Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]PODANIE


ABCninja

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: ABC |忍|者|
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 2/10 jestem po szybkiej lekcji banowania jeśli chodzi o komendy na serwerze to !pban gracz czas powód !pkick gracz powód komendy które podesłał mi  Zielony^^

sm_(un)*1gag nick - Blokuje możliwość pisania na chacie.
sm_(un)mute nick - Blokuje możliwość rozmowy na chacie.
sm_(un)silence nick - Blokada wszelkiej komunikacji w grze.

 bind "x" "sm_skill" i bind "v" "sm_item"

5. Sprawny i działający mikrofon**: Posiadam zestaw słuchawkowy
6. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/648803
7. Parę słów o sobie **: Nie będę pisał tutaj jak co niektóre osoby że nadawał bym się na admina bo po prostu tego się nie wie okaże się w praniu czy się nadaje jak na razie to uczę się od Zielony^^ lubię żartować jestem bardzo pozytywny nie lubię osób które uprzykrzają innym grę chodzi o to że gdy widzę jak ktoś na de_dust2002 na ninjy kampi po stronie TT za mapą. Mam 17 lat lubię słuchać hip-hopu lubię rozmawiać.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Nigdy adminem nie byłem ale gdy widzę że na serwerze pisze rekrutacja ON to postanowiłem złożyć podanie tak jak zielony mówił płaszczka rzadko wchodzi a jak wchodzi to na chwile i przydałby się ktoś jeszcze na serwie jako admin chciałem nim zostać bo serwer przypadł mi mocno do gustu nawet klasę premium zakupiłem. :D
9. Steam_ID:  STEAM_0:0:95901407
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: są wakacje prawda ale poza wakacjami Dni robocze 3-7h dziennie weekendy też tak gdzieś w okolicy 7 8 h dziennie
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 15-20 weekendy 11-18 może 19
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 640 godz.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nigdy ale chcę się nauczyć być adminem. :)

 

 

P.S. Jeśli można prosiłbym o listę komend administratora gdyż nigdy wcześniej takiego admina nie posiadałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności