Skocz do zawartości

Kluby - grupy


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Jak wielu z Was zauważyło, na forum pojawiły się tzn Kluby (Inaczej grupy), będą one służyć do lepszego kontaktu opiekunów z adminami. Zamiast pisać sobie na PW i zapychać skrzynki, możecie załatwiać wszystko w klubie, który jest ZABLOKOWANY i nikt spoza nie może sprawdzić zawartości, a wiec wszystko jest ukryte.

Na ten moment stworzyłem kluby dla gry CS 1.6. Dodałem tam każdego admina i opiekuna (opiekuni otrzymają moderatora klubu).

Możecie tam stworzyć specjalne działy, w których możecie pisać tematy i wymieniać się tam najważniejszymi rzeczami.

Będę monitorował kluby by nie dochodziło tam do nadużyć.

 

Na ten moment nikt nie może tworzyć klubów, są one tylko dla opiekunów i adminów, ale może kiedyś ta opcja wejdzie dla VIP'ow

  • Like 17
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat
  • Właściciel
26 minut temu, StyX napisał:

A jak w nim pisać? Muszę mieć jakieś uprawnienia?

Opiekun tworzy Temat (czyli tzn zakladkę) i w nim możecie pisać, rozpiszę to dokładnie opiekunom na dniach.

22 minuty temu, Kirito. napisał:

Nie dostałem żadnego zaproszenia.A poza tym chcę zapytać o to samo co napisał styx.

Już wysyłam Wam zaproszenia jeszcze raz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak, ale chcę poczekać aż tutaj każdy ogarnie i dołączy, bym mógł dodać moderatora klubu opiekunom serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Kluby dla adminów/opiekunów dla serwerów CS:GO.

Teraz tak, każdy admin/opiekun musi znaleźć się w klubie, inaczej zostanie to uznane jako rezygnację z posady. Będę o tym dokładnie informował jeszcze opiekunów w innym miejscu.

Opiekuni otrzymali liderów i mogą teraz dowolnie edytować sobie swój klub. Będę sprawdzał każdą grupę by zobaczyć jaki kontakt z adminami mają opiekuni, w ten sposób będę w stanie sprawdzić jak dany opiekun się stara i czy zależy mu na swojej posadzie. Mam nadzieję, że grupy będą aktywne i wszystkie problemy z pełnymi skrzynkami zostaną zażegnane. 
Możecie dodawać dowolne zakładki, a w nich każdy może pisać temat, które można komentować, a więc jest to najlepszy sposób na kontakt. Nie może tam dochodzić do spamu, kluby są po to by rozmawiać an dany temat, ale nie oznacza to, że można sobie pisać wiadomość za wiadomością, to też bedzie karane, bo robi się wtedy syf.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności