Skocz do zawartości

Problem z gifem photoshop


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam problem z gifem a mianowicie po zapisaniu gifa dla Internetu gif mi nie działa. Tzn jest animacja Ale nie obrazka tylko tekstu na nim napisanego. Szukałem w poradnikach Ale nie znalazłem odpowiedzi. Próbowałem różnyh sposobów Ale za każdym razem to samo. Pomoże ktoś? :sos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na osi czasu kliknij w pierwszy "slajd(?)" i z przytrzymanym shiftem kliknij w ostatni, wtedy zacznij dodawać tekst.

 

 

/O i pamiętaj, żeby dodane przez Ciebie efekty były nad resztą warstw

 

 

@King of Lions No to zapisz ją za pomocą opcji "Zapisz dla internetu", ale to z tego co wyczytałem to już to zrobiłeś, więc  może masz włączone wszystkie warstwy obrazka na każdym ze "slajdów"?

Edytowane przez eqk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, eqk napisał:

na osi czasu kliknij w pierwszy "slajd(?)" i z przytrzymanym shiftem kliknij w ostatni, wtedy zacznij dodawać tekst.

 

 

/O i pamiętaj, żeby dodane przez Ciebie efekty były nad resztą warstw

Ale mi nie chodzi o dodawanie efektów tylko o zapisanie gifa

 

Edit

E no wszystkie warstwy powinny być włączone chyba

 

@Kasia! wiem ale mi chodzi o to że zapisuje się tekst jako gif a nie sam obraz.  A chce żeby był normalny napis i obrazek w formie gifa.

 

@Kasia! że gif jest zwykłym obrazem a tekst jest gifem. A chce żeby obraz był gifem a tekst tekstem.

Edytowane przez King of Lions
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, każda pojedyńcza warstwa jest przypisana dla jednej i tylko jednej klatki. 

Jeśli chcesz, żeby napis czy tam jakikolwiek efekt był widoczny na każdej klatce musisz go dać na samej górze warstw.

 

@King of Lions

Czekaj, cooooooooo? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności