach ale o zwykłych graczach nie mających mutacji, mikrofonu czy znajomości regulaminu.  Gt nie należy do najlepszych ale jest regularne w miarę.
8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:STEAM_0:0:197102209
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: teraz w wakacje mogę być od rana z przerwami(10/11-24/1 w nocy) do sierpnia,od sierpnia mogę być albo wcześnie rano albo pod wieczór a w roku szkolnym (od pazdziernika) dogadam z opiekunami. Czyli wychodzi po jakieś 1-2 max 3h bez oszustwa.

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):codziennie od 10-24 z przerwami po 1-2 h dziennie

11. Czy przeszedłeś już mutację?(Tak/Nie): Tak
12. Staż w grze counter strike 1.6: 3 lata
13. Czy byłeś już adminem?(Nie podajemy linków):Tak

 

PS. Gdyby była możliwość dania strażnika na SID  i hasło to byłoby ok.

Edit:

Prosiłbym o wypowiedzi osoby grające na serwerze.

Edit2:

@GrzegorzxD 

Kultura jest taka jaka jest bo widząc to co sie dzieje na serwerze to nawet szkoda gadać, i pewnie gdybyś nie miał admina to byś tak samo z kulturą siedział bo też przeklinasz.

Mówisz, że wchodze na 30 min i wychodze..... Dziwisz się, że tak jest, bo jesteś adminem i wiesz, że masz władzę, bedąc na moim miejscu chciałoby ci się grać widząc to z mojej perspektywy(gracza.

Moje GT jest lepsze od większej części administracji, która i tak mimo, że nie gra dalej ma flagi.

Edit3:

W GT nie liczy się ilość punktów tylko czas spędzony na serwerze dla waszej nie wiedzy.

PS 2. Grzegorz nic do cb nie mam, ale wku*** mnie to, że jak jest jakakolwiek zabawa, i ty karzesz coś napisać, to nie widzisz tylko tego co ja pisze, nawet jak inni twierdzą, że widza.Dlatego była ta skarga. A ty teraz się odgrywasz.

Edit4: 

Rekrutacja jest zamknięta od 5 czerwca i od tego samego czasu administracja zmniejszyła się o ponad połowę, poprzez niechęć do gry i poniekąd czitowanie, więc nie wiem dlaczego opiekunowie nie szukają nowych osob, zwłaszcza że są wakacje

 

Edit5: 

@PIOTR_xD od kiedy edytowanie posta to wypowiedź w podaniu? Wypowiedź w podaniu to napisanie osobnego posta a nie edytowanie pierwszego.

Edytowane przez King of Lions
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TAK:

+był juz adminem

+staż 

+spoko jest jak sie nie rage'uje

Na nie:

-GT

-jak ktos strzeli banie to od razu myśli że cziter [rage=ban all xdd]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie:

- Nie grzeszysz w ogóle kultura 

-Na jb przyjdziesz na 30 minut i wychodzisz 

- Gt do bani 

- Każdego o czity oskarzasz ze każdy wh ma albo aima i każdego byś banowal i na każdego byś skargi pisał 

- Rekrutacja jest zamknięta

#Edit 

Wypowiedz we własnym podaniu, zamknąć można.

Edytowane przez GrzegorzxD
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa to popracuj nad kultura i sie ogarnij bo tak jak mówi Grzegorz, każdego o czitowanie osądzasz.

Po drugie rekrutacja zamknięta, więc nwm czego tu szukasz

/edit

Wypowiedź w własnym podaniu...

/edit 2

Edytowanie i odpowiadanie tym samym na opinie innych uzytkownikow to tez jest wypowiedz w podaniu.

Edytowane przez PIOTR_xD
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak te gościu nie nadaje się na admina i to bez kappi, przyjęcie go równa się kolejnym dymom na serwerze, co przeniesie się na forum (tu akurat plus, bo zadymka su su zawsze spoko, przynajmniej jest co czytać xD) 

Na nie, wielokrotny fail jako admin xD 

 

 

 

 

A i w razie gdyby ktoś mi wyjechał z tekstem, że on się zmienił, to niech się nawet nie trudzi, bo ludzie się nie zmieniają xD 

Edytowane przez Apsara Calling
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekrutacja zamknięta 

to po 1, po drugie to nie nadajesz się na tego typu stanowiska, nawet na guarda... nie oszukujmy się, jesteś zbyt nadpobudliwy na to.. I te oskarżenia o cheaty..  Rekrutując powinieneś kulturę mieć na najwyższym poziomie a tego po prostu nie ma.. na nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności