Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Guard King v2


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: King of Lions
2. Imię:Mateusz
3. Wiek:20 (21 za 2 msc)
4. Znajomość regulaminu serwera (średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):9/10

5. Sprawny i działający Mikrofon?(Tak/Nie)**:Tak, ale nie dziala przez plugin
6. Link do swojego GT**:https://www.gametracker.com/player/King of Lions/193.33.177.87:27051/
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać strażnikiem JB**:Witam, mam na imię Mateusz, za 2 miesiące bedzie 21 wiosen, lubię sporty drużynowe, e-sporty, piłkę nożną, pływanie,itd. Od pewnego czasu pogrywam sobie regularnie na serwerze i widzę, że obecna ilość adminów nie wystarcza i jest ich za mało, a nawet jak są to i tak nie chce im się wchodzić , a ja nie będę marnował czasu na pisanie skarg 10 na dzień, bo tyle trzebaby było pisać, żeby ogarnąć wszystkich nieogarów z jb.  Nie mówie tu o administacji czy strażnikach ale o zwykłych graczach nie mających mutacji, mikrofonu czy znajomości regulaminu.  Gt nie należy do najlepszych ale jest regularne w miarę. Dodam, że paru adminów odeszło, np grzegorz i jest mniejszy skład.
8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:STEAM_0:0:197102209
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: teraz w wakacje mogę być od rana z przerwami(10/11-24/1 w nocy) do sierpnia,od sierpnia mogę być albo wcześnie rano albo pod wieczór a w roku szkolnym (od pazdziernika) dogadam z opiekunami. Czyli wychodzi po jakieś 1-2 max 3h bez oszustwa.

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):codziennie od 10-24 z przerwami po 1-2 h dziennie

11. Czy przeszedłeś już mutację?(Tak/Nie): Tak
12. Staż w grze counter strike 1.6: 3 lata
13. Czy byłeś już adminem?(Nie podajemy linków):Tak

 

Edit:

Sory za edytacje , ale moje podanie nie zostalo ani odrzucone ani przyjete, wiem że opiekunowie maja 2 tyg na rozpatrzenie ale podanie meduzy juz ma werdykt a to dalej nie.

Edytowane przez King of Lions
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale na nie:

-To, że Grzegorz napisał rezygnację to nie znaczy, że zrobiło się miejsce w składzie(mamy więcej adminów niż graczy grających na serwerze)

-Lubisz się zdenerwować 

-Lubisz banować za cheaty nawet jak i w 100% nie ma :)

-Częste braki w regulaminie, próbujesz na siłę wmówić, że jest tak dobrze przy czym każdy próbuje wytłumaczyć, że nie

+Wiek (nie liczy się wiek tylko rozum)

+GT (jest dobre, ale nie nailepsze- nie porównywój do mojego bi am nieobecność przez problemy z internetem do dziś)

+Wpłacasz pieniążki na rzecz wszystkich serwerów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale jeśli Cię przyjmę to jaką mam pewność, że nie będziesz obrażał mnie, Sebastiana czy samego serwera. Bo przecież wg. tego co mówiłeś po rezygnacji ten serwer już dawno powinien przestać istnieć.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Wystarczy jak wejdziesz i piszesz "znowu jebana patola" ktoś Cię zabije "jebany cziter" jest milion lepszych od Ciebie na to miejsce.

+++ ŁADNY START http://amxbans.cs-classic.pl/bans/53920.html +++

Edytowane przez TGM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Itachi Uchiha
Dnia 25.07.2017 o 13:58, Nemo. napisał:

Sorki, ale na nie:

-To, że Grzegorz napisał rezygnację to nie znaczy, że zrobiło się miejsce w składzie(mamy więcej adminów niż graczy grających na serwerze)

-Lubisz się zdenerwować 

-Lubisz banować za cheaty nawet jak i w 100% nie ma :)

-Częste braki w regulaminie, próbujesz na siłę wmówić, że jest tak dobrze przy czym każdy próbuje wytłumaczyć, że nie

+Wiek (nie liczy się wiek tylko rozum)

+GT (jest dobre, ale nie nailepsze- nie porównywój do mojego bi am nieobecność przez problemy z internetem do dziś)

+Wpłacasz pieniążki na rzecz wszystkich serwerów

 

Zgadzam się tutaj w 100%.

-Denerwujesz się

-Ciągle mówisz, że ktoś ma cheaty.

-To, że ja z Grzegorzem odeszliśmy, to nie znaczy, że jest mało miejsc w administracji

-Regulamin? Wątpie :D

-/+ GT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Kultura

+Staż

+/- GT , często jesteś na serwerze

+Był już adminem

-Gdy ktoś ci strzeli jedną banie myślisz że ma cheaty 

Myśle że okres próbny był by dobry tylko popraw kulture, szczerze wole ciebie jak strażnika niż Meduze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie głosy są na nie z tego co widzę, mnie również nie przekonałeś podaniem + to co zrobiłeś rezygnując wcześniej. Aktualnie na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności