Skocz do zawartości

ZABRANIE GŁOSU PERNAMENTNIE


GENERAL CLEANER

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu pomyliłeś działy. Przeniosłam. 

Przy okazji pozwoliłam sobie sprawdzić czy ów mute jest.

Jest:http://dd2csgo.cs-classic.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:1:145605&advType=steamid

Tu masz wszystkie.

 

Pozwolę sobie od razu przedstawić ci punkty z regulaminu które jednak mają podstawę do tego bana:

2.2 Puszczanie muzyki, śmiesznych tekstów itp. przez mikro jest zakazane.

2.4 Zakazane jest nadużywanie mikrofonu oraz spamowanie na chacie.

3.8 Utrudnianie gry: Ban 10-30 min

3.10 Nadużywanie mikrofonu lub say: kick -> Ban 10-1 h (ewentualnie mute lub gag)

*link do regulaminu: 

Jednak bardzo mnie to zastanawia, czemu aż na tyle? 

 

#Edit.

No to już wiadome chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jeżeli problemy z Tobą, a dokładniej z tym do czego używasz mikrofonu powtarzają się nagminnie. Czy to wyzywanie innych, czy wulgarne słownictwo, czy puszczanie muzyki, albo za przeproszeniem "pie*dolenie o Chopinie" podczas jakichś imprez w chacie ze słyszanymi za Twoimi plecami krzykami innych ludzi. Już kiedyś dostałeś ode mnie perma, bo powiedziałem Ci, że nie będę Cię uciszał za każdym wejściem na serwer. Teraz widzę, że ten mój został dezaktywowany, ale dostałeś kolejnego, co pewnie daje do myślenia moderatorom, że nie jesteś w tej sytuacji niesłusznie poszkodowanym.

Pozdrawiam, 

LAYZOOOnapis2.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niesłusznie uciszony na stałe  ponieważ  w regulaminie nie widzę, by można było dostać perma za mikrofon są inne kary za uciążliwość i można stosować piramidki banowe doskonale wiem co robię i jak się zachowuje ,gdy ubliżam graczą to zazwyczaj tępię głupotę lub wykłócam się z kimś kto mi ubliżył więc nie możesz pisać ,że wyzywam graczy, bo sam bezpodstawnie nigdy nie atakuje ,bo nie jestem typem człowieka ,który szuka h.. do d...  w ten sposób twojej wypowiedzi  pakujesz mnie do jednego worka z patologią co mja po 12-17 lat i nagminnie wkurwiają ludzi na serwerze po przez gadanie bzdur wyzywanie matek i reklamowanie się jak to on by nie zniszczył kogoś i prosi o podanie adresu w celu pojechania do ofiary internetowej. Moja osoba zaś denerwuje tylko sporadyczną garstkę osób między innymi może ciebie. To ,że puszczam muzykę typu klasyczną w niektórych rundach jest jedynie nauką koncentracji i relaksu by ludzi zamiast skupianiu się na dzwiekach gry  prowadzili grę vision pomaga to w budowaniu mapy myśli i wyprzedzaniu myślami rozgrywki która zaraz się wydarzy  niestety tylko garstka osób jest wstanie zrozumieć ,że to prawda :) wielokrotnie byłem proszony o puszczanie muzyki to czy za podżeganie do puszczania muzyki też są kary ? Niestety muszę zmienić serwerownie bo w milczeniu to  nie da się grać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz słuchać muzyki to załącz sobie Spotify i słuchaj we własnym zakresie. Nie uważaj się za pana tego serwera i nie narzucaj swoich zasad. Tyle ode mnie w tym temacie, pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności