Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Siemanko !


sas12345

Recommended Posts

Witam serwerownie mam na imię Kacper w grze mam nick "sas" mam 16lat w cs-a gram już ponad 4lata.. Gram na serwerze COD #2, lubię grać w piłke, wolny czas spędzam z ziomami z osiedla, i słuchamy Kaen-a :) To chyba raczej tyle, myśle że się poznamy.. pozdrowienia do wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

przeprasam ale  odchodze  siwy i paaula i blik to soą mojimi kolegami a cala resta to zbujami soą Maniek  -_- i jeste BOTEK przeprasam  napradwie fajnym był , blik był mojim naleprzym kolegol wruce jak ogarnoł sie BOTEK -_- i jeste jedna osoba, siwY myślał ze jest zajebisty, a tak napradwie był cfele tasami będe w padaą na serwa ale nie cesto nara papapapapapapapapapapapap   powodzenia . :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :yes:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy