Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - Borix^^


BorixxX

Rekomendowane odpowiedzi

Przykładowa nazwa tematu: Podanie - Queen Besiałke

W nazwie tematu musi być podany Twój nick

 

Wzór: 
 
1. Nick: Borix^^
2. Imię: Michał
3. Wiek: 15
4. Znajomość AMX (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiscie
6. Opłata admina (składka) [tak/nie]**: Tak
8. Parę słów o sobie **: Cześć, mam na imię Michał mam 15 lat i mieszkam w Wielkopolsce. Interesuje się sportem (piłka nożna i siata :D), grami komputerowymi i lubię sobie czasem z kumplami wyjść na miasto albo coś ;). Miałem kilkukrotnie już admina na tej sieci serwerów, czy to na jb, czy ffa i raczej nie było ze mną żadnych problemów. Czasami poniosą mnie nerwy, ale staram się nad tym panować.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałem zostać administratorem ponieważ często zdarza się tak, że na serwerze siedzi odpał, albo ktoś łamie jakiś podpunkt z regulaminu, a akurat żadnego z adminów nie ma na serwerze, steamie czy też forum
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:55016409
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Ok. 2 godz dziennie. Czasem mniej, czasem więcej, zależy od dnia.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W wakacje to w dni robocze i weekendy tak w godzinach 13 - 16 max 17
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 5 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
 
 
8 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy.Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
Pisanie pluginów jest na skale 10 :D 
 
A ftp nieraz grzebałem i wgrać plugin czy mapę potrafię, chociaż do admina mi to nie będzie potrzebne :D 
 
Edytowane przez Borix
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu!!!!!!!

Moim zdaniem mimo ze w wymaganiach jest to aby mieć ukończone 17 lat to w jego przypadku to nie powinno Go skreślać, mimo ze ma 15 lat jest bardzo ogarnięty, pomocny, miły, ale czasami wpadnie w szał :D 

+doświadczenie
+znajomość amx
+steam

Na tak 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku chłopak : P 

Pomimo wieku jest niezwykle ogarnięty, dogaduje się bez problemu z każdym, posiadał admina, zna się na rzeczy.

Potrafi wprowadzić całkiem fajną atmosferę ; )

+ Doświadczenie

+ Składka

+ Steam

+ ogarnięty 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nic dodać nic ująć (Botem jest to chyba każdy wie),ale co do podania to daję Ci bezwarunkowe Tak ,chociaż Wiek 15 lat ale to go nieskreśla

Tak Jak napisał powyżej @Sasquatch gracz dogaduję się z każdym bez żadnego problemu

+Steam

+Doświadczenie

+Praca w grupie

+składka

+/- Co Do Amx to trochę okłamujesz :D bo nie sądzę byś potrafił pisać pluginy ale to temat tabu

 

 

 

@Rias

Wiesz miałem tylko takie podejrzenie o zakłamanie swoich umiejętności posługiwania się amx ale to zostało już wyjaśnione :D  

Edytowane przez Rapcio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Borix napisał:

3. Wiek: 15

Co? xD Jak ja myślał, że Ty to mój rocznik jesteś maks rok mniej, lol

 

@Rapcio co ma pisanie pluginów czy obsługa ftp do zakresu amx potrzebnego adminowi? Posługiwanie się zjebaną skalą z banid czy tam amxbans, albo for, które zajebały tę skalę z banid czy bansa, to głupota, a sama skala jest bezsensu.

 

Wracając do podania: masz mój głos. Komunikatywny, zdecydowanie sprawia wrażenie starszego niż w rzeczywistości jest i ogólnie ogarnięty chłopaczyna z tego Borixa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci szansę przyjęty na okres próbny. 

Zgłoś się do Miłosza po odbiór rangi.

Myślę ze jesteś ostatnim adminem który narazie został prztjeyu bo jest już nas sporo. Ale Tobie jeszcze dam szansę  ☺

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności