Sign in to follow this  
King of Lions

Anty-Reklama [znaleziony w sieci]

Cześc, znalazłem w sieci( nie ważne gdzie ) ciekawy plug-in, którego zadaniem jest banowanie reklam. Chodzi o to, że gdy jakiś gracz wchodzi na serwer i zacznie reklamować jakąś sieć, plugin z automatu powinien go zbanować, wykrywając zareklamowane ip na say. Niestety nie ma dokladnego opisu pluginu, ale myślę, że można by na próbę go dodać na jakiś serwer (oczywiście cs 1.6) i sprawdzić czy by działał. 

Tu jest link do pobrania:

http://www2.zippyshare.com/v/L4td2NCA/file.html

Jak dodać plugin?

Należy wypakować go do foleru i w FTP oraz AMXX dodać go.

Myślę, że gdyby plugin wypalił, ułatwiło by to pracę większości adminów oraz nie było by problemu, typu: że reklama za szybko ucieka i nie da się jej zbanować

Jak dla mnie plugin nie jest potrzebny. Admini nie są upośledzeni żeby nie zbanować reklamy innej sieci, a po za tym plugin może się jeszcze zbaguje i zbanuje graczy !

4 godziny temu, Troplelek napisał:

Jak dla mnie plugin nie jest potrzebny. Admini nie są upośledzeni żeby nie zbanować reklamy innej sieci, a po za tym plugin może się jeszcze zbaguje i zbanuje graczy !

Nie ma dobrych pluginów na reklamę, większość zwykłe 12 akceptuje jako reklamę, a powinien to być szereg liczb zawierający 16 cyfr bo tyle posiadają serwery 1.6 , łącznie z portem. I jeżeli zwykłe 12 leci , to leci też perm i utrudnienia.

Sequell no najlepsza instrukcja instalacji jaką kiedykolwiek widziałem :D Co do tego - z sieci, już samo to wystarczy żeby tego nie dodawać. Ja dodaje pluginy tylko z zaufanych stron i nie jest nim amxx.pl ani pokrewne strony/pluginy sciągnięte stąd.