Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Wercia


kAnia123

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie nie spełnia swoich zabowiązań..... jest raz na jakiś czas... staty ma do dupy..... zrozumialem ,ze zna wszystkie zasady bycia "Adminem" lub zastepcą.. i ludzi którzy znają oporządzeniem bycia "Adminem" bo to jest wielkie Słowo..  A Weronika nic nie robi, tyle co udziela sie w https://forum.cs-classic.p ... nie uważam tego za poważnym i Prosze o Odpowiedz.... Bo to jest jakiś żart albo zakochanie....  Prosze O odpowiedż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze skarga bez wzoru.

Po drugie jest taka godzina o której nie siedzę przy kompie.

Po trzecie Następnym razem zastanów się co ty wgl wypisujesz.

Odrzucam ;) 
 

OJĆ DZIAŁY POMYLIŁEŚ, PROSZĘ O PRZENIESIENIE NA NA 1.6 ABYM MOGŁA ODRZUCIĆ ŁADNIE 

#edit

Jak dla Ciebie to jest wzór to brawa dla Ciebie ;)

#edit 2 

Ja jestem cały czas, ale kurczaczki jestem tylko człowiekiem mam własne życie nie jestem robotem ani dziewczynką za zawołanie ;)

#edit 3 

BEEEEECZKA ŚMIECHU UHUHU

#edit 4 

Jest taka opcja jak "EDYTUJ" ;) 

#edit 5 

Idź najlepiej spać bo coś znowu chyba przesadziłeś z procentami ;) Dobranoc 

Edytowane przez Wercia.
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wzorem..

Po ,której ja siedzę.. a cię niema nidy kiedy potrzeba.

Mam 26 Lat : Kamil Piatenko i  nie uwazam sie za bystrego ale z tego to wynika

 

Dla mnie to jest nie rozsądne , żeby tak było i tyle to jest moje zdanie i Weronika , nie Przepraszm Cię i nie łódz się dalej ,ze jestes kwestią "WIELKIE JA"

 

 

BO NIE ROBISZ NIC OPROCZ.. GADANIA O GLUPOTACH NA FORUM.. I ZAWRACANIA DUPY.. SORRY ZE TO PISZE ALE TY NIC  NIE ZMIENISZ.. JESTES BO JESTES... BO CIE LUBIA PF..DZIEKUJE PZ. kANIA

 

 

Wy macie na to wariant .... ale nie dla mnie bo wogole , nie opikuje sie serverem ani nie daje wkladu, tyle co na forum...tam potrzeba "ADMINA"  na serverze! rozumiem ,ze cos tam robi .... a co z serverem? wercia jest dostepna ...pisze do niej  na fb mowie , co jest grane i nic.... kazdy wychodzi.... ten server jest super a;e trzeba odpowienich ludzi... odpowiedzialnych.. a nie co robia hu***owa grafike .... MYYYYY CHEMY GRAC FERRRRRRRRR

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kAnia123 Jakbyś troche spędził czas na forum zobaczyłbyś że Weronika jest zawsze dużo aktywna na forum i są godziny kiedy Weronika nie jest przy komputerze bo to są jej prywatne sprawy życiowe + Brak wzoru oraz wypowiedzi pod własną skargą i bezpodstawne oskarżenia wobec opiekuna. Będzie Warnik.

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś niespełny rozumu, czy mózg oddałeś? 

Jak tak cie boli, że zajmuje się forum, to może byś napisał, co się dzieje w miejscu do tego, a nie pisał skargę, bo lubisz obrażać i prowokować. 

 

Zostawię, to co napisałeś, aby kolejni nie zrobili czegoś podobnego. Otrzymujesz dodatkowo warna za obrazę i prowokację. 

 

*Na przyszłość to każdy może tego warna oberwać nawet za napisanie w takim temacie tego: "współczuje ci bo warnika dostaniesz Xd". Nie bądźcie głupi jak op. 

 

SKARGA ODRZUCONA. 

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności