Skocz do zawartości

Skarga DihoOrangutan


Cenzor

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick : Cenzor


2. Kto zawinił? (admin/gracz): Gracz


3. Nick oskarżonego: DihoOrangutan


4. Steam_ID oskarżonego:  STEAM_1:1:120538418


5. Data i godzina zdarzenia: Z kilku dni


6. Mapa: Dust2


7. Opis sytuacji: Biega po serwerze od miesiąca i nie jest banowany za cheatowanie. Wiadomo, że jak admin wejdzie na spect i zacznie oglądać denata to on zacznie się kryć. Na szczęście

są demka. Koleś ogólnie dobrze się kryje, wspomagania celowania raczej nie ma. U niego odbywa się to na zasadzie celowania i strzelania na pixel. Czeka aż ktoś wbiegnie pod celownik i niczym Lucky Luck strzela pesteczkami. Najlepiej to widać jak biega z Deaglem :D. Jeszcze 1, 2 demka zamierzam dorzucić bo to jest jakaś paranoja.


8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): Demko 1: http://www48.zippyshare.com/v/3hkZ1ahR/file.html

Rozpiska: 

1 runda 1:28 Przez mikro mówi 'rampa był' gdzie ja na xrayu i przy tempie 1/4 kompletnie nie widzę kolesia, który wbiega z longa na rampę.

4 runda 5:15 Dostaje flesza, chowa się za niebieskim, namierza przez ścianę na głowę, wychyla się i strzela prosto w model. Kto normalny wychyla się z celownikiem na lewej stronie bramy?

9 runda 12:37 Wcelowany w anarchię, widzi , że ktoś się zbliża więc opuszcza delikatnie celownik tak aby celować w głowę

13 runda 18:56 Wychodzi ponownie wcelowany przez ścianę

18 runda 28:00 Wychyla się i daje prefire w model a tu niestety niespodzianka bo model jest za ścianą i ups, drobna wpadka ;/.

19 runda 29:45 Zeskakuje z boxa i znowu idealnie celownik na modelu

19 runda 30:02 Wcelowany w głowę na gali

19 runda 30:20 Wychodzi idealnie wcelowany w typa gdzie nikt się tak nie wychyla

20 runda 31:30 Prefire schodów w tunelu

22 runda 34:40 Tutaj oglądajcie bez Xraya i w zwolnionym tempie. Akcja, która mnie urzekła... Prefire kogoś kogo nie widział ale myślał, że wychyli

 

Demko 2: http://www110.zippyshare.com/v/3b4fmAnM/file.html

Rozpiska: 

16 runda 24:18 Prefire

14 runda 21:00 Akcja, która przechodzi ludzkie pojęcie. Prefire i wcelowany przez ścianę w głowę.

15 runda 22:23 Namierza na gościa przez ścianę

 

Demko 3: http://www99.zippyshare.com/v/2KbBJta7/file.html

Rozpiska: 

2 runda 2:44 Co to był za strzał? Namierzył przez ścianę, dokładnie wiedział gdzie jest przeciwnik i co za pestka hahaha xd. Pojebany
4 runda 5:30 Ten koleś chyba sobie jaja robi. Full smoke, bez xraya oglądajcie, napierdala po modelu bo widzi typa na kolorowo :)
6 runda 9:34 Idealnie widać w zwolnionym tempie. Prefire 
8 runda 13:39 Kto się tak wcelowuje ze scouta? Skąd o nim wiedział? Celownik idealnie na poziomie głowy i czeka :D
11 runda 17:52 Stoi na midzie za ścianą, nie ma mowy żeby słyszał shorta i nagle z dupy zaczyna drzeć pizde ze short dużo wbiega. Skąd to info?
12 runda 20:12 Namierzył przez ścianę, wychylił i pesteczka
16 runda 27:04 Standardowo jak dla niego, wyczekał bo widział ze wbiegnie mu pod celownik i pesteczka

 

Demko 4: http://www11.zippyshare.com/v/ydYVKuc6/file.html

Rozpiska:

6 runda 10:15 Widać znów jak delikatnie, prawie niezauważalnie obniża celownik żeby trafić w glowę. 
6 runda 10:20 Schował się za filarem, nie widział ani nie słyszał gościa z TT a mimo to widać po zachowaniu ze widział typa przez ścianę i wychylił na niego.
6 runda 10:31 Wychylił się z celownikiem na modelu ale niestety znowu się pomylił bo model był za ścianą
7 runda 10:50 I ponownie co za kur*a za info 'duzo gala' przez mikro?! Znowu to samo zrobił, stojąc na midzie i patrząc przez smoke'a daje info 'dużo gala'. Co za odpal. Rozumiem ze jak smoke leży to można się spodziewać wjazdu na gale ale tutaj ewidentnie widac ze koleś widzi przez smoke'i i ściany.
8 runda 12:24 Hardkorowy prefire na Lexu. Aż się chłopak zrage'ował i wyszedł. Przeciez to jest taka gra na pixel z tego deagla że aż głowa boli. On robi to za każdym razem, na każdej mapie. Tak szybcy nie są pro playerzy a koleś ma tylko 1k h w gierce i jest jakimś petem.
9 runda 13:10 Kolejny prefire, najpierw zobaczcie na zwykłym tempie z Xrayem, później bez Xraya i w wolnym tempie. Niezły Orangutan. Iloraz inteligencji taki sam jak Diho takze nick adekwatny.
13 runda 21:09 Info ze 1 przebiegł short. A skąd wie ze przebiegł? Mógł równie dobrze cofnąć albo przeskoczyć do dolnego.
14 runda 22:10 Znowu celownik na modelu przez bramę. Oczywiście mógł to być zbieg okoliczności ale coś za dużo tych zbiegów...
14 runda 22:15 Info 'na palmę przebiega'. Skąd wiesz ze przebiega jak smoke leży? Wiadomo ze smoke to pewnie przebiega ale i tak wiem ze wszystko widzisz kiepie.
17 runda 26:41 On przechodzi samego siebie ze scoutem. Tutaj nawet nie próbuje się kryć bo wie ze wszyscy żyją i nikt nie spectuje. Namierza na typa przez ścianę, po czym wychyla i oddaje strzał. Zrobił to 2x z rzędu. Następnie dalej widać jak strzela do typa, który jest w smoku xD. Idealnie w niego, chociaż w ogóle nie było go widać. Potem sprefireował gościa na palmie, nagle przerzucił się na niego.

 

Dodam tylko, że za czasów gdy AntiCheat.pl był na równi z serwisem BlackListed.pl byłem tam sędzią. Nie chwalę się tylko zaznaczam to, żeby nikt nie pisał, że co ja wiem i z jakiej racji go oskarżam.

 

JEŻELI TEMAT JEST W ZŁYM DZIALE LUB COŚ W TYM STYLU TO GRZECZNIE PROSZĘ O PRZENIESNIE GO A NIE USUWANIE BĄDŹ ZAMYKANIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem demka ( w końcu dotyczą serwera, na którym jestem opiekunem :D) i śmiało mogłem stwierdzić widocznego zresztą wallhacka. Niezliczone pre-fire'y, skany przez smoke na midzie i tego typu akcje ułatwiły sprawę :D Wiem, że banowaniem zajmują się ludzie do tego przeznaczeni, ale skoro mam dostęp do SB na naszym podwórku to podjąłem samodzielną decyzję o permanentnym zbanowaniu gracza DihoOrangutan.

Dziękuję od siebie za włożony trud i czas, oraz fajne rozpisanie podejrzanych akcji, co ułatwiło pracę :D

Pozdrawiam

(mający nadzieję że mu się nie oberwie) Layzo :D

LAYZOOOnapis2.png

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności