Skocz do zawartości

Transfer MORATY do CHELSEA !


SHOKE

Rekomendowane odpowiedzi

Klub mistrza Anglii - Chelsea Londyn przedstawił swojego nowego gwiazdora - Alvaro Moratę. Hiszpański napastnik przeszedł z Realu Madryt za 80 mln euro
morata.jpg

Morata podpisał pięcioletnią umowę i już wkrótce dołączy do kolegów na tournée w Azji.

Wcześniej Hiszpan był łączony z Manchesterem United. Chelsea była jednak bardziej zdeterminowana, a menedżer Antonio Conte przyznał, że to właśnie na pozyskaniu Moraty zależało mu najbardziej.

"Jestem bardzo szczęśliwy będąc tutaj. To niesamowite emocje zostać częścią tego wielkiego klubu. Chcę ciężko pracować, strzelić tak wiele bramek, jak tylko to możliwe, i wygrać jak najwięcej trofeów" - powiedział piłkarz, cytowany przez serwis internetowy klubu.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z transferu Alvara i witamy go u nas. Wierzymy, że da nam wielki impuls i nie możemy się już doczekać, kiedy zobaczymy go na boisku" - powiedział Michael Emenalo, dyrektor techniczny "The Blues".

Hiszpański napastnik jest czwartym zawodnikiem pozyskanym przez Chelsea w letnim oknie transferowym po: Tiemoue Bakayoko, Willym Caballero i Antoniu Ruedigerze.

/ @SharD z tego co czytałem, Morata ma zastąpić Coste i od początku sezonu ma dostać 1 skład. Ale to wszystko zależy od tego jak się spisze w wakacyjnym Tournee ;}

P.S YEBAC MAŁPE COSTE XD



źródło: sport.interia.pl

 

Edytowane przez SHOKE
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morata... jak dla mnie piłkarz zajebisty, w realu niestety się marnował, bo tam Benzema...

Ale jak go wpuścili nieraz to potrafił nastrzelać bramek.

Jeśli będzie grał w pierwszym w Chelsea (nie wiem jaki tam oni maja skład :D) to może dla nich trochę postrzelać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to była głupota ze strony Królewskich. Sprzedali Morate i co? Znowu go po 2 sezonach będą próbować odzyskać kiedy to Benzema uda się na emeryture? Jeśli chodzi o Morate to napewno dostanie dużo szans na gre i to się przyczyni, że będzie z niego pożytek

@SHOKE wiem że ma go zastąpić. Mówie o tym że real zjebał sprzedając zawodnika który był zastępcą benzemy którego nie oszukujmy się, ale kariera dobiega końca i pójdzie gdzieś do chin / usa. 

P.S Jebać Coste XD

@eqk dziwi mnie, że dalej stawiają na benzeme (teraz nie mają wyboru, ale wcześniej kiedy był jeszcze w realu Alvaro) kiedy on już nie gra tego co kiedyś

Edytowane przez SharD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, SharD napisał:

Dla mnie to była głupota ze strony Królewskich. Sprzedali Morate i co? Znowu go po 2 sezonach będą próbować odzyskać kiedy to Benzema uda się na emeryture? Jeśli chodzi o Morate to napewno dostanie dużo szans na gre i to się przyczyni, że będzie z niego pożytek

@SHOKE wiem że ma go zastąpić. Mówie o tym że real zjebał sprzedając zawodnika który był zastępcą benzemy którego nie oszukujmy się, ale kariera dobiega końca i pójdzie gdzieś do chin / usa. 

P.S Jebać Coste XD

Szczerze to byłem wk*rwiony na zarząd Realu, chcieli zrobić wszystko, aby Morata został w klubie co mnie i zapewne wielu fanów irytowało, bo chłopak się marnował. Nastrzelał im dużo bramek, pomimo że nie dostawał dużo szans. Powinni byli sprzedać w cholerę Benzeme, którego dobre występy powoli równają się ze słabymi, jeśli słabe ich już nie przegoniły. W chelsea będzie grał pierwsze skrzypce, bo Costa, jak to Costa pokłócił się z Conte i wylądował na liście transferowej (W KOŃCU KONIEC TEJ MAŁPY)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedzawszy widać, że chłopak  ma potencjał potrafi się znaleźć w polu karnym, potrafi przyjąć piłke jest doskonały ze strony technicznej. To jest zdecydowanie najlepszy dotychczasowy transfer Premier League chociaz Lacazzette. Oj, może być różnie, w każdym razie niech Costa wypier****

Pokazał gdzie miejsce Costy! :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to ten piłkarz po 2/3 sezonach znów wróci do Realu bo ten się w Chelsea dobrze rozwinie (zapewne), tak jak było z każdym klubem, w którym był :)

Cena jak dla mnie trochę przepłacona bo można było np. sprzedać Batshuyaiego i kupić 2x lepszego pochodzącego pod Kuna Aguero, ale skoro już tak chelsea myśli, że to dobre rozwiązanie na nowy sezon to spoko xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności