Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][UbTeam]JC PLAMBYGG AS


JC PLAMBYGG AS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: JC PLAMBYGG AS
Wiek:18
Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?:AmxBan's
Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO:Duży staż jest wole nie pisać ile bo sam dokładnie nie pamiętam lecz kilka latek jest na pewno :)
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? : Jedynie jako Admin serwerów ale myślę, że SHOKE by na pewno pomógł ^^
Ile czasu poświęcasz forum?:Tzn trudno jest to określić ponieważ wchodzę i wychodzę i tak parę razy dziennie,
lecz nie sądzę by to  było jakimś problemem dla mnie by mieć forum odpalone od godziny 17-23 w dni pracy jak i prawie cały dzień w weekendy
 ( no chyba, że coś wypadnie ) Niby obecnie tyle na forum nie siedzę bo nie mam co tu robić a nie będę się pchał we wszystkie tematy by coś napisać jak co niektórzy :)
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: W cs'ie 1.6 korzystałem na pewno z : Aim, Wh, NoRecoil,  MultiHack, ESP, NoSpread, SpeedHack, NoSmoke,NoFlash 
Oraz kiedyś hacka który pokazywał mi ct oraz tt pod innymi kolorami ( bym mógł rozróżniać :P )
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Niestety doświadczenie posiadam tylko w adminowaniu 
Informacje o sobie lub uwagi:Nie wiem czy jest jakiś sens tutaj pisać cokolwiek, może tyle, że zawsze dąże do celu? :)

A tak jeszcze dodam, że forum to też nie serwer. Więc nikt nie powinien oceniać ile czasu dana osoba może poświecić na forum ( biorąc dane z serwera )

Na serwer nie zawsze idzie wejść, a by wejść na forum wystarczy mieć obok siebie telefon z internetem :)

 

Rozumiem cię Hyper, lecz czy nie lepiej było by  raźniej we dwójkę? Może i racja, że czasami by się jedna osoba nudziła, ale też czasami by te UB szybciej były dawane. Czyż nie prawda ?

Zawsze jak by było "Źle" lub, że tak się wyrażę " DO DUPY " z dwoma to będę mógł odpuścić.

Nie warto spróbować? Raczej to na źle nie wyjdzie :)

Edytowane przez JC PLAMBYGG AS
Odpisanie do SHOKE
  • Like 5
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jestem nie, ponieważ w ciągu dnia pojawią się 2-3 max prośby o UB i daję radę. Czasami przez cały dzień nie ma żadnego odwołania i nie mam co robić.

Myślę że na chwilę obecną 2 osoby do 1.6 nie potrzeba, bo jeden z nas by się zanudził na śmierć, albo byśmy się bili w dawaniu UB

Ogólnie jak najbardziej na + wszystko u ciebie, tylko chyba sytuacja nie wymaga nas 2 do sprawdzania ss'ów takie moje zdanie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez -_-
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, mam takie same zdanie jak Pan wyżej, również zauważyłam ze AŻ tak dużo próśb o UB nie ma i Patryk daję sobie rade, a gdy byłby 2 osoby do 1.6 to moim zdaniem byłby zamęt kto, co i jak :V 

Ale co do samego podania, oczywiście wszystko na plus, ale no na chwilę obecną jeden Pan do 1.6 wystarczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności