Skocz do zawartości

Komputer do gier :D


MrDevix

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :D Mam takie pytanko do was
Co myślicie o tym kompie?
https://www.x-kom.pl/p/344428-desktop-lenovo-ideacentre-y710-cube-15-i7-6700-8gb-1000.html?gclid=Cj0KEQjwwLHLBRDEq9DQxK2I_p8BEiQA3UDVDsGMzK-zEOD9JtIgs6fQO9PDfTyPHLGUTEDKNHlq3AIaAkX28P8HAQ#specification

-Czy jest dobry do gier?
-Co w nim zmienić
-Co lepszego dokupić
-Jak waszym zdaniem będzie sprawować się przy takich grach jak "GTA V, CS:GO itp"
-Czy uciągnie mocne gry na dużych FPS?
Proszę o odpowiedzi tych którzy się znają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz, że w tym zestawie jest tylko zintegrowana grafika? Nie ma nic więcej. Grać to możesz spróbować, ale to nie da rady za długo. Nawet nie licz na dużo fps'ów. 

@*Devix*

Morele, polecam.  Sama zamawiam tam każdy sprzęt.  Nawet składają od razu. Więc, z tym już problemu nie będziesz miał.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupienie gotowego komputera to największa głupota... Swój zrobiłem sam, w sensie wybrałem części a stronka morele sama mi go złożyła i jedyną rzeczą którą zrobiłem to podpiąłem do niego cały sprzęt także gorąco polecam. Na swój wydałem 3,5k i na spokojnie chodzi każda gra lol i cs na około 350/400 fpsach ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól że odpowiem na pytania, które zadałeś.

-Czy jest dobry do gier?------ Nie, to nie jest komputer do gier, tylko taki, którego używają mechatronicy, czyli wytrzymujący duże obciążenia procesora, a nie potrzebujący grafiki, innymi słowy, do komputer do pracy, do obsługi skomplikowanych maszyn i innych wymagających programów
-Co w nim zmienić------najlepiej wszystko oprócz procka
-Co lepszego dokupić------wszystko oprócz procka, a szczególnie grafike, której nie ma
-Jak waszym zdaniem będzie sprawować się przy takich grach jak "GTA V, CS:GO itp"-----------marzyć możesz że GTA w ogóle się odpali, ale nie odpali się, a csgo około 60 fps
-Czy uciągnie mocne gry na dużych FPS?-----------------nie ma szans

 

 

 

EDIT: Poszukałem Ci komputera w podobnej cenie do tego co wstawiłeś, na którym będziesz mógł bez problemu grać na nawet ładnych FPSach, ale fakt faktem składając komputer zrobił byś to taniej i lepiej, ale jeśli szukasz już w całości kompa, to możesz kupić tego: 

https://www.x-kom.pl/p/365127-desktop-x-kom-tesla-gs-300-i5-7400-gtx1050ti-8gb-128gb1tb.html

 

Edytowane przez Browar
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem to lepiej złożyć samemu... A jeszcze pytanko gdzie najlepiej kupować części do tego komputera?

P.S Dzięki za wszystkie odpowiedzi UP


@edit
Czytałem opinie, youtuberzy, wasze opinie = morele 
Ogarnę stronkę a wam dzięki! :) 
@Kasia! możesz zamknąć :)

Edytowane przez *Devix*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności