Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na wrednego


xKardzio

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: xKardzio

2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin

3. Nick oskarżonego: Wredny

4. Steam_ID oskarżonego: macie tam

5. Data i godzina zdarzenia: dzisiaj, godz. 16

6. Mapa: am_dust2

7. Opis sytuacji: Po wejściu na serwer jakiegoś chłopaka bez mutacji Wredny zastosował binda, że mikro po mutacji i zakaz rashowania i kampienia. Zobaczyłem
że wredny popełnił błąd w bindzie bo zamiast bind klawisz "say blabla" miał bind klawisz say blabla_bla. Powiedziałem "O NIE ALE TY, NIE OBRAŹ SIĘ ALE..." i wysko-
czył na mnie, zwyzywał po czym się zaśmiałem, powiedziałem "dobry admin" i na koniec dodałem, że zamiast cudzysłowia to podłogi używa. Następnie dostałem bana.
Niech mu będzie, że była to prowokacja, ale czemu admin przenosi na serwer swoje problemy?

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://620673.node45.pukawka.pl/dem-am_dust2-1501940700-1501941660.zip od 13 minuty wszystko jest

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za dużo nie będę się wypowiadał kolega jest arogancki obraża innych i prowokuje do kłótni .... 

Niech mu będzie, że była to prowokacja, ale czemu admin przenosi na serwer swoje problemy?

?? tego to nie rozumie ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wredny napisał:

Ja za dużo nie będę się wypowiadał kolega jest arogancki obraża innych i prowokuje do kłótni .... 

Niech mu będzie, że była to prowokacja, ale czemu admin przenosi na serwer swoje problemy?

?? tego to nie rozumie ...

Naskoczyłes na mnie nie wiadomo dlaczego. Chciałem ci pomóc z bindem, aby nie było tych "_". Powiedz mi kogo obrażam i jak, tak samo z prowokowaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, xKardzio napisał:

"O NIE ALE TY, NIE OBRAŹ SIĘ ALE..."

Ale... nie napiszesz na forum bo ewidentnie tutaj słychać jak go obraziłeś. Posłuchałem tego demka i ewidentnie szukałeś zaczepki z tym bindem Wrednego. Ban był jak najbardziej słuszny i ciesz się, że to był Wredny i dał Ci bana na 10 minut tylko, ja bym dał więcej. Jeśli chodzi o reakcję wrednego, owszem, mógł zbanować Cię od razu i się nie oddzywać. Porozmawiam z nim o tym, aby nie reagował w ten sposób na prowokację. 

1 minutę temu, xKardzio napisał:

Naskoczyłes na mnie nie wiadomo dlaczego. Chciałem ci pomóc z bindem, aby nie było tych "_". Powiedz mi kogo obrażam i jak, tak samo z prowokowaniem...

"Nie obraź się, ale jakim to trzeba być idiotą" To jest cytat Twojej wypowiedzi z demka co do jego bindu, to nie jest chęć pomocy z bindem, tylko obraza i prowokacja.

Mimo tego, że reakcja Wrednego była przesadzona (reakcja, nie ban, ban słuszny), to odrzucam skargę, bo sam sprowokowałeś tą sytuację.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności