Skocz do zawartości

[Recezja Anime] - Inazuma Eleven


boblee

Rekomendowane odpowiedzi

MOJA OCENA - 9/10 <3

KATEGORIA WIEKOWA - DLA KAŻDEJ OSOBY

DATA WYDANIA - PAŹDZIERNIK 2008r.

Seria odcinków ''Inazuma Eleven'' jest podzielona na 3 sezony. Akcja dzieje się w Japonii.

KRÓTKI OPIS:

Pierwszy sezon opowiada o nastolatku, który właśnie kończy wakacje i szykuje się do klasy 1 gimnazjum. Miał on nadzieje, że dołączy do klubu piłkarskiego ''Jedenastka Raimona'' ,lecz klub był rozwiązany już od paru lat więc Mark - tak miał na imię chłopak postanawia reaktywować klub i rekrutować nowych członków. W szkole poznaje on miłą i skromną dziewczynę Sylvie, gdy się zaprzyjaźnili Mark powiedział Sylvi, że chcę odbudować klub piłkarski, Sylvia bez zastanowienia pomaga mu w tym. Miejscem na siedzibę tego klubu była stara siedziba legendarnej Jedenastki Raimona, kiedy tam dotarli i uchylili drzwi było tam pełno śmieci i  innych gratów, więc wzięli się do pracy i zaczeli wszystko sprzątać i układać na miejsce, gdy był już porządek zaczęli rekrutować członków do klubu, pierwszy zgłosił się Kevin był to przeciętnego wzrostu chłopak o różowych włosach następnie zgłaszało się coraz więcej osób, aż klub został zapełniony. Dwa dni później mieli zagrać mecz towarzyski z najlepszą drużyną w lidze z ''Akademią Królewską'' a dowodził nią zły i nikczemny Rey Dark, jego zamiarem było zbudowaniem dobrego klubu i zniszczeniu piłki nożnej. Gdy grali już mecz Mark zaprezentował swój poziom na bramce czyli chwyt bramkarski zwany ''Boska ręka'' była to ręka która pojawiała się by bronić bramki a jej źrodłem było serce chłopca. Cały mecz obserwował Axel Blaze - jeden z najlepszych napastników lecz odszedł z futbolu, ponieważ jego 5-letnia siostra została potrącona przez samochów i leży w szpitalu w śpiączce. Gdy Królewscy wygrywali 19:0 właśnie Axel się ujawnił i użył swojej techniki histasu Ogniste Tornado dzięki temu strzelił bramkę. I strzelił on pierwszą bramkę dla zespołu Raimona, podpadł on w oko Marka, przez kolejne 2 tygodnie Mark namawiał go by dołączył do klubu, Axel pod wielkim naciskiem zgodził się dołączyć do klubu tylko na obecne mistrzostwa by zniszczyć Akademie Królewską i Reya Darka, więc wzięli się to roboty i trenowali, trenowali i trenowali. To był koniec pierwszego odcinka Inazumy, zachęcam was do poświęcenia czasu dla tego anime, ja poświęciłem i się wciągnełem na wszystkie 3 sezony serialu

d0cd21bfc99ba68bdcfd9f110e44cb21.jpg.cc08f1c927c7de98776df4591ef24e77.jpg

A tak wygląda pełna ''Jedenastka Raimona'' :filing_images_3cf766d19b58.jpg.9341f1d86d307acf9580090ef965edf0.jpg

 

Jeśli was chociaż trochę zachęciłem to odcinki od 1 do ostatniego macie tutaj:

https://www.kreskoweczki.pl/kreskowka/1336-inazuma-eleven

DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ.

 

 

 

 

Edytowane przez Hiroto
  • Like 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że się czepiam, ale wygogluj sobie co oznacza słowo recenzja. W swojej pracy streściłeś fabułę co jest samo w sobie odpowiednie, ale musisz jeszcze wystawić OCENĘ. Moim zdaniem same słowa "bardzo mi sie podobało" raczej nie wystarczy. Nie musi być też to ocena punktowa, bo to nie o to chodzi. Musisz mnie jakoś przekonać, że warto na to poświęcić czas. Mówisz, że jest to o piłce nożnej. Jest to dramat czy komedia? 

 

Mogę wymieniać wiecej, ale mi się nie chce XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej to wygląda na opis serialu, niżeli na recenzję. Recenzja polega na własnej opinii po obejrzeniu danego filmu, przeczytaniu książki lub zagraniu w jakąś grę. Tak jak Jeremaya to napisał: Musisz jeszcze wystawić ocenę, czyli jakie wrażenie wywarło na Tobie to anime. Co do błędów to nie ma co się przejmować, każdy je popełnia.  

Edytowane przez ZaNeTa.xx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności