Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]skarga na eon sozzak i warga


ceberi

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: ceberi

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracze

 

3. Nick oskarżonego: Sozza ★★Warga★★ e๏n

 

4. Steam_ID oskarżonego:  "Sozzak" STEAM_1:1:98984420
"★★Warga★★" STEAM_1:1:166515627
 "e๏n" STEAM_1:0:149784258
 
 

 

5. Data i godzina zdarzenia:2017-08-01 pomiędzy 22:03-22:47
   
   
 
   

 

6. Mapa:jb_putin_v2

 

7. Opis sytuacji: 0:0 Na początku warga zabijał i strzelał po za gr na fd.
0:2 Sozzak daje zabawe po zabawie.
0:4 eon zabił się na życzeniu.
1:4 Sozzak i eon skanowali duszka w celi i go zabijają. 
1:4 Sozzak zrobił masowy fk.
1:8, 1:9, 1:10, 1:11 i 1:12 Warga wchodzi i wychodzi z ct zabierając kd
 
 

 

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie):http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_putin_v2-1501617780-1501620420.zip świadkowie to polar i baranek.

 

9. Wynik/numer rundy/czas: wyżej wymieniłem.
edit.
Tak @eon bo ty ciągle trollujesz jako ct.
Edytowane przez ceberi
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest tak jak napisał Ceberi to nie ma co czekać z banami na ct. Chciałbym dodać, że Sozzaki nie jednokrotnie mnie prowokował i robił fk w ct albo nie przestrzegał regulaminu. Co prawda nie chcę mi się pisać skargi bo to ban najwięcej 2 h ale jak bedzie potrzeba to napisze. Pozdro.

Ceberi opisałeś w tej skardze 4 sytuacje to czemu nie podałeś rundy? W ten sposób ułatwiasz prace opiekunom.

Eon na przyszłość nieznajomość regulaminu niezobowiązuje cię do nie przestrzegania go. A i jeśli chodzi o polszczyzne to nie z kąd tylko skąd polecam ahah.

Edytowane przez mr_lump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warga - perm ban ct

Eon - Mogłeś mu podarować już, ze wpisal killa na zyczeniu juz skarge piszesz? Bezsensu

Jak tak dalej pojdzie to ceberi nikt cie nie bedzie lubiał

Reszte zostawiam administracji do rozpatrzenia

Edytowane przez Hiroto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A więc tak w rundzie 0:4 jak widać nie zabiłem się celowo akcja wyglądała tak że gracz Zoodiac pokazywał mi różne secrety na tej mapie, i pokazał mi gdzie jest AWP i żebym do niej wskoczył i że można z stamtąd wyjść tylko na SVIP. Jako że posiadam uwczesną range wskoczyłem do tej dziury. Potem przez około 2 lub 3 min mówiłem i pytałem o pomoc ponieważ utknąłem oraz żeby jak najszybciej wybrać życzenie bo mogę umrzeć. Po tej informacji TT z życzeniem (nie pamiętam dokładnie nicku) stał nade mną i tylko czekał żebym umarł żeby powiedzieć że kill na życzeniu. 

2. To sozzak skanował wszyskie cele , ja tylko z ciekawości strzeliłem w ostatnia po czym jakimś cudem zabiłem duszka czyli baranka. Po czym go oczywiście ożywiłem bo wiedziałem że tak nie wolno. 

Natomiast pytanie do ceberiego naprawdę musiałem być uwzględniony w tej skardze ?

 

  Polar 

1.Potwierdazm były fk + eon nie dał duszka barankowi i dawał zabawe po zabawie | 1.Nie dałem  duszka bo Sozzak miał wardena , nie dawałem zabawy po zabawie. Nmw z kąd ci to przyszło do głowy.

2. eon nwm po co się podpisujesz pod tym postem skoro w REGULAMINIE pisze że nie można skanować a jeżeli juz zabiłeś to powineneś dać mu duszka SOZAK nie skanował tylko ty

1.Nie dałem  duszka bo Sozzak miał wardena , nie dawałem zabawy po zabawie. Nmw z kąd ci to przyszło do głowy.

2. To samo nie mogłem dać duszka bo Sozzak był guardem, jedynie co powinienem zrobić i z resztą co zrobiłem do odrodzenie gracza

PS: Następnym razem się nie powtarzaj i mówi się jest napisane a nie pisze :) .             PRZEPRASZAM ZA KOLEJNY POST, NASTĘPNYM RAZEM BĘDĘ EDYTOWAŁ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oglądał demka lecz na temat wargi się wypowiem zostawal notorycznie wywalany przez mą Osobę z CT i ciągle się tam pchał i nie ogarnial totalnie @ceberi skarga bardzo ładna jestem dumny ze ciągle pomagasz na Servie Pozdrawiam Wujek Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 sytuacja: Warga wchodzi bez kolejki do CT, ma prowadzenie, a nie wydaje poleceń oraz zabija poza GRem na FD. Warga nie tylko pcha się do CT, którego nie ogarnia to jeszcze często się wykłóca na serwerze. Dla niego powinien być PermBan na CT

2 sytuacja: Sozzak popełnił błąd dając kolejną zabawę w następnej rundzie (Nieznajomość regulaminu), ale należy @ceberi oraz @Polar zachowali się trochę nie w porządku wobec Sozzaka, specjalnie bo nie uświadamiając że złamał regulamin i powinien wpisać killa

3 i 4 sytuacja: Albo eon i Sozzak są Trollami lub kompletnymi debilami którzy wchodzą do CT bez znajomości regulaminu. Trzymają TT do 13 minuty bo szukają duszka w celach. Jak go zabili w celi to i odrodzili i uznali że nie muszą oddawać duszka barankowi. Do tego jeszcze prowadził nie ten CT co powinien. Sozzak zrobił kilka FK i zwiał z serwera XD

Sytuacje z Wargą: Warga to ograniczone umysłowo dziecko i moim zdaniem za to powinien dostać bana na  serwer

Moim zdaniem Sozzak i Warga powinni dostać permBana na CT za nie znajomość regulaminu, nieogarnianie i trollowanie. eon powinien dostać czasowego bana na CT :P 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności