Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Redaktor] Korcikoo


Korcikoo

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 16
Ilość spędzanego czasu na forum?: Konto założyłem dwa lata temu, zdarzały się przerwy. 
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Miałem redaktora nie raz, lecz niestety tamte sieci poszły w niepamięć i już nie istnieją.
Dział który najbardziej ci odpowiada: Wszystkie! Najbardziej byłbym aktywny w Wywiadach, Wiadomościach ze świata oraz oczywiście Gazetkach.
Dlaczego akurat Ty?: Lubię tą robotę, wiem że brakuje osoby chętnej do prowadzenia tego działu więc się zgłaszam. Moja znajomość języka polskiego jest na 
dużym poziomie. Błędy ortograficzny również mi się nie zdarzają (chociaż nikt nie jest robotem to czasem coś złego może się zdarzyć). Wiem jakbym prowadził 
kącik redaktorski, mam pomysł i ogromny zapał do pracy. Gdybym otrzymał od was szansę to na pewno bym jej nie zmarnował i robił wszystko, aby umilić wam
przeglądanie forum. Zajmowałbym się głównie tematyką gier, bo w niej jestem najmocniejszy. Prezentowałbym informację ze świata gier. "Oferuje" również 
wywiady oraz podtrzymuje tradycję comiesięcznej gazetki.
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Chciałbym wnieść świeżość i przekazać wam spojrzenie "na świat" z mojej, mam nadzieję ciekawej strony.

 

Tyle ode mnie, czekam na wasze opinie :)

 

*Komentarz dodany 06-09-2017* Post połączony.

Nie mam zamiaru czekać tygodni na rozwiązania sytuacji z podaniem dlatego rezygnuje z tego redaktora. Podanie do odrzucenia, bo jeżeli tyle czasu trzeba czekac to ja podziękuje.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie ma w kąciku, osobiście pierwszy raz Cię tu widzę, ale to pewnie dlatego, że nie mam super długiego stażu na sieci. Co do podania to jest ładnie napisane, doświadczenie masz, tylko troszkę obawiam się z aktywnością. Sądzę, że nie trzeba tu się zastanawiać, bo kącik stoi samotny i nie ma kto go zapełnić artykułami. 

Sumując - jestem za. 

(Aż zaczęłam żałować, że to zostawiłam. :( ) :) 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Komentarz dla statystyk]

 

Jo tam nie znam typa. Dla mnie najlepszym wyznacznikiem kompetencji użytkownika jest napisana przez niego recenzja. Twojej żadnej nie znalazłem. Tylko dwa gów*o tematy o piłce nożnej, które interesują albo Sebixów, albo [cenzura].

 

Na nie.

Edytowane przez Jeremaya Gattwold
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na tak :)
Podanie ładnie napisane
Redaktorów brak :( (będziesz mieć co robić hehe :D
Staż na forum jest bardzo dobry ;) 2 latka nie długo :P (o 2 dni więcej ode mnie :D )
Na tak! Trzymam kciuki

Edytowane przez *Devix*
a bo tak chce
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, mało Co cię widać w dziale, ale brakuje redaktorów i pewnie da sobie radę.

Wiek dobry, staż, znajomość regulaminu i chęci które są najważniejsze, jestem na tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało a nawet wcale nie ma redaktorów i jest zapotrzebowanie na nich. Podanie ładnie napisane, staż na forum masz jak i doświadczenie, wiek gut gut. Ja nie widzę zastrzeżeń więc

Na Tak ! Powodzenia :P 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności