Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga Nemo.


GrzegorzxD

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Grzegorz

Nick oskarżonego: Nemo.

IP/SID oskarżonego (komenda status): Ktoś ma.

Godzina i data przewinienia: 20:05-20:15

Opis sytuacji: Więc  tak prowadziłem sobie normalnie z Ldk12. Prowadzę powtórzyłem 2 razy , otworzyłem cele i zacząłem odliczać, odliczyłem a nemo sobie wchodzi na serwer i mówi ze nie wie o co chodzi bo dopiero przyszedł na serwer. Więc powtórzyłem 3 raz i odliczam a on mówi sobie ,że już za późno bo otworzyłem cele, odliczyłem wiec go zabiłem a on mi wlepił bana na godzinę za free kila.

Dowody (demo, screeny, świadkowie): @CYGAN xD @Kirito. @xXxNeQxXxPLxPrO

Edytowane przez GrzegorzxD
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza skarga na mnie w życiu hmm...

Zacznijmy od początku rundy,  znaczy wróć- odkąd wszedłem na serwer...

Wbiłem ładnie na serwer i od razu jak wchodzę- słyszę: "Grzegorz nie masz prowadzenia". No to Grzegorz powiedział grzecznie do kolegi z drużyny "Ldk12": "Oddawaj mi to prowadzenie"- po czym Ldk12 oddał mu prowadzenie i powiedział: Macie te same nakazy i zakazy co wtedy i otworzył cele. Nie wiedziałem co robić bo byłem na serwerze później na serwerze więc biegałem wokół terrarium(piramidka) i powiedziałem mu, że nie słyszałem poleceń bo wbiłem później, a potem jak już otworzył cele(co skutkuje freedayem) powtórzył mi je, więc prawidłowo mieliśmy freedaya bo nie ma takiego czegoś jak "macie te same nakazy i zakazy co wtedy bo nie wiem jakie to były). Wracając- zabił mnie, a ja nie za wahając się dałem mu tego bana na 1h, po daniu bana miał jeszcze czas by powiedzieć piękne słowa pożegnalne w mą stronę  "a spierdal*j ch*ju jeb*ny", więc proszę o przedłużenie bana do tygodnia za obrazę administratora: potwierdzić pięknie mogą to @CYGAN xD @Kirito. @xXxNeQxXxPLxPrO jak to naprawdę było.

Dziękuję za wysłuchanie i pozdrawiam serdecznie osobę piszącą tę skargę- darzę cię wielkim szacunkiem, ale odezwałeś się do mnie nagannie, więc sorki- sprawiedliwość musi być :/

:yo: 

Ej stary ty masz pokazać, że jesteś ode mnie starszy swoim zachowaniem(bo jesteś, a jakoś tego cuś nie widać xddd)

 

@PIOTR_xD chciałem zaznaczyć, że otworzenie cel przed wydaniem poleceniem(w tym przypadku były, ale nie wiem jakie) skutkuje freedayem, a to, że mi powtórzy to nie zwalnia rundy z freedaya,  tak samo jak będzie niedziela i powie mi polecenia to też mam się go słuchać? 

Dochodzi jeszcze wyzwanie mnie- i można tłumaczyć tym, że dostał bana i się zdenerwował, ale mógł po prostu napisać skargę, a i tak mnie zwyzywał, więc poproszę o przedłużenie bana.

@PIOTR_xD jeśli chodzi o to, to każdy powinien mieć fd z powodu poleceń "Macie te same nakazy I zakazy co wtedy" bo mógłby wbić ktoś w tym samym czasie co ja albo po prostu nie miał prowadzenia to go nie słuchali, bo mieli do tego prawo.

Ja rozumiem, że jesteś jego przyjacielem i próbujesz go bronić, ale czemu to on akurat nie może ze mną walczyć face to face- sam poszkodowany?

Odkąd wiem z regulaminu to w skardze mogą się wypowiadać osoba poszkodowana, oskarżona i świadek, ale to jest mały szczegół, którego nikt już od dawna nie bierze pod uwagę, wiec o to się nie bulwersuj :D

Pozdrawiam :yo:

 

Edytowane przez Nemo. Kaneke.
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kłócić mi się tu i nie wyzywać. Świadkowie mają 48 godzin na wypowiedzenie się. 

 

@edit skarga zostanie rozpatrzona przeze mnie jutro rano ponieważ nie mam teraz możliwości ponownego odtworzenia demka. 

Edytowane przez vabastian
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Itachi Uchiha

Byłem wtedy na serwerze. Ldk miał prowadzenie Ale Grzegorz tego nie zauważył i zaczął mówić. Później się zorientował i powiedział ,,Oddawaj mi to prowadzenie '' no to ldk mu oddał A Grzegorz powiedział ,,Macie te same nakazy co wcześniej '' później zaczął Grzegorz odliczać gdy już otworzył cele. Odliczyl już do 0 Po czym gdy były już otworzone cele Grzegorz powtórzył Ale to się przecież nie liczy bo były otworzone cele. Później zabił nema. Nemo dał mu bana na 1h A potem Grzegorz powiedział do nema,,Co za chuj''.

 

 

Edytowane przez Itachi Uchiha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem demko

Grzegorz zaczął prowadzic zanim wybrano prowadżacego i wydawal polecenia które mają zrobic. Prowadzenie otrzymał LDK, Wtedy wszedł Nemo, LDK oddał prowadzenie Grzegorzowi a on powiedział ze maja te same polecenia i otworzył cele. Nemo mówil ze nie wie o co chodzi i Grzegorz mu powtórzył polecenia ale Nemo ich nie zrobil więc go zabił. Potem dostał bana.

Jak dla mnie dziecinada, Ile razy ja czy ktoś inny wydaje polecenia zanim otrzyma prowadzenie i jakos wszyscy polecenia wykonują. Robicie z igły widły,

/Edit

@Nemo. Kaneke. Mam rozumiec ze chcesz powiedziec ze reszta miała robic polecenia a ty miec freedaya?

Edytowane przez PIOTR_xD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra obejrzałem demko, przemyślałem to, co się tam zdarzyło i doszedłem do takiego wniosku:

Grzesiu dostaje bana na 1 dzień za obrazę administratora (na tydzień to za długo)

Nemo na przyszłość nie prowokuj jeszcze do FreeKill'a

 

Pamiętajcie, że więźniowie mają się słuchać prowadzącego a nie innego klawisza. Jeżeli ktoś nie ma prowadzenia to nie trzeba się go słuchać, a nie ma czegoś takiego jak "macie te same polecenia, co wcześniej". Otwarcie cel było w tej sytuacji równoznaczne z free day, ponieważ polecenia nie było powtórzone poprawnie.

Edytowane przez vabastian
  • Dziękuję 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności