Skocz do zawartości

AUDI S8 D3 DLA PIERWSZEGO POSTU @@@@@@@@@@


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

No to chłopaki na officjalu degraduje się ze stanowiska, nie chcę pełnić już funkcji opiekuna, bo to zajmuje w ciul czasu a ten czas który tu poświęciłem raczej nie wróci. Na serwerze zrobiłem wszystko co mogłem aby polepszyć klimat, grywalność ..razem z wami. Ci co mają to mają do mnie kontakt, no to bajo ;D :beach:

  • Like 3
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.08.2017 o 20:20, Miłosz napisał:

No to chłopaki na officjalu degraduje się ze stanowiska, nie chcę pełnić już funkcji opiekuna, bo to zajmuje w ciul czasu a ten czas który tu poświęciłem raczej nie wróci. Na serwerze zrobiłem wszystko co mogłem aby polepszyć klimat, grywalność ..razem z wami. Ci co mają to mają do mnie kontakt, no to bajo ;D :beach:

Upadłeś chyba gościu na głowę i coś Ci się poprzestawiało coś tak myślę

Na miejscu -_- bym odrzucił twoją rezygnacje, bo takiego opiekuna to grzech tracić...

Lecz skoro przyjmie, no to powodzenia Miłoszu.

 

Edytowane przez SHOKE
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SHOKE napisał:

Na miejscu -_- bym odrzucił twoją rezygnacje, bo takiego opiekuna to grzech tracić...

Lecz skoro przyjmie, no to powodzenia Miłoszu.

Dlatego ta rezygnacja nadal leży xD 

 

Miłosz..... Ten piorun to chyba ciebie strzelił. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apeluje o rozwagę i odłóż tą rezygnację na kiedy indziej, rozmawialiśmy już o tym, i myślę, że dobrze wyraziłem się w związku z rezygnacją Twoją, tu nie działa powiedzenie jak świat światem mój brat nie będzie mi bratem, to nie przejdzie, zbyt dobrze prowadzisz tą funkcję i zbyt dobrze nasz wspólna praca wygląda by ją przerywać, wiesz co mnie czeka w ten i następny miesiąc i to ja będę miał 2 miesiące nieobecności, rozmawialiśmy także i o tym.
Z wyrazami szacunku lecz to nie przejdzie :)
Poczekaj z tym.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Miłosz zmienił(a) tytuł na AUDI S8 D3 DLA PIERWSZEGO POSTU @@@@@@@@@@

Siwy kupe lat jesteś swoje zrobiłeś...
Ja Ci dziękuje za to, że wobec mnie zawsze byłeś pomocny.. Odpocznij od tej funkcji, doradzaj następcą, ale  graj z nami.
Ogólnie to robiłeś dużo i chciałeś zrobić tak żeby każdy był zadowolony..
należy się wejść na forum popisać, pograć a nie tylko siedzieć w ftp czytać propozycje czasem na siłę ludziom dogodzić, wgrywać, martwić się i wkurwiać
Jak dla mnie należy Ci się w chuj. Piona!

A jeżeli chodzi o was to nie wiem dlaczego każdy pisze tak jakby się tragedia stała
mam wrażenie, że każdy pod publikę  to robi.
Również uważam, że się spełniał w tej funkcji w 100%, ale dajcie mu odpocząć bo to taka trochę Syzyfowa praca to stanowisko

 @SHOKE Rzadko pije alkohol..
Przecież to on sam wie co dla niego dobre "nieuszczęśliwiajcie" go na siłe..  

Edytowane przez Netsky
  • Like 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to mi szkoda tej audioli.. ? Doskonale rozumiem brak czasu i męską decyzję, fajnie się z Tobą współpracowało bo miałeś ludzkie podejście do sprawy a zastępca już mnie wkurwil ? Przychylam się do zdania "kolegi" wyżej, fajnie ogarnął serwer po Fryzjerze, ale skoro nie może już więcej dalej tego robic, należy to uszanować;) Dzięki, ciao ?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności