Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Podanie] Grzegorz


GrzegorzxD

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:  Grzegorz
2. Imię:  Grzegorz
3. Wiek: 17
4. Znajomość regulaminu serwera (średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8 # Bardzo dobre

5. Sprawny i działający Mikrofon?(Tak/Nie)**: Tak
6. Link do swojego GT**:  https://www.gametracker.com/player/Grzegorz/193.33.177.87:27051/
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać strażnikiem JB**: Mam na  imięGrzegorz, Pochodzę z województwa Wielkopolskiego. Mam 17 lat.  Interesuję się Mechaniką samochodową i chodzę do szkoły ponad gimnazjalnej. Chciałbym zostać adminem ponieważ jak gram to jest dużo osób co robi fk albo wchodzą jakieś małe dzieci bez mutacji albo jak nie ograniają ale wchodzą do ct.
8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1-2h jak jest czas to 3h

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 12-15 Weekendy: 12-16

11. Czy przeszedłeś już mutację?(Tak/Nie): Tak
12. Staż w grze counter strike 1.6: 6 lat
13. Czy byłeś już adminem?(Nie podajemy linków): Tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Na Nie !

+ /-GT

+ Wiek

- - Rozpisane podanie

Mozesz poswiecic 1-2 h ? Przeciez tylko w 1 dniu miales 64 min

Widać że nie zależy ci na tym Deathrunie !

Ps. Jak masz editowac i pisac ze nie gram na serwewrze to nic nie pisz. Bo gdybym zaczął to twoje gt było by gównem co do mojego !

 

Edytowane przez Troplelek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Itachi Uchiha

Sorki. Jesteś dobrym ziomkiem. Pewnie znowu będziesz mnie wyzywał na msngr ale walić

Jestem na NIE

A czemu to?

-Napisałeś rezygnację i jak piszesz podanie to nawet nie przeprosiłeś...

-No nie sądzę, że ktoś robi fk, jak widzę, że grasz 10 sekund na serwerze, potem ja wchodzę to nie ma żadnej osoby w ct która robi fk,a gdy gram np 30 min to ty wychodzisz. Jeżeli ktoś mnie nie zrozumiał to w skrócie. Gdy grzegorz jest na serwerze to nikt nie robi fk.

-GT

To tyle. Powodzenia

Edit. @*Devix* Ty się lepiej nie udzielaj bo nie grasz na tym serwerze. Nie wiesz co się wydarzyło, np. z rezygnacją i podaniem na dr.Obrażał innych itp. Innymi słowy. devix nie udzielaj się bo nie grasz ;). @EdIt 2 Jak tam wolisz devix ale tyle nie grałeś i nie wiesz co zaszło więc... @PIOTR_xD Wiedziałem, że tak będzie bo wy przecież dobre ziomki jesteście. Ciekawe czemu akurat wspomniałeś o Troplelek,że nie gra, a Devixa zostawiłeś w spokoju. Hmm. Dziwne :P

Edytowane przez Itachi Uchiha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. 

- zrezygnowałes z jb bo nie dostałeś admina na dr. Teraz piszesz podanie na jb i pewnie będzie to samo. 

- rozpisanie podania

- widzę że nie starasz się. Jako admin dra powinieneś zajac się drem. Jesteś niezdecydowany więc moje wrażenie jest takie że ci nie zależy na adminie tylko na kolorku.

- to co napisał ganja może to nie ma znaczenia Ale jak piszesz podanie na 1 serwer to się nim zajmij a nie szukasz drugiego(ucieczki z jednych obowiązków na inne)

Edit

Tylko nie pisz że nie gram. Mam zepsuty laptop i nie mam jak wchodzić na serwer. To że chwil program na dd2 na na to tylko dla tego że mam zapasowego łapka. Ale ten się tak grzeje że wchodzę na 10 min i nara bo wydaje się że zaraz ekspluduje. Pisze tak na zapas

Edytowane przez King of Lions
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuu co takie posty?!

NA TAK (jak można być na nie w podaniu Botka...)
GT +/-
Kultura
Nie ma problemów
Umie współpracować z innymi
Da się rozmawiać
Nie no jak dla mnie jesteś najlepszy :D
Powodzonka BOCIE!

@Kirito. Panie Yato czy jak ty tam masz :D Właśnie napisałem do opiekuna i wracam do cs :) A czy będę się wypowiadać czy nie to pozwól że ja zadecyduje :D Dziękuje

Edytowane przez *Devix*
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Troplelek Gdyby babcia miała wąsy to była by dziadkiem. Nie grasz to po co się wypowiadasz, zajmij sie FFA.

@Kirito. A skąd ty niby wiesz co się dzieje na serwerze jak Grzegorz jest a ciebie nie ma?

@King of Lions Skąd wiesz jaki był jego powód rezygnacji? Ja wiem bo to mój ziom ze szkoły, ale nie będę o tym pisał bo to jego prywatne życie. Mogę ci jedynie zaświadczyć że to nie było z powodu nieprzyjęcia podania na DR.

Co do podania:

+ Mikro, Mutacja, Wiek, Doświadczenie, Regulamin,                                              Powodzenia

+/- GT

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Cię na serwerze regularnie, a jakoś dużo rezygnacji poszło, nie wiem jak z DRem, ale jeśli Twoja aktywność będzie dalej taka jaka jest (może być oczywiście lepsza, nie obrażę się) to się będę cieszył. Przyjmuję Cię i mam nadzieję, że nie zawalisz sprawy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności