Skocz do zawartości

Ciekawa propozycja! :D


tsukuyomi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy możemy zobaczyć nasz fanpage CS-CLASSIC upada. 0 like 0 komentarzy pod postami. Moja propozycja to żeby dodać rangę TOP FACEBOOK FAN ( Lub coś w tym stylu ). Co miesiąc najaktywniejsza osoba na fanpage otrzymywała by tą rangę. Lecz na fanapge trzeba dodać aplikację Top Facebook Fan.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie bzdetnych komentarzy i dawanie lajków z dupy aby być w TOPCE nie jest ciekawą propozycją.  Lepiej skupić się na stanowisku PROMOTORA i poszukać kogoś kompetentnego na to miejsce, aby ukazujące się wpisy na FP CSC nie były tylko wpisami na podtrzymanie facebook'owych statystyk. 

 

 

Edytowane przez 16120182511.
A co nie mogę?
  • Like 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, eqk napisał:

0 likeów i 0 komentarzy XDDDDDD

 

Słuchaj jeśli piszesz posty w stylu poradnika na bindy, to nie dziw się, że nie ma likeów ;)

Nwm do czego nawołujesz poradnik do fejsa ale ok xD 

Co do samej propozycji jest ona zbędna. Według mnie większości znudziło to by się po 3miesiącach + najaktywniejsza pod względem lickami i komentarzami? To można spokojnie paru kolegów poprosić żeby licka i koma dali, a jeśli chodzi o posty to co to za problem zrobić parę postów w ciągu dnia? Walnąć jakiś głupi mem i po sprawie ;d 

 

Edytowane przez Lift12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota, głupota. Pomysł słaby max. Po co wpierniczanie kolejnej nieznaczącej rangi? Promotor powinien się postarać o coś ciekawszego na FB czy YT(tutaj wgl cisza jak nie wiem co), żeby ściągnąć ludzi do zajrzenia na forum i polubienia czegokolwiek. Przykładowo: filmiki/grafika. Coz mogę powiedzieć: bezsensowna propozycja. 

+"Walnąć jakiś głupi mem i po sprawie" -> bardziej twórczej odpowiedzi na jakikolwiek temat nie widziałam przez całe moje 21-letnie życie. Gratuluję

No cóż. Jestem na nie w 110%

Edytowane przez Weronikaa
  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
  • Właściciel

Tak jak napisała Kasia, od czasu do czasu będą tam teraz konkursy jak kiedyś, ale to nie zwiększy aż tak ilości osób na nim.

Najlepiej przyjmują się memy i prosiłem o dodawanie ich (jeden dziennie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności