Skocz do zawartości

[DR CS:GO] Reset rekordów i konkurs - NoLife serwera - 13 euro


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Dzisiaj (26.08.2017) o godzinie 24:00 odbędzie się reset rekordów i rozpoczniemy konkurs na najaktywniejszego gracza na serwerze DeathRun CS:GO. Zostaną zresetowane tylko rekordy. Rangi, żetony zostają na swoim miejscu.

 

NoLife serwera DeathRun CS:GO

Wraz z resetem rozpoczynam konkurs na NoLife serwera DR CS:GO, który polega na tym, iż za miesiąc (27.09.2017) sprawdzę czas aktywności i zgodnie z tym co podaje mi GameMe (http://classicffa.gameme.com/players/csgo2) sprawdzę najaktywniejszych graczy.

Żeby nie było, nie wybiorę tej która jest tam pierwsza, a po prostu wezmę 15 najaktywniejszych osób, a następnie zrobię losowanie numerków (1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15) i ta która wygra, otrzyma skin o wartości 13 euro, a reszta osób otrzyma nagrody takie jak:
 

  1. Od 5000 do 70 000 żetonów
  2. VIP od 3 dni do 90 dni

Losowanie numerków będzie wyglądać następująco,
Gdy wezmę już te 15 osób zacznę losować numerki, pierwszy numerek który otrzymam wygrywa skin, potem każdy kolejny otrzymuje nagrodę (od największej do najmniejszej), zaczynając od VIP'ow, które rozlosuje w takim sposób: VIP na 90 dni, VIP na 60 dni, VIP na 45, VIP na 30 dni, VIP na 15 dni, VIP na 7 dni oraz VIP na 3 dni), a następnie żetony w taki sposób: 70 000, 50 000, 40 000, 30 0000, 20 000, 10 000, 5000.

Nagród jest 15, główną nagrodą jest skin, a reszta to można powiedzieć nagrody pocieszenia.

Pragnę zaznaczyć, że nie zamierzam resetować czasu gry, a każda z osób biorąca udział w tym konkursie zobowiazana jest do tego by mieć na serwerze przynajmniej 97% aktywności (zgodnie z kolumną w GameMe). Osoby które będą nabijać godziny, zostaną zdyskwalifikowane.

 

Mam nadzieję, że konkurs Wam się spodoba i zachęci Was do gry na serwerze. POWODZENIA!

 

Chyba o niczym nie zapomniałem :D

 

A oto skiny który można wygrać

Bez tytułu.png

  • Like 7
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zmienił(a) tytuł na [DR CS:GO] Reset rekordów i konkurs - NoLife serwera - 13 euro
  • -_- promuje ten temat
  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel

image.png

 

  1. Esme
  2. Pride
  3. Hepi
  4. CRYPTIC EZ rafik157 ✔ ★ ◐ ◑
  5. I dont care
  6. [CS-CLASSIC] 名 TomeK. ツ
  7. DIE E RUDYLIS12
  8. barbioszki08   

Te osoby miały ponad 97%, więc łapały się pod nagrody główne, a teraz nagrody w postaci respektu (jako iż się spozniłem trochę ze względu na brak kontaktu z opiekunem, postawiłem zmniejszyć o 3% próg i przyznać reszcie nagrody pocieszenia w postaci żetonów)

  1. OWIEECZKA ZŁY ARAB
  2. Shrek'i KamrauZiom |
  3. aim404/error/
  4. PEPO
  5. PNKS! Almr0th -iwnl-
  6. #ThugLife? ✪Lord_retard✪
  7. King Kobra

 

Gratuluje każdemu kto wygrał jakąś nagrodę i zapraszam do kontaktu na PW.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności